Skocz do zawartości

pole namiotowe w SIELPIA


markos340

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ed ma rację.

 

to pole wygląda na nowe, ja szukając w zeszłym roku albo je przeoczyłem, albo go nie było.

 

ale co to za różnica jak jest to miejscowość dla młodzieży, gdzie trwa kilkanaście imprez które słychać z kilkuset metrów? i kończą się 5-6 rano albo wcale ?

 

może w październiku jest tam spokojnie - to był mój najgorszy weekendowy wyjazd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj jakieś dodatkowe fotki, zawsze to coś lepiej od strony gościa pola  niż tylko na www.

 

czysto to może jest na kempingu, bo rok temu na plaży i w wodzie było potłuczone szkło, kapsle, smród moczu na 100m a woda w zalewie nadawała się tylko pod rowery wodne, z resztą nie wiem jak tam wejść jak widać na dnie potłuczone butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Brzmi ciekawie. Właśnie też szukam w okolicy Kielc jakiegoś dobrego miejsca na wypad weekendowy i słabo to widzę. Do Sielpi sam kiedyś za młodu jeździłem więc tej młodzieży się nie dziwię ("zapomniał wół jak cielęciem był"). Teraz mam żonę i dziecko i muszę znaleźć coś spokojniejszego. Czy ktoś był na camping140 w Suchedniowie? http://www.camping140.pl. A co do Loch Ness też będę testował w tym sezonie i dam znać co i jak.

Edytowane przez Paszczak22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest jeszcze camping w Przedborzu - ale byłem tam w środku tygodnia jakoś latem (przejazdem) i nie było obsługi... - to chyba inwestycja unijna, myślę że rządzi tam gmina - nie wybrałbym się jednak bez potwierdzenia telefonicznego, że ktoś tam Cie wpuści.

 

obiekt interesujący, odbudowany po nastu ? latach, jest mini golf w wersji rozbudowanej, jest też zjeżdżalnia do zalewu i ładna plaża.

 

budynki wszystkie nowo postawione.

 

https://goo.gl/maps/dxyRN

 

był tam Ktoś ? czy tylko inwestycja zrobiona i sobie ładnie stoi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byliśmy razem z Kosim w Sielpi. Kemping w starej harcerskiej bazie nad samą wodą. Dojazd do kempingu (sama końcówka) po drodze bardzo nierównej. Sam kemping czysty, WC + prysznice darmowe i sprzątane na bieżąco. Uciążliwi goście są wypraszani z kempingu, tak więc jest cicho. Jest wiata z miejscem na ognisko i sceną w pobliżu - właściciel od czasu do czasu organizuje ognisko z muzyką na żywo. Jak byliśmy, to nie było za wiele osób (chociaż w trakcie naszego 3-dniowego pobytu powoli dojeżdżali).

Podobno jest WiFi, ale jak byliśmy nie działało (w naprawie). Jest miejsce zrzutu szarej wody + kaset z wężem do opłukania, Jest miejsce poboru czystej wody. Ogólnie właściciel stara się żeby było jak najlepiej, ale jak sam powiedział, na wszystko potrzeba czasu.

Ważne jest to, że w wodzie sobie za bardzo nie popływasz - głębokość to tak do kolan, wiec raczej pochodzisz sobie. Żeby popływać to najlepiej udać się na plażę po drugiej stronie molo - jest tam trochę głębiej (chociaż my nie sprawdzaliśmy).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.