Skocz do zawartości

Czajnik


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

e tam burzuje :blagac: ten duzy to jeszcze z czasow namiotowych, robilismy podobnie jak ed tz grzalismy wode w lazience. Zanim czlowiek rano zdarzyl zebiszcze wymyc to juz woda na kawe byla.

Do Columbusa kupilismy ten mniejszy bo nam zabezpieczenie campingowe wywalalo... a jak juz mam i place za prad to nie bede przeca gazu uzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich przypadkach chodzilem z czajnikiem do lazienek i korzystalem z gniazdek przy umywalkach

A ja wielokrotnie spotkalem sie z takim przypadkiem ale osoby te chadzaly gotowac do lazienki tylko dlatego, ze nie placili za energie na swoim stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpani na wielu campingach mozna sobie wode na kawe zagotowac w miejscach gdzie sie gary myje albo w lazience gdzie zrobione sa specjalne polki na czajniki... wlasnie dla tych pod namiotami co pradu nie biora. Chyba uwazaja ze tyle pradu co na to idzie nikogo nie zbawi :blagac: We Wloszech tez nie widzialam zeby ktos sie dziwil ze ktos sobie wode w lazience gotuje, czy uzywa elektrycznej szczoteczki do zebow, maszynki do golenia, suszarki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

Ja zarezykowałem mam zwykły dzbanek czyli 1800-2200 W i instalacja wytrzymała, byliśmy coprawda tylko na czterech polach kempingowych i bez problemu, bywało że równocześnie włączony był telewizor i oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem w czym jest ten kawowy problem ? Posiadam podobny do Tomiego malutki czajniczek 1 litrowy o mocy 900 W , Ale są malutkie czajniczki do postawienia na butli , także o poj. 1 L. który można kupić w każdym markecie za 25 zł / nierdzewny / W Elkampie widziałem czajniki na 12 V . Ale czas zagotowania wody to ok. 30 min. Takze w Elkampie malutki nierdzewny czajnik na butle to wydatek ok. 90 zł .

 

3 LITROWA BUTLA GAZOWA STARCZA NA ZAGOTOWANIE 150 CZAJNICZKóW 3 LITROWYCH .

 

Jeżeli będziecie na kempingu gdzie będzie moja zwariowana Niewiadka , zapraszam do do gotowania wody u mnie . ! A naładowanie butli to 6 piw !

 

Jadąc na ,,zagranicę ,, należy zabrać butlę 11 KG i olać ich wszystkie restrykcje prądowe. Dziwnie ! ze w malutkiej Niewiadce docelowo mam 3 butle . Już o tym pisałem : 1- 11 kg i dwie 3 kg .

Teraz na zlot zabiorę 3 L do lampy i malutkiego zasrańca 1 L z Castoramy do parzenia kawy . Wieczorem kawy nie piję , ale i tak Kolber zafunduje pełny zestaw kawowo - herbaciany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarezykowałem mam zwykły dzbanek czyli 1800-2200 W i instalacja wytrzymała
Posiadam podobny do Tomiego malutki czajniczek 1 litrowy o mocy 900 W

A szanowni Pastwo to trochę nie za wygodni jesteście aby ? Bez kabelków żyć się już nie da czy co ? :hop1:

Ja tam mam zwykły czajniczek, który sobie stawiam na kuchence gazowej i nie muszę się martwić o żadne instalacje, a czas gotowania pełnego czajniczka to około 5 min. :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam zwykły czajniczek, który sobie stawiam na kuchence gazowej i nie muszę się martwić o żadne instalacje, a czas gotowania pełnego czajniczka to około 5 min.

 

 

Ja tak samo robie i nie nażekam :czerwona: Szybko i wygodnie i bez zbędnej zabawy :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, czajnik na gaz tez mam.. ale jak podlaczamy sie do produ to nie ma sensu przeciez gazu odkrecac zeby wode zagotowac :hop1:

 

 

A ja myślę, że nie ma po co elektrycznego zabierać :hop1::hop1:

 

 

 

PS. :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam taki mały elektryczny, gaz gazem, ale chyba wygodniej w bezprzewodowym :-). Kiedyś rowerki koło mnie zapaarkowały z namiotami to im go wyprowadziłem na zewnątrz, żeby sobie wodę gotowali kiedy chcią. Mam taki 900W, bo agregat ma 1000W, więc, specjalnie jest dobrany, żeby nieco mniej niż generator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba wygodniej w bezprzewodowym

 

 

Ale z kablami trzeba walczyć :czerwona: A na gazie tylko pstryk i już :hop1: Jedynie, że deczko wolniej... ale ja np używam czainika, który ma niecaluśki litr pojemności i szybko się gotuje (w sam raz na 2 zupki chińskie :hop1: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym moją Małgośke słyszał, gdy podłączam coś kolejnego do kompa w domu : ZNOWU KOLEJNE KABLE .

No niestety, na WiFi czy Bluetooth nie ma czajników, ale to jest myśl - tak jak w najnowszych piecach - indukcyjnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.