Skocz do zawartości

rozbiórka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ,szyba wymieniona......co się dotyczy podpowiedz niektórych kolegów z forum to nie ma możliwości aby okno wypiąć podnosząc je na pewną wysokość :hmm: ,trzeba wysuwać w bok...pomocną wskazówką było aby podgrzać listwę mocującą i przesmarować okno płynem do naczyń :blagac: . Za wszystkie rady serdecznie dziękuję :piwko: Czas wymiany ok 3 h.Kilka fotek

 

:banan: Pozdrawiam i do zobaczenia w Sławie

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez dzikusek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....co się dotyczy podpowiedz niektórych kolegów z forum to nie ma możliwości aby okno wypiąć podnosząc je na pewną wysokość :hmm: ,trzeba wysuwać w bok..

 

;) Pisałem o tym, przedostatnie zdanie, post #3 "..były też okna w których z górnej listwy trzeba wymontować plastikowe zakończenie ozdobne i jeśli nie ma tam jeszcze małego kołeczka (wkrętu) zabezpieczającego, to wystarczy unieść trochę okno i przesunąć np. w lewo, aż wysunie się z szyny całkowicie. "

 

Gratulacje :ok:

Ładnie wszystko wygląda, jednak zwracaj uwagę na to, co słusznie podpowiada Ci Pasjonat !

Nie znam się na tych tworzywach nawet w małej części tak, jak Robert, ale mimo to, wydaje mi się, że podczas otwierania trzeba uważać, aby jej nie przegiąć, a jak już jest uniesiona, to siłowniki muszą być bardzo dobrze zabezpieczone.

Jeszce raz Ci gratuluję wykonanej pracy :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,szyba wymieniona......co się dotyczy podpowiedz niektórych kolegów z forum to nie ma możliwości aby okno wypiąć podnosząc je na pewną wysokość :hmm: ,trzeba wysuwać w bok...pomocną wskazówką było aby podgrzać listwę mocującą i przesmarować okno płynem do naczyń :blagac: . Za wszystkie rady serdecznie dziękuję :piwko: Czas wymiany ok 3 h.Kilka fotek

 

:banan: Pozdrawiam i do zobaczenia w Sławie

 

 

Ochocho :look: ! Teraz to mucha nie siądzie bo jej się nogi rozjadą:hehe:. Profesjonalna robota. Tylko podziwiać. Gratuluje :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

 

No ładnie.

A ile zapłaciłeś za szybkę z przycięciem ?

 

Uważaj teraz przy otwieraniu . zwłaszcza kiedy będzie podparta w pozycji poziomej.

 

350 zł +35 kurier

 

;) Pisałem o tym, przedostatnie zdanie, post #3 "..były też okna w których z górnej listwy trzeba wymontować plastikowe zakończenie ozdobne i jeśli nie ma tam jeszcze małego kołeczka (wkrętu) zabezpieczającego, to wystarczy unieść trochę okno i przesunąć np. w lewo, aż wysunie się z szyny całkowicie. "

 

 

 

 

 

sprawdzałem czujność :swiety: czy pomocnicy się odezwą.....dzięki za pomoc :dzieki: przyjedż do Sławy to :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem czujność :swiety: czy pomocnicy się odezwą.....dzięki za pomoc :dzieki: przyjedż do Sławy to :pub:

 

;) ... czyli test zaliczyłem pozytywnie :D

Najważniejsze, że z bardzo dobrym skutkiem i szybko poradziłeś sobie z problemem :bravo:

Ładnie teraz wygląda :ok:

Obecnie nie wybieram się w Twoje strony, może kiedyś ... wszystko możliwe, ale za zaproszenie dzięki :piwo:

:banan:

 

P.S.

Dobry pomysł z tym upięciem firanek w przednim oknie, bardzo ładnie to wygląda :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym upięciem firanek w przednim oknie, bardzo ładnie to wygląda :ok:

 

Od razu widać Kobiecą rączkę ;)

 

Kriss. "Sława" to nie Kolegi miejscówka tylko miejsce majowego zlotu :)

 

Ps.

Dzikusek

350 zł ... drogo. cholera .Ale z wycięciem i szóstka? Może nie?.....

Nie chce powiedzieć że Cię naciągnęli ,

Mimo że to mój codzienny materiał w pracy to zupełnie nie znam cen , Nie interesuje się . Każe zamawiać i mam ;)

Aaa i jeszcze frezowanie z 6 na 3 ? to chyba nie drogo jednak.

 

Z ciekawości krzyknę w biurze o wycenę .

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać Kobiecą rączkę ;)

 

Kriss. "Sława" to nie Kolegi miejscówka tylko miejsce majowego zlotu :)

 

Ps.

Dzikusek

350 zł ... drogo. cholera .Ale z wycięciem i szóstka? Może nie?.....

Nie chce powiedzieć że Cię naciągnęli ,

Mimo że to mój codzienny materiał w pracy to zupełnie nie znam cen , Nie interesuje się . Każe zamawiać i mam ;)

Aaa i jeszcze frezowanie z 6 na 3 ? to chyba nie drogo jednak.

 

Z ciekawości krzyknę w biurze o wycenę .

drogo?......jak szukałem w necie ceny były od 300 bez frezowania(brak możliwości w firmach) do ....uwaga....900 :sciana:

 

to nie to co oryginalna....ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :niewiem:

 

 

wystrój cepki i wyposażenie w sprzęt kuchenny i inny niezbędny.......to zasługa mojej lepszej połowy :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie technicznych: jak przełożyłeś prowadnicę z szyby na szybę? I jak ją zamontowałeś na nowej szybie?

ze starej szyby prowadnicę obciąłem fleksem i po kawałku wydłubywałem pozostałości ,a na nową za poradą kolegów z forum ...nagrzałem prowadnicę (opalarką) i pomalutku pomagając sobie młoteczkiem(maluśkim)prowadnicę wbiłem na pleksę posmarowaną plynem do naczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych modelach prowadnica na szybie jest oryginalnie zagniatana, poprzez pasek surowej gumy. Ja kiedyś taką prowadnicę na drugą szybę zakładałem stosując klej do wklejania szyb samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.