Skocz do zawartości

Przyczepka 2-3 os. ZachPom


ljanowski

Rekomendowane odpowiedzi

jeżdżę 2-3 razy w roku na tydzień czasu, i nie ma potrzeby rozstawiania namiotu

 

Śmiem twierdzić że jesteś w błędzie bo nie ma potrzeby/sensu rozstawiania przedsionka na 1-2 dni ale na tydzień bez przedsiona to jakieś nieporozumienie (no chyba że co noc w innym miejscu ........... ale to inna bajka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z analiza ofert, dochodzę do wniosku ze im tańsza to więcej w nią będę wkładał.

 

Wg. was ile należało by wydać żeby spokojnie trafić na sprawna z sprawnym instalacjami 12/230 gaz, zaopatrzenie w wodę( podłączenie oraz możliwość zbiornika. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem od 10 tys w górę

 

 

heheh to moja cepka....no ale nie jest od 10 tys w góre więc wg kryteriów odpada :brawo: .......heheh....moim zdaniem? przyjedz i ja obejrzyj......nigdy bym jej nie sprzedawał teraz gdyby nie sytuacja rodzinna......kupiłem ją w zeszłym roku po dłuuugim molestowaniu od dobrego znajomego który sam ją sobie przyprowadził 3 lata temu z niemiec od właścicela.....jak na ten rocznik i na tle tego co oferują ludzie to....khem.....po 12-13 tysia knausy/ hobby smierdziuchy z pofalowanymi scianami , okna popekane.......heh.

 

no ale własnie o to chodzi......coś podejrzanego widzicie?:palacz:

Edytowane przez Piotr_wawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wybacz, to moja pierwsza cepka. Po przeczytaniu setek postów mam wątpliwości :(

 

 

alez ja Ciebie rozumiem bo sam szukałem budy 3 miesiace a watpliwości miałem pewnie tak samo dużo jak Ty...swoja starałem sie opisać najuczciwiej jak potrafiłem......to co pytałeś wszystko działa, przyczepa nie smierdzi więc chyba wilgoci w niej nie ma, kupowałem ją pod siebie ......jest do oglądania w Warszawie , przywiozłem ją w długi weekend z przechowalni na mazurach gdzie miała na mnie czekać aż przyjedziemy i wyruszymy znowu na wakacje, niestety moja druga połowa nie wyobrażą sobie wyjazdów w tym stanie na warunki kempingowe.:sciana:beksa.gif .....ale nie ma tego złego heheh :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze do warszawy mam 400 km okolo :( a przez warszawę mógłbym jechać dopiero 7 czerwca:(. Przeanalizuje to i być może uda mi się wcześniej.

Jeżeli tylko uda mi się zaplanować, zadzwonię i sprawdzę aktualność.

 

myślę czy 1200 DMC to nie ciut za dużo dla mojego holownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh to moja cepka....no ale nie jest od 10 tys w góre więc wg kryteriów odpada :brawo: .......heheh....moim zdaniem? przyjedz i ja obejrzyj......nigdy bym jej nie sprzedawał teraz gdyby nie sytuacja rodzinna......kupiłem ją w zeszłym roku po dłuuugim molestowaniu od dobrego znajomego który sam ją sobie przyprowadził 3 lata temu z niemiec od właścicela.....jak na ten rocznik i na tle tego co oferują ludzie to....khem.....po 12-13 tysia knausy/ hobby smierdziuchy z pofalowanymi scianami , okna popekane.......heh.

 

no ale własnie o to chodzi......coś podejrzanego widzicie?:palacz:

 

ja mam 1200 DMC na haku, i z tego co rozmawiałem do 1000 DMC jest już optymalnie żeby nie męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.