Skocz do zawartości

Przyczepka 2-3 os. ZachPom


ljanowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok, szukam dalej...

 

wytrwałości, nie załamywać się, tylko podawać nam tu propozycje !!!

uwierz, że wiem nie tylko ja jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podaj numery, które Ci się podobają to ktoś spojrzy, bo wszystkich nie będę przeglądał...

komis spory, jeśli wszystkie ma na miejscu to może warto się wybrać?

jak masz niedaleko jak najbardziej warto skoczyć zobaczyć i nabrać "doświadczenia":)

podaj które przyczepy z oferty odpowiadają Twoim wymaganiom cenowym i całej reszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie:

 

- zaniedbana strasznie - bród, starta farba, jakieś zacieki, brak chociażby "L" przy Lux na drzwiach, tylko zderzak jakiś dziwny jakby nieoryginalny

- nieoryginalna tapicerka, schowki-luki zewnętrzne każdy z innej parafii

 

zdjęcia takiej jakości, że szkoda gadać...

 

a sprzedający pisze, ze stan bardzo dobry - patrząc na to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz poczytać czy chcesz angielkę czy europejkę?

jest o tym wątek na forum poczytaj i będziesz miał pojęcie na sprawę

czy chcesz taką czy taką?

 

poczytaj o przekłamaniach z masą i rokiem produkcji w przyczepach z Anglii o większym ryzyku wilgoci, etc

 

powiedz jakie jest Twój zakres finansów - bo dajesz opcje od 4 do 8 tys a to już spora różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo 6.500-7000 moge wydac z tym ze przy gornej granicy to juz maksimum, zebym nie musial wkladac na poczatku w nią.

 

ok ale musisz sam szukać, coś podsyłać, etc. nikt za ciebie jej nie znajdzie:)

poczytałeś o angielkach vs europejkach?

proponuję lekturę forum - zwiększy to Twoją wiedzę i ukierunkuje na coś

 

PS. 1

Nie kupisz takiej przyczepy, żeby nic w nią nie zainwestować - zawsze coś trzeba.

Przedłużacz, butla i inne pierdoły też kosztują - poczytaj o obowiązkowym wyposażeniu przyczepy i ABC kosztów związanych z posiadaniem cepy - będziesz wiedział ile kasy potrzebujesz. Nikt z kompletnym wyposażeniem Ci przyczepy nie sprzeda - handlarz tym bardziej.

 

PS. 2

Dbaj o zasady ortografii interpunkcji i poprawnej pisowni - szanuj innych użytkowników - w ostatnim poście na 15 wyrazów 8 było z błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze korzystając ze smartphona, dlatego nie stosuje polskich znaków.

 

mimo wszystko nikt nie chce czytać bełkotu.

 

to co szukasz dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, człowiek uczy się na błędach.

Tak szukam dalej, lecz mam mętlik.

Potwierdzam, że łatwiej kupić samochód niż cepke.

 

wiem o co chodzi.

proponuję najpierw postanowić angielka czy europejka. (ja tak zrobiłem)

najpierw patrzyłem na wszystkie dostępne w danej cenie - ale potem pomyślałem, że to nie marchewka, żeby patrzeć na wszystko i że mi to bez różnicy (w końcu nie wydajesz 10 zł) i np. niektóre przyczepy mi się najzwyczajniej nie podobają - krąg się zawęził

więc wybrałem marki i modele, które w danym przedziale cenowym mi się podobają i odpowiadają moim wymaganiom i możliwościom holownika i aby zgadzało się w papierach (masy, etc.)

 

wtedy szukać było już troszkę łatwiej:)

 

 

PS. bardziej mi zależało na ortografii niż aż tak dokładnej interpunkcji:):yay: nie popadajmy w obsesję i skrajności.:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.