Skocz do zawartości

Przyczepka 2-3 os. ZachPom


ljanowski

Rekomendowane odpowiedzi

heheh to moja cepka....no ale nie jest od 10 tys w góre więc wg kryteriów odpada :brawo: .......heheh....moim zdaniem? przyjedz i ja obejrzyj......nigdy bym jej nie sprzedawał teraz gdyby nie sytuacja rodzinna......kupiłem ją w zeszłym roku po dłuuugim molestowaniu od dobrego znajomego który sam ją sobie przyprowadził 3 lata temu z niemiec od właścicela.....jak na ten rocznik i na tle tego co oferują ludzie to....khem.....po 12-13 tysia knausy/ hobby smierdziuchy z pofalowanymi scianami , okna popekane.......heh.

 

no ale własnie o to chodzi......coś podejrzanego widzicie?:palacz:

 

Kol. Piotrze bez urazy, wiadomo że zawsze trafiają się okazje, ale ja szukałem ponad pół roku i tak zaobserwowałem, także nie twierdze że Twoja jest zła :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz dmc 1200 to GITARA:)

 

Ja ostatnio gadałem z moim znajomym bo mi sie w Kutnie przez allegro knaus podobał DMC 1550.

 

Zadzwoniłem i sie orintowałem czy to nie zaciężkie etc.

 

Powiedział mi, że jak mam 1600 dmc w dowodzie, że moge ciągnąc bez obaw.

 

Tylko jak Ty masz 1200 w dowodzie to możesz śmigać tylko uważaj żeby nie przeciążać

 

 

*post oparty na informacji telefonicznej sąsiad który regularnie jeździ do niemiec na holandie itp:)

jeżeli wcisnął mi ciemnotę to prosze śmiało korygować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o prawo, tylko o sam fakt ja mam tylko 90 km.

 

powiem szczerze że obawiał bym się tych 1200kg, ja mam wbite że mogę max 1500 ciągnąć, i zapiołem właśnie 1200kg cepke, jechać jechało ale nie polecam, podpiąłem 1050kg i całkiem co innego, moim zdaniem to nie sztuka zamęczyć holownik, musi także być komfort jazdy dla tego miedzy innymi kupiłem właśnie tą mniejszą.

Ale najlepiej jak sam byś miał okazję się przekonać metodą prób i błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o Knaus Country 450 tu z 1997 r. zdj z zewnatrz. https://picasaweb.google.com/112627731970778281768/KnausCountry?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6pyo6X4YWppAE&feat=directlink

 

Angielka:

-wycięty kawałęk brodzika( hmm skąd wziasc taki brodzik??)

-ślady nowego silikonu

-w łazience nowy silikon i miękka ścianka przy brodziku

-nie orginalne lampy na tyle

-brak zaczepu z stabilizatorem

 

+nowe butle

+przeglad na instalacje gazowa

+dopuszczenie do 100 km/h

+prostownik

+i pare innych drobnostek

 

Podsumowując ;( Angielka nie warta tego za duże ryzyko. (model ABI AWARD TRANSTAR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy przedni narożnik, to wygląda jak zaciek.

 

Dość mocno poobijany blat nad zlewem, coś ciężkiego spadło.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.