Skocz do zawartości
markos340

pole namiotowe w SIELPIA

Rekomendowane odpowiedzi

ed

A może na wzór tematu campingi utworzyć temat tych nie polecanych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aronjest

Ok tylko ja szukam kempingu w Sielpi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed

Poczytaj poprzednie posty to Ci się Sielpi odechce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Ed ma rację.

to pole wygląda na nowe, ja szukając w zeszłym roku albo je przeoczyłem, albo go nie było.

ale co to za różnica jak jest to miejscowość dla młodzieży, gdzie trwa kilkanaście imprez które słychać z kilkuset metrów? i kończą się 5-6 rano albo wcale ?

może w październiku jest tam spokojnie - to był mój najgorszy weekendowy wyjazd....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sylwek333311

Witam. 
Chcialbym sie wybrac na Camping z dziewczyna oraz druga para. Ktore pole mozecie polecic? ktore jest najbezpieczniejsze i najbardziej selnia wymogi BHP? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aronjest

Odważyłem się pojechać kontrolnie w sobotę na jedną noc  i byłem miło zaskoczony, czysto, plaża, i fajnie grali na gitarach

Ciekawie jak będzie dalej na tym polu, dopiero rozpoczyają ??? Iglasty Zakątek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

zapodaj jakieś dodatkowe fotki, zawsze to coś lepiej od strony gościa pola  niż tylko na www.

czysto to może jest na kempingu, bo rok temu na plaży i w wodzie było potłuczone szkło, kapsle, smród moczu na 100m a woda w zalewie nadawała się tylko pod rowery wodne, z resztą nie wiem jak tam wejść jak widać na dnie potłuczone butelki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aronjest

kilka fotek

post-14486-0-45061300-1373999035_thumb.jpg

post-14486-0-57106200-1373999202_thumb.jpg

post-14486-0-69801500-1373999583_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paszczak22

Brzmi ciekawie. Właśnie też szukam w okolicy Kielc jakiegoś dobrego miejsca na wypad weekendowy i słabo to widzę. Do Sielpi sam kiedyś za młodu jeździłem więc tej młodzieży się nie dziwię ("zapomniał wół jak cielęciem był"). Teraz mam żonę i dziecko i muszę znaleźć coś spokojniejszego. Czy ktoś był na camping140 w Suchedniowie? http://www.camping140.pl. A co do Loch Ness też będę testował w tym sezonie i dam znać co i jak.

Edytowane przez Paszczak22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

w zeszłym roku (październik, chyba) w Suchedniowe był spęd karawaningowy. Ja nie byłem ale ktoś na pewno coś napisze (było kilka załóg ;)). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

na pewno jest jeszcze camping w Przedborzu - ale byłem tam w środku tygodnia jakoś latem (przejazdem) i nie było obsługi... - to chyba inwestycja unijna, myślę że rządzi tam gmina - nie wybrałbym się jednak bez potwierdzenia telefonicznego, że ktoś tam Cie wpuści.

obiekt interesujący, odbudowany po nastu ? latach, jest mini golf w wersji rozbudowanej, jest też zjeżdżalnia do zalewu i ładna plaża.

budynki wszystkie nowo postawione.

https://goo.gl/maps/dxyRN

był tam Ktoś ? czy tylko inwestycja zrobiona i sobie ładnie stoi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arturo43

Witam , szukam informacji na temat kempingu Iglasty Zakątek w Sielpi ( swietokrzyskie). Może ktoś z Kolegiw tam był i coś może napisać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
globens

z tego co słyszałem to jest tam fajnie, użytkownik Kosi z forum był tam ostatnio,  był też zlot niewiadówek można zobaczyc na fanklub niewiadówek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arturo43

Dzieki Kolego globens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seba222

Byliśmy razem z Kosim w Sielpi. Kemping w starej harcerskiej bazie nad samą wodą. Dojazd do kempingu (sama końcówka) po drodze bardzo nierównej. Sam kemping czysty, WC + prysznice darmowe i sprzątane na bieżąco. Uciążliwi goście są wypraszani z kempingu, tak więc jest cicho. Jest wiata z miejscem na ognisko i sceną w pobliżu - właściciel od czasu do czasu organizuje ognisko z muzyką na żywo. Jak byliśmy, to nie było za wiele osób (chociaż w trakcie naszego 3-dniowego pobytu powoli dojeżdżali).

Podobno jest WiFi, ale jak byliśmy nie działało (w naprawie). Jest miejsce zrzutu szarej wody + kaset z wężem do opłukania, Jest miejsce poboru czystej wody. Ogólnie właściciel stara się żeby było jak najlepiej, ale jak sam powiedział, na wszystko potrzeba czasu.

Ważne jest to, że w wodzie sobie za bardzo nie popływasz - głębokość to tak do kolan, wiec raczej pochodzisz sobie. Żeby popływać to najlepiej udać się na plażę po drugiej stronie molo - jest tam trochę głębiej (chociaż my nie sprawdzaliśmy).  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi