Skocz do zawartości

Abi Maruder


fangorn

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że firma DUNI to potężne zagrożenie dla "rzetelności" firmy WP Caravans. I jak by to inaczej zwał.

 

 

 

 

Tak a niby dlaczego? Co ma jedno do drugiego to tak jak w jednym z polskich komiksów byłe dwie firmy obok siebie "robię tatuaże" i obok druga "usówam tatuaże" jedna drugiej nie zgrażała. Także nie pisz kolego pierdół i nie prowokój drętwych dyskusji w temacie przeze mnie założonym, bo przez takie wypowiedzi zbacza z tematu przyczepy "Abi Maruder" . Poza tym w Sączu będę 27-go stycznia także malkontentów zapraszam na plac i wtedy sam zobaczysz jak człowiek reaguje (właściciel firmy WPCARAVANS) na klientów. I nie jest to podlizywanie się np. dzisiaj rano wysłałem do faceta smsa z prośbą o numer VIN przyczepy bo mi się coś nie zgadzało ostatnio i do pół godziny odpowiedział. Także teksty ( nie Twoje ) że nie odbiera telefonów są grubo przesadzone. Poza tym, proszę Cię nie wypuszczaj ludzi do drętwych dyskusji, bo to nie bierze . Jestem moderatorem na innym forum i mam niucha do takich tekstów.

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, bo powiedział że nie będzie się babrał w takim s...e :mikolaj:. I uciekł .

 

Tak a niby dlaczego?

 

Może dlatego ?

 

Ja to tak odebrałem.

 

BTW

 

Fangorn. Dzięki za opinię o DUNI. Widzę, że warto się do nich odezwać jak będzie trzeba zweryfkować budkę. Rzadko zdarza się czytać tak pozytywne opinie o firmach karawaningowych jak ta o właścicielu DUNI.

Chyba jeden z Kolegów (luksusowa ?) kupował w DUNI przyczepkę. Z tego co czytałem to też ich pozytywnie ocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że warto wspierać się fachowcami przy zakupie. Dobrze też mieć świadomość , że idealne stoją tylko w salonach a także w opisach ogłoszeń. Tu najbardziej boli rozbieżność i to drugie jest wykluczane obligatoryjnie. Krew mnie zalewa jak czytam opinie o idealnych egzemplarzach.

Najważniejsze jest zadowolenie kupującego a na zadowolenie wpływ ma stosunek cena/stan .

Uprzejmość sprzedawców to już drugorzędna kwestia. Nikt nie musi koło mnie skakać i udawać nadgorliwą uprzejmość bo po wykryciu wady ukrytej mina im rzednie. Ja za ładny uśmiech nie kupię nic. Naprawy były są i będą, ale najważniejsza jest ich poprawność wykonania a nie ukrywanie ich i udawanie ideałów.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fangorn - przypomnę jedno znane powiedzenie - jedna jaskółka wiosny nie czyni. Podobnie jak jeden zadowolony forumowicz z firmy (np WPC) nie oznacza, że firma zmieniła swoje podejście i jakość asortymentu. I nie wypuszczam Cię do dyskusji - tylko stwierdzam fakt.

- Jeżeli ktoś pisał o problemach z dodzwonieniem, to umówmy się, że takie problemy miał - i nie było to grubo przesadzone.

- Jeżeli kilka osób oglądało (na żywo) budki i były jak zgniłe jabłka - to przyjmijmy, że tak było. Obawiam się, że nazywanie takich osób malkontentami - jest co najmniej nie fair.

- Jeżeli Tobie udało się kupić budkę, która Cię satysfakcjonuje - to nikt tego nie powinien podważać.

Natomiast podsumowując powyższe i czytając Twoje ostatnie zdanie:

Poza tym, proszę Cię nie wypuszczaj ludzi do drętwych dyskusji, bo to nie bierze . Jestem moderatorem na innym forum i mam niucha do takich tekstów.

odnoszę wrażenie, że trochę się zagalopowałeś ... :zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie, że trochę się zagalopowałeś ...

Nie, przecież nikogo ani nie obraziłem ani nie zamierzałem i nie zamierzam. Kolego napiszę tak, odnoszę nieodparte wrażenie że rozmawiamy o dwóch filiach tej samej firmy (WPC) i nie wiem jak jest we wrocławskiej ale w nowosądeckij jest tak jak pisałem we wcześniejszych postach. Poza tym proszę o cofnięcie żółtej kartki była przyznana zbyt pochopnie , sędzia nie zauważył bo był za daleko a boczny nie zdążył i widział kątem oka . :mikolaj::gitara::hej::piwo::skromny:

 

 

 

 

Panowie przepraszam jeśli kogoś uraziłem, szybko przyznawane są tutaj ostrzezenia. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przecież nikogo ani nie obraziłem ani nie zamierzałem i nie zamierzam. Kolego napiszę tak, odnoszę nieodparte wrażenie że rozmawiamy o dwóch filiach tej samej firmy (WPC) i nie wiem jak jest we wrocławskiej ale w nowosądeckij jest tak jak pisałem we wcześniejszych postach. Poza tym, proszę o cofnięcie żółtej kartki była przyznana zbyt pochopnie.

 

 

 

 

Panowie przepraszam jeśli kogoś uraziłem, zbyt szybko przyznawane są tutaj ostrzezenia. Za co? :niewiem:

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fangorn - nie zrozumieliśmy się:niewiem:, ale :piwo: i jest :yes:.

 

Przecież najnormalniej jest mi przykro. Dano mi ostrzeżenie nie wiem za co, za jakie słowa? W stosunku do czyjej osoby? Do (przedmówcy który machnął żółtą kartką) i napisał że przesadziłem, tak? No naszym forum akwarystycznym PKMD zanim dam ostrzeżenie to musi być jakaś dłuższa historia przewin użytkownika forum. Nuu ale co kraj to obyczaj. Zresztą najpierw, upomina się człowieka na forum w temacie a gdy to nie skutkuje, to wówczas daje się mu ostrzeżenie. No to by było na tyle bo jeszcze dostanę drugie że czepiam się stylu pracy moderatora. Dopiero się zarejestrował i już problemy z facetem czyt. ze mną. :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Forum jest spoko. Koledzy mają potężną wiedzę i super, że chcą się nią podzielić.

Ale najważniejsze abyś to Ty był zadowolony z zakupu jaki dokonałeś. Ta cepka ma służyć Tobie a nie innym. Ja wiem, że moja też ma braki, zostałaby mocno skrytykowana, ale dla mnie jest najfajniejsza. Drugiej takiej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Fangorn - ja nie jestem (na szczęście) moderatorem. :lol2:

Nie mogę dawać ostrzeżeń w rozumieniu forum. Mogę emotkami wyrażać swoje niezadowolenie z tego co ktoś napisał. Stąd mogę użyć zarówno :ok: jeśli z czymś się zgadzam, lub :zolta: jeśli mi coś nie podoba (pomijam nawet :czerwona: ). W taki sposób zostało to użyte, ponieważ w mojej ocenie podważyłeś to co przydarzyło się naszym kolegom w kontakcie z opisywaną firmą. W końcu są to emotki i do tego służą.

Jeżeli chodzi o mnie, to Twój następny post temat załatwił. :piwo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fangorn, żółta kartka w emotikonie nie jest przyznanym ostrzeżeniem, tylko zwraca się w ten sposób uwagę że coś jest nie fer/nie halo/nie w porządku etc.

Jest to symbol, że komuś coś w Twojej wypowiedzi się nie spodobało, nie zostało zaakceptowane lub nawet jest odmienne poglądowo, ale nie traktuj tego jako ostrzeżenia.

Bywa że się zapodaje się nawet czerwoną kartkę, to oznacza że coś jest absolutnie nie do przyjęcia , ale zdanie uszanować należy .

Ja też dałbym żółtą czy czerwoną kartkę, jakby ktoś na przykład chciał dla eksperymentu podłączyć odwrotnie akumulator lub zalegalizować marichuanę bo jest to sprzeczne i z logiką i z moim zdaniem. Rozumiesz?

Sądzę więc , że jesteś nadal czysty na koncie.

No chyba że w swoim pasku pod awatarem masz już jakiś %

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Fangorn - ja nie jestem (na szczęście) moderatorem. :lol2:

Nie mogę dawać ostrzeżeń w rozumieniu forum. Mogę emotkami wyrażać swoje niezadowolenie z tego co ktoś napisał. Stąd mogę użyć zarówno :ok: jeśli z czymś się zgadzam, lub :zolta: jeśli mi coś nie podoba (pomijam nawet :czerwona: ). W taki sposób zostało to użyte, ponieważ w mojej ocenie podważyłeś to co przydarzyło się naszym kolegom w kontakcie z opisywaną firmą. W końcu są to emotki i do tego służą.

Jeżeli chodzi o mnie, to Twój następny post temat załatwił. :piwo:.

 

Kolego zgadzam sie ze wszystkim co napisałeś i nie do Ciebie mam uwagi, tylko do tego że do mederator się pospieszył chyba. Chodziło mi o to że może nie tak szybko z nadawaniem ostzrzeżeń. Jak ja teraz wyglądam, pięć dni dopiero na forum a tutaj już ostrzeżenie? Za co? Za poczucie humoru? Przecież nawet gdyby, to rzecz dyskusyjna i względna.

 

 

Pozdrawiam Tomasz Dzierwa.

 

 

 

 

Sądzę więc , że jesteś nadal czysty na koncie.

No chyba że w swoim pasku pod awatarem masz już jakiś %

 

Czysty na koncie to będę po zakupie tej przyczepy i po jej uszczelnieniu.

 

 

Ad2. Chyba jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.