Skocz do zawartości

Abi Maruder


fangorn

Rekomendowane odpowiedzi

Fangorn - zapewniam Cię, że Moderatorzy na naszym forum to inteligentne przypadki ( ;-P ). Nie zauważyłem, żeby Moderator dal Ci ostrzeżenie, zwrócił uwagę, etc ... :-)

Wyluzuj, ciesz się forum i nie przejmuj wszystkimi emotkami. Gdybym wszystkie emotki brał "do siebie" i przyszłoby mi wypić te wszystkie kufelki piwa :piwko: :piwko: , które tu otrzymałem, to już dawno popadłbym w głęboko zaawansowany alkoholizm. A ja przecież abstynent jestem.

Wyluzuj, nabierz dystansu i czuj się jak u siebie! :banan:

 

Domyślam się, że Szaremu chodziło o stan konta po zakupie i uszczelnieniu budki :jump:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fangorn - zapewniam Cię, że Moderatorzy na naszym forum to inteligentne przypadki ( ;-P ). Nie zauważyłem, żeby Moderator dal Ci ostrzeżenie, zwrócił uwagę, etc ... :-)

Wyluzuj, ciesz się forum i nie przejmuj wszystkimi emotkami. Gdybym wszystkie emotki brał "do siebie" i przyszłoby mi wypić te wszystkie kufelki piwa :piwko: :piwko: , które tu otrzymałem, to już dawno popadłbym w głęboko zaawansowany alkoholizm. A ja przecież abstynent jestem.

Wyluzuj, nabierz dystansu i czuj się jak u siebie! :banan:

 

Domyślam się, że Szaremu chodziło o stan konta po zakupie i uszczelnieniu budki :jump:.

Skoro tak piszesz tak być musi ale ja nie do emotikonów się czepiam tylko dostałem od moderatora ostrzeżenie na skrzynkę mailową a dodatkowo pod moim avatarem . AAAaaaaaaa zresztą sam zobacz tzw. pasek statusu ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od moderatora "tomii" "Kolego zmień ton i zachowaj kulturę przy wypowiedziach."

 

A ten pasek statusu ostrzeżeń to co? widzę go tylko ja sam ? Nikt na forum go nie widzi oprócz mnie?

post-8487-0-85176900-1327146153_thumb.jpg

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę. Widzę swój. Potraktuj uwagę Tomka jako "koleżeńską" radę a nie formalne ostrzeżenie :-)

 

Ok nie ma sprawy tylko ono fizycznie widnieje pod moim avatarem, na zdjęciu masz ten pasek w procentach bodajże się wyraża. W tych negatywnych oczywiście %-tach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko do wyjaśnienia z kolegą od którego dostałeś upomnienie.

Ale myślę, że najważniejsze aby wrócić do tematu, albo zmienić tytuł na "wybaczyliśmy fangorn'owi" :brawo::brawo::brawo:hehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fangorn - zapewniam Cię, że Moderatorzy na naszym forum to inteligentne przypadki ( ;-P ). Nie zauważyłem, żeby Moderator dal Ci ostrzeżenie, zwrócił uwagę, etc ... :-)

Co do inteligencji to nie wątpię (szczerze, bez zgryźliwości), ale zdarzają się rózne przypadki ostrzeżeń. Ja mam jedno dlatego, ze mój post został źle zrozumiany (swoją drogą wymiana zdań z Tobą - gfizyk :palacz:). Ludziska różne farmazony wypisują, a ostrzeżenie dostanie czasem ktoś "dla przykładu". Tylko jakie ma to znaczenie? Nie przesadzajmy z braniem tak bardzo poważnie tych różnych cyferek i symboli widocznych pod profilem użytkownika. Weźmy czasem na luz :banan: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną prośbę. Temat związany z tzw. czepianiem się do fangorna uważam za zamkniety i wyczerpany do cna. Wszelkie posty proszę pisać w związku li tylko z założonym przeze mnie tematem. "Abi maruder"Jako że planuję kupno przyczepy angielki napiszę "Thanks". Miałem na oku niemieckiego wolfa "wilka" wtedy napisałbym "Danke".

 

Pozdrawiam Tomasz Dzierwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną prośbę. Temat związany z tzw. czepianiem się do fangorna uważam za zamkniety i wyczerpany do cna. Wszelkie posty proszę pisać w związku li tylko z założonym przeze mnie tematem. "Abi maruder"Jako że planuję kupno przyczepy angielki napiszę "Thanks". Miałem na oku niemieckiego wolfa "wilka" wtedy napisałbym "Danke".

 

Pozdrawiam Tomasz Dzierwa.

 

 

 

Fangorn, posprzątałem nieco w "Twoim" wątku. W przyszłości zgłaszaj posty, które uważasz za odbiegające od tematu/niewłaściwe w temacie za pomocą guziczka "raportuj", który widać pod postem. Łatwiej nam taki temat/post odnaleźć i od razu reagować.

 

"Kind regards"

 

Jacek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.