Skocz do zawartości

Prośba o pomoc Hobby 560 - czy warto?


Sylwek3108

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie szerokości - u mnie do bramy też by taka wielka nie weszła :( - aktualnie mam z dyszlem 6,6m na 2,15 szerokości - daje rade wjechać ale luzu to mam ok 10cm na stronę (oczywiście na różnych etapach wjazdu - raz przód auta wadzi, raz bok przyczepy :] ) - latem przerabiamy bramę - cofnięcie o 4 metry i poszerzenie umożliwi wjazd ciągnika z naczepą :]

 

 

a wracając do tematu - angielki mają przeważnie 2,15 szerokości - dodajesz więc jakieś 17,5 cm na stronę - nie powinno być tragedii. Odnośnie bramek - jechałem autostradą od Poznania do Łodzi - jako, że moje kombi jest stosunkowo niskie, a i przejazd nie jest zbyt szeroki - a Pani w okienku siedzi bardzo wysoko - najlepiej byłoby wysiadać przy każdym płaceniu - paranoja :( - powinno być podzielone to na stanowiska dla Ciężarówek - gdzie faktycznie siedzi pracownik wysoko i dla niskich osobówek..

 

jak nie ta sztuka to inna, do sezonu jeszcze trochę zostało - znajdzie się...

 

czekamy na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak też i ja czuje.

Ale nie napinam się mocno.

Jak kupowałem angielkę, to wiedziałem, że operuję zdecydowanie mniejszymi sumami. Przy tej cepce to już jest ładna sumka, więc jak będzie choćby coś nie tak to trudno 1000 kilometrowa wycieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też i ja czuje.

Ale nie napinam się mocno.

Jak kupowałem angielkę, to wiedziałem, że operuję zdecydowanie mniejszymi sumami. Przy tej cepce to już jest ładna sumka, więc jak będzie choćby coś nie tak to trudno 1000 kilometrowa wycieczka.

 

no dokładnie, kwota nie jest mała - trzeba podchodzić do tego na chłodno, mimo, że nie zawsze się da.

 

ja zawszę szukam dziury w całym, tak będzie i tym razem - może mi się dostanie... - może gościowi brakuje tych 3 tygodni na dokończenie remontu tej niewidocznej ściany ? :] - w tematach zakupów motoryzacyjnym nigdy nie ufaj sprzedającemu - zasada numer 1... - jakby mu zależało na sprzedaży to by z urlopu przyjechał foto zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy oglądaliście stronę sprzedawcy? Tam jest Fabryczna Hobby 545 za 59 900 zł do negocjacji.

Najstarsza przyczepa jest z 2000 roku, może to nie jest ściema :niewiem:. Tylko czemu tak tanio :niewiem:.

Może są to przyczepy powystawowe, a większość z gwarancją :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu gościu funkcjonuje na rynku. Najpierw handlował starszymi modelami, a z czasem coraz nowszymi.

 

 

To fakt, ale są u niego cepki,które się nie sprzedały od kilku lat :niewiem: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.