Skocz do zawartości

Prośba o pomoc Hobby 560 - czy warto?


Sylwek3108

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A wracając do tej konkretnej budki - brakuje mi i drugiej strony przyczepki. Z tych fotek ład6na budka. Aż dziwne, że 5-6 letnia przyczepka jest w takiej cenie...

 

 

Właśnie też mnie to zastanawia, czemy nie ma zdjęć z obu stron.

Według mnie to tak jak koledzy już pisali im większa cepka tym taniej stosunkowo wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedający dosłał więcej zdjęć. Najważniejsze to zdjęcia lewej strony.

Mam tej wielkości przyczepę i można z tym jeździć. Może nie jest to tak mobilne jak kamper, ale robię około 6000 km

w sezonie. Są to głównie wyjazdy dwu- trzy dniowe, niestety nie mogę sobie pozwolić na kilkanaście dni urlopu.

Jeżeli ta przyczepa jest w dobrym stanie, to bym się nie zastanawiał. W środku jest tyle miejsca, że w deszczowe

dni można w środku zrobić imprezę na kilka osób. Przedsionek kupiłem nowy i rozłożyłem go dwa razy,

nie ma potrzeby dorabiać dodatkowej przestrzeni. Cztery lata temu Hobby 560 z 2001 roku w tej cenie to była okazja.

Tutaj jest przyczepa, w której właśnie skończyła się gwarancja. Prawie nówka. Dla takiej przyczepy warto przejechać się

przez pół Polski by ją pomacać. Opel na pewno ją pociągnie, a jeśli nie musisz przekraczać setki, to jedziesz komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość, że im większa budka, tym tańsza. Ale za każdym razem mnie to zadziwia i zaskakuje :-)

 

Czekamy na fotki.

 

PS

Aż szkoda, że nie mogę kupić takiej szerszej budki (2,5m). NIestety - nie wyjadę z bramy, a nie chciałbym jej przerabiać :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę, że wygląda okazyjnie. Oczywiście tym bardziej trzeba wszystko dokładnie sprawdzić: instalacje, zawieszenie i bębny, a przede wszystkim czy nie nosi śladów uszkodzenia i naprawiania. Ale to już napewno wiesz najlepiej.

Łazienka super, ten układ jest naprawdę bardzo wygodny. Mam taką samą (łazienkę), jedyne czego w mojej mi brakuje to sufitowego okna lub wywietrznika w tej toalecie/przysznicu. Samo okienko czasem nie wystarcza i bywa tam bardzo gorąco, no i zapachy w razie czego szły by do góry a nie do przedsionka. No, ale od biedy można dorobić okno dachowe nawet z wentylatorem. Może to w tym roku zrobię...

Edytowane przez pkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jednego czego zacząłem się obawiać to przejaz przez pozostalości po bramkach na autostradach Słoweńskich. Wiem, że ze swoją angielką musiałem mocno hamować, aby w środek się zmieścić, a ta :niewiem: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby, zmieścisz się :)

Emocje zaczynają się dopiero na niemieckich autorstadach, jak jest remont i dwa pasy: prawy normalny i lewy zwężony do 2m szerokości. Wtedy jak wyprzedza Cię ktoś po tym wąskim pasie, to ręcę się pocą na kierownicy, bo luzu między pojazdami jest niewiele.

Edytowane przez pkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby, zmieścisz się :)

Emocje zaczynają się dopiero na niemieckich autorstadach, jak jest remont i dwa pasy: prawy normalny i lewy zwężony do 2m szerokości. Wtedy jak wyprzedza Cię ktoś po tym wąskim pasie, to ręcę się pocą na kierownicy, bo luzu między pojazdami jest niewiele.

 

 

O to też, takie manewry w Austrii przeżyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej trzeba zwolnić, ale przeżyc się da nawet taki emocjonujący manewr.

Jedyne czego nie przeskoczysz to czasami zbyt wąskie wjazdy na małe kempingi - w Chorwacji się takie zdarzają. No i nie pchać się do starych centrów miasteczek we Włoszech, bo można utknąć między kamienicami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.