Skocz do zawartości

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra


przemoch2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałem że zmienił się właściciel. Ciekaw jestem czy nadal będzie tak miło i przyjemnie jak z Cezarym i jego Żoną. Jestem pełen obaw. Nawet nie wiedziałem że było na sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, dudek_t napisał:

Właśnie się dowiedziałem że zmienił się właściciel. Ciekaw jestem czy nadal będzie tak miło i przyjemnie jak z Cezarym i jego Żoną. Jestem pełen obaw. Nawet nie wiedziałem że było na sprzedaż. 

Może niekoniecznie było to na sprzedaż a pod dzierżawę? Skończyła się umowa, to ogłosili konkurs na kolejną  i wygrał ktoś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Może niekoniecznie było to na sprzedaż a pod dzierżawę? Skończyła się umowa, to ogłosili konkurs na kolejną  i wygrał ktoś inny?

Raczej nie tędy droga. 

 

Po analizie NIPów i adresów:

Wcześniej było: 5291029398 Cezary Bielawski itd.

a teraz jest: 7952538302: DAGMARA BANACH, MATEUSZ MAREK BANACH (oboje początek PESELU 94...), wcześniej pod tym nipem firma: LIFE & BEAUTY SP Z O O Wapowice k. Przemyśla (data rejestracji 2016-09-06).  Pojawiają się też inne nazwiska, ale to raczej nie jest istotne.

 

Faktycznie, nowi właściciele mają zastali wysoko postawioną poprzeczkę, czy podołają wyzwaniu to czas pokaże.

A może był ktoś na ostatnim spotkaniu (20-22.09.2019) i ma informacje z pierwszej ręki?

 

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, JINX_Sanok napisał:

Raczej nie tędy droga. 

 

Po analizie NIPów i adresów:

Wcześniej było: 5291029398 Cezary Bielawski itd.

a teraz jest: 7952538302: DAGMARA BANACH, MATEUSZ MAREK BANACH (oboje początek PESELU 94...), wcześniej pod tym nipem firma: LIFE & BEAUTY SP Z O O Wapowice k. Przemyśla (data rejestracji 2016-09-06).  Pojawiają się też inne nazwiska, ale to raczej nie jest istotne.

 

Faktycznie, nowi właściciele mają zastali wysoko postawioną poprzeczkę, czy podołają wyzwaniu to czas pokaże.

A może był ktoś na ostatnim spotkaniu (20-22.09.2019) i ma informacje z pierwszej ręki?

No jeśli jest nowy dzierżawca to będzie działać jako nowa firma. Tak to sie na przykład odbywa na campingu w Zakopcu. Tam rok w rok chyba jest przetarg na nowego dzierżawcę kempingu i tak to się kręci.

Czas pokaże co to za zmiana i czy na lepsze.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena. 

Byłem tydzień temu. Była impreza z okazji zmiany właściciela. Przynajmniej tak nam powiedziano przed przyjazdem. Niestety nie było darmowych drinków.

Obsługa była ok, na teraz wszystko dobrze się kręciło. Być może z rozpędu. 

Fajne miejsce. Polecam.

IMG_20190921_180210.jpg

W temacie wjazdu - mostek do pokonania zestawem powyżej 13m jak i z budką 2,50x8m. Trzeba tylko na spokojnie i z asystą pod koniec manewrów.

Dojazd najlepszy od Sanoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, maarec napisał:

W temacie wjazdu - mostek do pokonania zestawem powyżej 13m jak i z budką 2,50x8m. Trzeba tylko na spokojnie i z asystą pod koniec manewrów.

Mostek jak mostek ale ten skręt za mostkiem to średnio widzę z moją przyczepą...

Tak przynajmniej wyglądało to na filmiku zamieszczonym kilka stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vrs napisał:

Mostek jak mostek ale ten skręt za mostkiem to średnio widzę z moją przyczepą...

Tak przynajmniej wyglądało to na filmiku zamieszczonym kilka stron wcześniej.

Też obejrzałem ten filmik i chyba masz rację możemy mieć problem. Masz może Movera w przyczepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, peja76 napisał:

Też obejrzałem ten filmik i chyba masz rację możemy mieć problem

Możecie ale raczej dacie radę. Widziałem tam Holendra z zestawem długim jak tankowiec i jakoś przejechał bez odpinania. Filmik mocno przekłamuje rzeczywistość :) 

Nie mniej jest wąsko, ostry skręt i jakieś krzaczory po bokach  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, peja76 napisał:

Też obejrzałem ten filmik i chyba masz rację możemy mieć problem. Masz może Movera w przyczepie

Tak, mam

24 minuty temu, BUMERANG napisał:

Widziałem tam Holendra z zestawem długim jak tankowiec i jakoś przejechał bez odpinania. Filmik mocno przekłamuje rzeczywistość :) 

Nie mniej jest wąsko, ostry skręt i jakieś krzaczory po bokach  :hej:

Holendrzy to inna kategoria :), jak ktoś tam bedzie w najbliższym czasie to niech strzeli kilka fotek tego kawałka od zjazdu z mostku.

A z innej beczki, skoro już robili ten nowy most to nie mogli zrobić dobrego wjazdu... 

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, zawsze masz alternatywną drogę przez rzeczkę. Ach, przepraszam, zapomniałem, że Ty jesteś po prostu słaby drajwer a Twój brytyjski brygadier pewnie boi się wody?

Zobacz jak to się robi profesjonalnym japońskim i niemieckim sprzętem?

21192659_1201713649933579_5593414121926433926_n.jpg.81990cd63f138099c089ced7f9282395.jpg

21231238_1201713606600250_4628362148889545647_n.jpg.119409cb6f498ed314c68890e9124070.jpg

Nawet nasze dzieciaki nie wymiękły a Ty się boisz 5cm wody??

21246282_1200988203339457_6575911273589821933_o.thumb.jpg.693888f6704d298d34786b21902e579a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.