Skocz do zawartości

Przyczepka 2-3 os. ZachPom


ljanowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

co sadzicie o w/w przyczepce

 

Kolego, pisałeś, że chcesz na zakup przeznaczyć max 8tys PLN, tu masz cenę zakupu 2600euro x 4,38 pln/euro = 11388PLN, powiedzmy że nawet uda Ci się urwać z ceny 1388pln to masz już 10tyś, a do tego koszty przejazdu, wymeldowanie i zielona karta, to już wracamy do ceny sprzed negocjacji. A po drugie według mojej opinii gdyby tą przyczepę sprzedawał pośrednik w PL to była by określona mianem śmiecia, a że sprzedaje człowiek w Niemczech to już będzie inaczej oceniana. Moim zdaniem nie jest ona warta fatygi, tym bardziej że od dłuższego czasu stała na polu kempingowym czyli jest duże p-stwo, że od spodu jest podgniła. Nie jestem pewien, ale czy azur ma ciepła wodę? bo chyba w ogłoszeniu o tym nic nie pisze.

Niech koledzy się wypowiedzą i Ci doradzą lub odradzą, ale nie wygląda ona na zadbaną, tym bardziej że nawet nie pofatygował się nikt żeby ją umyć do zdjęć. No ale to tylko moje zdanie. Dla mnie jeszcze niepewnie wygląda tylny prawy narożnik i podłoga na zdjęciu od przodu dziwnie wygląda, no ale to tylko jednak zdjęcia, więc najlepiej jechać i na żywo się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem cena za nia jest 1900 euro, kosztów przejazdu nie liczę bo stoi 60 km od miejsca w którym co tydzień jestem, euro po 4,2

 

 

Nie ma co ukrywać, że jak za ten model to cena atrakcyjna, a stan to tylko to co można zobaczyć na zdjęciach, wszystko inne musisz zobaczyć na miejscu, ale skoro masz tylko 60km to warto podjechać i sprawdzić ją, czy aby na pewno ten zaciek przy lufciku to jedyny defekt. Polecał bym tak jak pisałem wcześniej sprawdzić dokładnie podłogę skoro przyczepa stała gdzieś przez dłuższy czas. To tyle z mojej strony i życzę powodzenia :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, podjade. Mi sie wydaje dziwny przód :(

 

Coś może tam być, ale tak jak pisałem bez obejrzenia na żywo to można sobie gdybać. Ze zdjęć to można wyczytać to co ewidentnie widać(zaciek przy lufciku), a takie szukanie na siłę defektu to bez sensu, dlatego jak masz blisko to najsensowniejszym ruchem będzie podjechanie i dokładnie obejrzenie na żywo. Zdjęcia to zdjęcia, raz ładna przyczepa wyjdzie na nich źle, a czasem największy śmieć może wyglądać jak ideał. Więc według mnie jeżeli masz 60km to nawet szkoda się nad zdjęciami zastanawiać co jest ok a co nie tylko wsiadać i jechać obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://moto.allegro....2393767637.html co myslicie o niej?? na przodzie nad schowkami to cienie czy pofalowane wg was?

 

no właśnie przykuło to moją uwagę, trochę ciężko powiedzieć, reszta wygląda nie źle

 

tylko chyba nie ma możliwości nawet jej oglądnięcia...skoro ona widać stoi w Anglii w Londynie

nie ma zdjęć przedsionka

Edytowane przez rosolez (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuzszym namyśle chyba Europejki lepiej wygladają... , dzis bede dzwonił.

 

każdy chyba miał tę rozterkę...

ja też... i wybrałem europejkę

 

tu jest lipa, że nie można po prostu pojechać i oglądnąć - przez telefon na pewno będzie super

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy chyba miał tę rozterkę...

ja też... i wybrałem europejkę

 

tu jest lipa, że nie można po prostu pojechać i oglądnąć - przez telefon na pewno będzie super

:)

 

Te przyczepy są już w Poznaniu, na allegro pod 3 chyba nickami jest jeden sprzedający z poznania, numer kontaktowy jest zawsze ten sam. Jutro jadę do Poz ogladać angielki od tego człowieka to wieczorem napiszę jak się ma opis do rzeczywistości.

mnie zainteresowały te:

http://moto.allegro.pl/coachman-genius-500-5-5-osobowa-2-sypialnie-i2379800248.html

 

http://moto.allegro.pl/duzy-elddis-94-5-os-2-sypialnie-przedsionek-i2376202557.html

 

i jeszcze kilka mam do obejrzenia w Poznaniu - wogóle to Poznań jest chyba jakimś zagłębiem angielek :) Mam nadzieję, że ja jutro wreszcie zakończę poszukiwania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.