Skocz do zawartości

Co z tym Viatol-em?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie!!! 

Dlaczego zniknęła możliwość zasilenia inną kwotą niż 120zł.

Było już 20zł, 30zł 50zł 100zł no i wielokrotność 120zł, a dzisiaj chciałem zasilić ViaZłodzieja i dupa minimum chcą blokować 120zł na poczet kolejnych przejazdów. 

Czy ktoś wie czy np na stacji można dowolną kwotą zasilić czy tak samo jak płatność internetowa?

Bez żadnego komunikatu zmieniaja warunki usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie!!! 

Dlaczego zniknęła możliwość zasilenia inną kwotą niż 120zł.

Było już 20zł, 30zł 50zł 100zł no i wielokrotność 120zł, a dzisiaj chciałem zasilić ViaZłodzieja i dupa minimum chcą blokować 120zł na poczet kolejnych przejazdów. 

Czy ktoś wie czy np na stacji można dowolną kwotą zasilić czy tak samo jak płatność internetowa?

Bez żadnego komunikatu zmieniaja warunki usługi.

przy podpisywaniu umowy 3 tygodnie temu pani poinformowała o możliwości JEDYNIE zasilenia wielokrotnością kwoty 120pln - dla tirów to może ok ale na wakacje czy wyjazdy okazjonalne to mrożenie kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podpisywaniu umowy 3 tygodnie temu pani poinformowała o możliwości JEDYNIE zasilenia wielokrotnością kwoty 120pln - dla tirów to może ok ale na wakacje czy wyjazdy okazjonalne to mrożenie kasy

No bez przesady 120 zł to nie majątek w banku z tej kwoty przez miesiąc czasu miałbyś odsetek całe guzik :]   :]   :]

Po powrocie z wakacji oddajesz pudełeczko i kasa wraca do portfela :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady 120 zł to nie majątek w banku z tej kwoty przez miesiąc czasu miałbyś odsetek całe guzik :]   :]   :]

Po powrocie z wakacji oddajesz pudełeczko i kasa wraca do portfela :yes:

nie do końca - chce Ci się co pare tygodni (dla jednych) lub miesięcy(wyjazd czasem) biegać po pudełko, papiery, papiery, papiery itd - rozwiązanie zrobić choć 1/2 kwoty - 60pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chce mi się, ale ja mam tak że konto mam aktywne czyli mam tak jakąś kasę a w razie potrzeby

dopisuje tam tylko auto płacąc 120zł kaucji. Mam tak zrobione bo niekiedy jadąc po auto za granice

wjeżdżam do polski i zaraz za granicą dopisuje to auto do mojego konta, bez potrzeby robienia całej procedury

od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co pisze poprzednik z doładowaniem. Ostatnio brałem viaauto i na start wydałem tylko 45 złotych / 25 zł. kaucja + 20 zł. minimalna kwota doładowania /.

" Viazłodziej " w systemie anonimowym na okaziciela, bez przypisania do auta.

To jest coś innego, to jest do 3,5t Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.