Skocz do zawartości

Abi Maruder


fangorn

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt i tu wyraźnie widać, dzięki Twoim spostrzeżeniom, że coś było "delikatnego" w cepce robione.

 

nio np ktoś wymienił płytę przy kuchni bo się spryskała tłuszczem :-], albo dziecko porysowało, to by tłumaczyło też wymianę przy łóżku

bez pomacania na żywo nie ma co wyciągać daleko posuniętych wniosków :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, pamiętaj, że za macanie można dostać po pysku :-)

Ja tam nic nie wiem, ale tapeta/płyta w całej przedniej części prawdopodobnie została wymieniona. Pewnie była pomazana przez dziecko ;-)

Obiecuję, że jak Kolega Fangorn pojawi się w wątku z "Naszymi Pojzadami" pochwali się nabytkiem, nie napiszę już żadnej negatywnej oceny w temacie tej budki. :swiety:

PS

Żeby nie było - wcale nie twierdzę, że ta wada dyskwalifikuje budkę. Może się okazać, że zrobione zostało poprawnie i wszystko będzie git. :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, pamiętaj, że za macanie można dostać po pysku :-)

Ja tam nic nie wiem, ale tapeta/płyta w całej przedniej części prawdopodobnie została wymieniona. Pewnie była pomazana przez dziecko ;-)

Obiecuję, że jak Kolega Fangorn pojawi się w wątku z "Naszymi Pojzadami" pochwali się nabytkiem, nie napiszę już żadnej negatywnej oceny w temacie tej budki. :swiety:

PS

Żeby nie było - wcale nie twierdzę, że ta wada dyskwalifikuje budkę. Może się okazać, że zrobione zostało poprawnie i wszystko będzie git. :palacz:

 

:ok:

 

tez czekam na finał :-]

 

 

ps w sumie towar macany należy do macanta, więc może czasem lepiej nie macać ... a tylko poniuchać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, pamiętaj, że za macanie można dostać po pysku :-)

Ja tam nic nie wiem, ale tapeta/płyta w całej przedniej części prawdopodobnie została wymieniona. Pewnie była pomazana przez dziecko ;-)

Obiecuję, że jak Kolega Fangorn pojawi się w wątku z "Naszymi Pojzadami" pochwali się nabytkiem, nie napiszę już żadnej negatywnej oceny w temacie tej budki. :swiety:

PS

Żeby nie było - wcale nie twierdzę, że ta wada dyskwalifikuje budkę. Może się okazać, że zrobione zostało poprawnie i wszystko będzie git. :palacz:

 

 

No masz rację. Nie denerwuj chłopaka. Może jego cepką jeździła rodzinka z bandą niesfornych dzieciaków i dlatego poprzedni właściciel stwierdził, że będzie "uczciwy i szlachetny" i powymieniał mebelki na nowsze. No bez przesady przecież nie wszyscy są nieuczciwi. :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszę tak. Jak oglądam samochody w komisach , których lakier świeci się jak psu to i owo a mają (te samochody) po kilkanaście lat, reflektory nówka; nie matowe to mnie ciarki przechodzą. Kupiłem samochód , który miał być nie bity, :serducha: vin sprawdzałem w serwisie i co? I g...o za przeproszeniem. Lakier co prawda się nie lśnił, auto na swoje lata wskazywało na używanie krótko pisząc było ono normalne. A dzisiaj mam na to swoją teorię. W przypadku tej przyczepy może nie będzie źle. Przecież i tak będę ją przerabiał na swoją modłę :skromny: Także ta wisząca tapeta będzie inna, ten kolor mi się nie podoba. Wykładzina też itd. A jak się rozsypie to wteeeddddyyyy :biwak::gitara: .. :jump::jump: . I :jesc: na trawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszę tak. Jak oglądam samochody w komisach , których lakier świeci się jak psu to i owo a mają (te samochody) po kilkanaście lat, reflektory nówka; nie matowe to mnie ciarki przechodzą. Kupiłem samochód , który miał być nie bity, :serducha: vin sprawdzałem w serwisie i co? I g...o za przeproszeniem. Lakier co prawda się nie lśnił, auto na swoje lata wskazywało na używanie krótko pisząc było ono normalne. A dzisiaj mam na to swoją teorię. W przypadku tej przyczepy może nie będzie źle. Przecież i tak będę ją przerabiał na swoją modłę :skromny: Także ta wisząca tapeta będzie inna, ten kolor mi się nie podoba. Wykładzina też itd. A jak się rozsypie to wteeeddddyyyy :biwak::gitara: .. :jump::jump: . I :jesc: na trawce.

 

Widzę, że nowy nabytek pochłonął Cię niesamowicie i ominąłeś mój wcześniejszy post.

 

Czy mógłbyś wrócić stronę wcześniej i odpowiedzieć na moje pytanko dot. eksperta z Duni ? Zależy mi na informacji.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

Ja z kolei jestem ciekaw jaka była opinia przedstawiciela Duni? Można na nich polegać ? Jaki koszt takiej usługi? Nie ukrywam, że w przyszłości będę zainteresowany tego typu oględzinami.

Przyjechałem do firmy DUNI. Pan szef, ze mną pojechał, rzucił fachowym okiem, stwierdził że trzeba zrobić to a to, dodatkowo posprawdzał wszystko fachowo co się da. Pan właściciel firmy, której nazwy nie wspomnę (WPCARAVANS ale o tym cciiiii) przyniósł wszelkie potrzebne akcesoria typu akumulator, butla z gazem, agregat prawie przynieśliśmy, mnie się nie chciało, ponieważ instalacja 12 v hulała bez zarzutów to i 220 v pewnie też ( wiem; narażę się na forum co po niektórym że :Co instalacji 220 vnie sprawdziłeś. Ty głupi Ty ja bym nie popuścił ? To pewnie nie działa. :krzykacz: ). Aleee co mi taaaaam. Pan szef firmy DUNI rzekł tak "przyczepa jest taka to a taka trzeba jej dodatkowo to a to" wytłumaczył mi co i jak i tu uwaga nie wziąwszy ani pół funia :gitara: zaprosił mnie do swego garażu w którym pracuje nad ulepszaniem przyczep i karawaningów wytłumaczył co mam zrobić z tą przyczepą i że to zrobię sam. Pocieszywszy mnie w całej rozciągłości sprawy podarowawszy mi gruby katalog karawaningowy oddaliłem się w jemgo mniemaniu w nieznanym kierunku. A ja zajechałem do Krakówka wypiłem etulu troszeczkę i prawie się zaćkawszy cierpiałem do rana ni to z radości ni to ze smutku. Jednym zdaniem pisząc można chyba na nich polegać. :palacz::thank:

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz Pan z Duni będzie miał pełne ręce roboty :-]

 

 

 

 

Nie będzie, bo powiedział że nie będzie się babrał w takim s...e :mikolaj:. I uciekł . Nie zdążyłem nawet zapytać ile za usługę. I ulżyło mi bo zaoszczędziłem troszkę kasy. A tak na poważnie; to chcący skorzystać z jego usług w tej kwestii, to nie opłacalne dla mnie, bo on ma swoją terminową robotę do wakacji, nie wcisnął by mnie nawet gdzieś między robotami. Poza tym, to firma, więc policzył by drożej. A tak w wakacje w lipcu, może nawet wcześniej, sam z tym zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmie DUNI reklama chyba nie jest potrzebna.

Każdy kto raz korzystał z usług tej firmy wie, że właściciel dba o poziom swoich usług.

Ja w tej firmie założyłem klimatyzacje i baterie słoneczną. Zreanimowali mi lodówkę i założyli przetwornicę prądu.

Uważam, że jest to firma którą zawsze będzie warto polecić innym.

 

Pracownicy firmy Duni to ludzie, którzy znają się na własnej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmie DUNI reklama chyba nie jest potrzebna.

Pracownicy firmy Duni to ludzie, którzy znają się na własnej robocie.

Zgadzam się w 100 % to co napisałem w poprzednim poście to żart i nawet nie zamierzam się z tego tłumaczyć. Człowiek fachura, bez dwóch zdań. Pełna profesja. Ale pytanie wcześniej zadane przez moderatora dotyczące firmy. Nu ma tutaj na swoje pytanie odpowiedź.

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiedzą co i jak. Umieją ocenić stan cepki i powiedzieć co i jak w niej nie halo.

Warto móc się wspomóc takimi ludźmi przy wyborze cepki.

Tylko, że firma DUNI to potężne zagrożenie dla "rzetelności" firmy WP Caravans. I jak by to inaczej zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.