Skocz do zawartości

gradobicie


fish

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moją budkę to dopadło w zeszłym roku, dach jest teraz perforowany, na szczęście żadna szyba nie poszła, za to dach przedsionka załapał sporo dziur. Jako że miałem AC, wziąłem trochę kasy (wyszła oczywiście szkoda całkowita) i pojechałem do forumowego kolegi andrewa1 do Częstochowy w celu sprawdzenia i wymiany uszczelnień ściana/dach. Przy okazji rozbiórki wyszło że przód i tył na dole "lekko" już przegnił, czego kompletnie nie było widać z zewnątrz.... zatem gradobicie w pewnym sensie uratowało dalsze lata mojej budki bo już wszystko ładnie naprawione i będzie spokój na kolejne lata, ale drugi raz już bym nie chciał tego przechodzić....

 

Powodzenia przy naprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem samochody biorące udział w GRANTURISMO POLONIA 2012 ustawiły się przed wjazdem na prom do Szwecji , zjechało się kilka ładnych sztuk ale w pewnej chwili i ja doznałem czegoś w rodzaju gromu z nieba porównywalnego z gradobiciem :mlot: .... zresztą sami popatrzcie ...

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogut , małolaci mówią ,wyrwał laskę na furę ....

 

heh, również moją uwagę zwróciła ta przemiła lasencja :] gracja, elegancja i słuszna figura - z taką załogą auto dosłownie klei się do asfaltu - to jest tajna broń kierowcy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ...kobitka może kocha bardziej niż nie jedna lala z katalogu .... ważne jest to , ze ma wszystko w d..... i żyje jak chce ... pełen szacun a że to jakoś tak inaczej niż powszechnie się przyjęło ......... zauważyłem też , ze była to jedyna pani wśród załóg ... przeważnie single albo parki ale płci męskiej ..... dalej nie rozważam tematu bo smutno się robi ..... a poduchy by się im przydały bo nie jeden przy wjeździe na prom szorował spojlerami , aż serce bolało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii u Nas, czy u Ciebie?

 

W Ząbkach oslabiony.gif. Ja w tym czasie siedziałem w Ostrówku - to było dokładnie wtedy co piorun załatwił to drzewo na Warszawskiej. Dzisiaj chyba też piorun przywalił w coś w Ostrówku smirk(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie...A ja jeżdżąc przez dwa tygodnie po mazurach całe szczęście nic takiego nie spotkałem...(tylko 2 ulewy), aczkolwiek miałem farta, bo stosunkowo niedaleko, w zeszłym tygodniu w Bisztynku było to "głośne" gradobicie, gdzie grad miał rozmiary kurzych jaj- zostało zniszczonych 200 aut i spore straty w budynkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie...A ja jeżdżąc przez dwa tygodnie po mazurach całe szczęście nic takiego nie spotkałem...(tylko 2 ulewy), aczkolwiek miałem farta, bo stosunkowo niedaleko, w zeszłym tygodniu w Bisztynku było to "głośne" gradobicie, gdzie grad miał rozmiary kurzych jaj- zostało zniszczonych 200 aut i spore straty w budynkach...

 

Najgorzej jest w czasie jazdy wtedy koniecznie należy się zatrzymać -> bo inaczej powiększamy tylko rozmiary zniszczeń zwiększając prędkość z jaka kulki lodu uderzają w napotkane przeszkody. Jak ma sie jakieś koce pościel to idzie się jeszcze próbować ratować . Czasem stacja paliw -> choć zazwyczaj nie ma miejsca już na zestaw ;(

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dach też lekko poobijało oslabiony.gif, ale tragedii nie ma.

 

U mnie padały mniej więcej takie

 

1&srcw=455&srch=340&dstw=455&dsth=340

 

 

Tomii u mnie padał podobny . Byliśmy z Żoną i dziećmi w przyczepie nad zaporą w Łące kiedy przyszedł grad . W sumie w ciągu 2,5 h przeszły trzy burze z gradem tej wielkości . O dziwo strat nie było ani w przyczepie ani w holowniku ani w ludziach ... Ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.