Skocz do zawartości

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra


przemoch2

Rekomendowane odpowiedzi

Już tydzień temu poziom wody w strumieniu był przynajmniej 10cm wyższy, średnio bym tam chciał moczyć silnik po prawie 500km holowania. Mostek nie jest zły, po wycięciu jednego drzewa wjazd byłby komfortowy. Szerokość na mostku między betonowymi bloczkami nie przekracza 275cm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


Z wjazdem jest kilka opcji:

- przejazd przez rzekę jak jest niski poziom wody i nie jest zmącona (dobra widoczność) , bez problemu w zasadzie niezależnie od długości zestawu

- przejazd przez rzekę przy wysokim poziomie wody albo gdy nic przez nią nie widać (po dużych opadach, na wiosnę itp.), słabo - płyty są niewidoczne a jak się z nich zjedzie np osią przyczepy można uszkodzić mover czy narożnik itp, wskazana bardzo duża ostrożność ale drogę widzimy tylko w wyobraźni

- przejazd przez mostek; wjazd jest łatwiejszy niż wyjazd, maksymalnie opóźniamy skręt holownikiem w lewo i powinno się udać wjechać nawet długą przyczepą (jak Michała np.). Z wyjazdem jest gorzej. Nie ma jak pociągnąć przodem i istnieje duże ryzyko obcierki przyczepy po wewnętrznej (brak miejsca do złamania). Z moją było na styk, tak jak Marek pisze, zapas maks 5 cm. Z dłuższą to już naprawdę na żyletki o ile w ogóle się uda. W razie czego wjazd na mostem na moverze i wtedy bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Już tydzień temu poziom wody w strumieniu był przynajmniej 10cm wyższy, średnio bym tam chciał moczyć silnik po prawie 500km holowania. Mostek nie jest zły, po wycięciu jednego drzewa wjazd byłby komfortowy. Szerokość na mostku między betonowymi bloczkami nie przekracza 275cm.

 

Silnik i po 10km i po 500km bedzie miał taką samą temperaturę za co odpowiedzialny jest układ chłodzenia ?a informacja jest na wskazniku temp. Strach zamoczyć alternator który czesto jest nisko, katalizator też nie lubi kąpieli po czubek nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piotr0605 napisał:

Silnik i po 10km i po 500km bedzie miał taką samą temperaturę za co odpowiedzialny jest układ chłodzenia ?a informacja jest na wskazniku temp. Strach zamoczyć alternator który czesto jest nisko, katalizator też nie lubi kąpieli po czubek nosa.

może bardziej jednak po 50 niż po 10km, ale owszem zgadzam się. Alternator mam wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję >maarec <

"Byłem tydzień temu. Była impreza z okazji zmiany właściciela. Przynajmniej tak nam powiedziano przed przyjazdem. Niestety nie było darmowych drinków.

Obsługa była ok, na teraz wszystko dobrze się kręciło. Być może z rozpędu. 

Fajne miejsce. Polecam."

Też byliśmy czerwonym busem - kamperem i staliśmy po przeciwnej stronie  ścieżki :) >maarec<. Wygrałam "w losowaniu" nawet darmowe żarełko z karty, a w konsekwencji darmowe było to co tańsze, czyli 8 pierogów. Nie było żadnych drinków w promocji i innych fajerwerków. Bardziej przypominało to stypę, niż wielkie otwarcie nowych właścicieli. Lubimy to miejsce i mimo wszystko liczymy, że nowi właściciele utrzymają wysoki poziom. Tego im i sobie  życzymy :)

Edytowane przez Jola i Andrzej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jola i Andrzej napisał:

Cytuję >maarec <

"Byłem tydzień temu. Była impreza z okazji zmiany właściciela. Przynajmniej tak nam powiedziano przed przyjazdem. Niestety nie było darmowych drinków.

Obsługa była ok, na teraz wszystko dobrze się kręciło. Być może z rozpędu. 

Fajne miejsce. Polecam."

Też byliśmy czerwonym busem - kamperem i staliśmy po przeciwnej stronie  ścieżki :) >maarec<. Wygrałam "w losowaniu" nawet darmowe żarełko z karty, a w konsekwencji darmowe było to co tańsze, czyli 8 pierogów. Nie było żadnych drinków w promocji i innych fajerwerków. Bardziej przypominało to stypę, niż wielkie otwarcie nowych właścicieli. Lubimy to miejsce i mimo wszystko liczymy, że nowi właściciele utrzymają wysoki poziom. Tego im i sobie  życzymy :)

Fajnego macie kampera. Ten z flagą k.pl i p.pl? Mam wrażenie, że kilka dni wcześniej widziałem go w Polańczyku na parkingu.

Tym razem byliśmy ekipą więc nie było czasu pogadać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.