Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

Co do silikonu wcale nie musi to świadczyć o rozszczelnieniach. W mojej niemal każda rynienka została podoszczelniania, a w środku ani zapachu stęchlizny, ani zacieków, a gdzie nie zajrzeć wszystko wygląda sucho. Niektórzy mogą doszczelniać zawczasu jak nie ufają fabrycznym metodom. Jak będziesz kupowała przyczepe u handlarza przyczepami, który prowadzi od razu serwis to mogą miec oni czujnik wilgoci i przy Tobie mogą przelecieć przyczepę by upewnić że jest ok. W Białostockim komisie sami zaproponowali mi to. Również sprawdzali szczelność instalacji gazowej podczas moich oględzin.

 

A z jakego rocznika szukać? Myślę, że to co napisał Marcin (1990) jest mało realne za tą kwotę. Ja bym nie uciekał od starszych, nieraz są bardzo ładnie zachowane. Niemniej wiele wraków tez można napotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie, że nie jest realne, raczej sugerowałem się, że koleżanka dozbiera kasiorkę jak sama pisała :-]

1990 rok to już za 7000 można znaleźć

 

 

Aaa to zmienia postać rzeczy :-] Umknęło to mojej uwadze. :-] Z tym się w pełni zgadzam. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; najpierw,jest mi miło,że jest następny(a)ziomal(ka).Największy wybór przyczep jest pod Reczem.To jest bliżej ze Szczecina niż do Koszalina.Jak się nie spieszysz,to poczekaj po powrocie ze zlotu w Zdworzu moja będzie do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia, moja rada jest taka, skoro w planach nie masz podrózowania w każdy weekend od wczesnej wiosny do póznej jesieni, oraz wyjazdów zagranicznych, a tylko jak piszesz nad morze na 2 -3 tygodnie (do którego masz rzut beretem ze Szczecina), to spokojnie możesz znależc coś w tej kwocie. Przeciez to nie musi być coś idealnego. Ja sam uzytkuję przyczepe z 1971r (!), której daleko do ideału, ale na moje potrzeby (też 2 - 3 tygodnie) wystarcza. Chodzi o to zebyś miała dach nad głową przez te pare dni. Więc szukaj takiej która nie cuchnie w środku i ma podstawowe wyposażenie czyli lodówkę, ew. jakieś ogrzewanie (choć bez niego też przeżyjesz)i co bardzo ważne NAMIOT. Tak naprawde całe życie kempingowe koncentruje się w tym własnie namiocie, do przyczepy idzie się spac i ugotować. Oczywiscie przed zakupem sprawdz jak się przyczepa prowadzi za samochodem. Na początek to wystarczy, a kedyś sobie dozbierasz i zamienisz na lepszą. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ niedawno kupiłem przyczepke ,przejeżdzałem przez RECZ - między Wałcz-em a St. Szczecińskim ma dużo przyczep ale bardzo stare i zniszczone i b.drogie

NIE POLECAM :-]

 

Zadzwoń pod numer 091 312 46 03 lub 609 244 022 powiedz Piotrowi co oczekujesz może Ci sprowadzi lub będzie miał na miejscu do niego masz kawałek

Powodzenia :-]

Marcel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie rady i namiary na komisy .Stneło na tym ,ze bedziemy sperlac ,by kupic rocznik 90 .Przyczepa ma słuzyc kilka lat oczywiscie tez procz wyjazdow 2-3 tygodniowych planujemy waśłnie weekendowe ,byłoby szkoda nie wykorzystac ladnej pogody i bliskosci morza.Dotychczas byał to nasz problem ,bo sami wiecie jak trudno znalesc wolna kwatere na weekend ,a tak wsiadasz i jedziesz :-] i masz gdzie spac.Cały czas bede przegladac oferty oraz to forum ,gdyz mozna tu znalesc duzo informacji .Jak dozbieram kaski i kupie to oczywiscie sie pochwale ,mam tylko nadzije ,ze wiosna nie zdrozeja zbytnio.Telefony zapisałam i oczywiscie zadzwonie .jeszcze raz dziekuje za fachowe rady i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcia :-]

 

w Starym Czarnowie jest gosciu ktory sprzedaje pryzczepy, zreszta mieszka na stale w szczecinie,

zobacz te linki i moze wybierzesz cos dla siebie lub ponegocjujesz ze sprzedajacym:

http://www.allegro.pl/item164769200_dethleffs_salonka_90_rok_w_dobrej_cenie_namiot.html

http://www.allegro.pl/item165442019_burstner_3603_ladny_i_zdrowy_4_osoby_przedsionek.html

moze ta druga spelni Twoje oczkiwania :-]

pozdrawiam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi ta pierwsza byalby idealna 90 rok pekna w srodku tylko ,ze jedno łozko ,a przy dwójce dzieci przydałby sie dwa .Bede tez musiała sie przejechac do strego Czarnowa i popatrzec tak na zywo.

 

marek gdybys znalazł ten link to wrzuc przy okazji :-]

 

maciej ,Szary nie zapieram sie ,ze nie kupie strszej,zobacze ktora mnie zachwyci :-]

 

Dzis bylismy u pana Piotra MAQ bardzo dzikuje za polecenie .Facet bardzo konkretny .Ogladnelismy troszke przyczep najwiecej byało tych co maja jedno łozko .Jedna byała wdwoma łozkami duzo miejsca w srodku nie smierdziało i dosc ładnei wygladło zaciekow nie było widac ,podłoga sei nie uginała ,ale rok 80 pan powiedział ,by sie tak rocznikiem nie sugerowac ,bo niektore strsze podła jakas firme chyba hobby(ale nie dam sie za to pociac) :-] sa te starsze duzo lepsze niz nowsze.Spytał kto mi powiedział ,ze najlepiej od roku 90 powiedziałm ,ze z forum to powiedział ,ze skoro tak to tej przyczey za bardzo nie poleca ,a tamtej co stoi za nami tez ogladłam ,ale zapach mi sie nie spodobał ,była to jedna z tych wszystkich gdzie podejrzanie pachniało choc w srodku była ładna i duza i przestronna.Powiedział ,ze bardzo sie cieszy ,ze na forum go polecaja i jak zdecydujemy sie u niego kupic to przetrzepie ta przyczepe z kazdej strony ,by tylko feralnej nam nie sprzedac,bysmy na niego i przyczepe nie narzekali.Bardzo nam sie spodobała tka jedna firma KIP 94 rak zadnych smrodów slicznie i czyscutko w srodku cena 9000 ma dwa przedsinki zwykły i jakis słoneczny,ktory rozkłada sie nad zwykłym i jest wtedy wielka powierzchnia .Tylko miała jeden feler sciana pod oknem miała zaciek pan powiedział ,ze to od tego ,ze wystwał jakis plastyk i on go wyrwał i wtedy tam zaczeło przeokac odrazu to wysuszył usczelinił i zapewnił ,ze nic sie z tym nie dzije ,e jak chcemy moze nam przyniesc szlauf i mozemy lac tam wode i zobaczyc ,ze nie cieknie.Wiec nie wiem na forum wyczytłam ,ze nie pwoinno sie takich kupowac sniana nie byała miekka wilgoci nie było czuc .Podobno mozna to z czasem tez wymienic ,by nie szpeciło koszt koło 300zł.Przyczepka jest juz opłacona tylko wystrczy kupic ubezpieczenie.Tamta hobby byała wieksza w srodku ta miała dwa łozka jedno potrojne drugie troszke mnijsze ,bym wolała dwa podwojne ,a najlepszym rozwiazanie byałoby jeno podwojne dwa pojedyncze ewentualnie pietrowe ,łozeczko w tej z 94 sie nie zmiesci w tamtej hobby tak.Męzus strasznei sie naplił na ta z 94 ja mysle ,ze by jeszcze poczekac tym bardziej ,ze przyczepy mja do niego jescze jakis dzis w nocy przyjechac.Jak myslicie?Chciałbym kupic przed tym jak zrobi sie ciepło ,bo wiadomo wtedy zaczna ludzie wiecej kupowac i ceny pewnie tez w gore pojda :-]

 

Co myslicie o tej ? Troszke za stara :-]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=165997010

 

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2007 16:34 ]

A co myslicie o tej widziałam ja tylko jak narazie na zdjeciach jest to 87 rok i tak mysle czy dobry czy lepiej kupic od 90 :-] Nie chce kupic czegos ,by potem złowac ,moge narazie czekac i przegladc oferty.Ile u as trwał wybor przyczpy ,po jakim czasei kupiscie ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae6251b1434ca207.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eba620a75461e29a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87deb62150ee7256.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b7b688428acc793.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tej ? Troszke za stara http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=165997010

 

 

Mi się ona podoba :-] Cena tez przystępna... obejrzeć warto. A rocznik nie taka bieda :-]

 

Ta z tych zdjęć z fotosika jakoś z zewnątrz brzydka...

 

Ja przeszukiwałem oferty ok 3 miesięcy, a decyzja o zakupie trwała... 20 minut - tyle co wstępne obejrzenie :-] Później oględziny i następnego dnia przyczepka była kupiona. Po prostu musi zaiskrzyć! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tej ? Troszke za stara http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=165997010

 

 

Mi się ona podoba :-] Cena tez przystępna... obejrzeć warto. A rocznik nie taka bieda :-]

 

Ta z tych zdjęć z fotosika jakoś z zewnątrz brzydka...

 

Ja przeszukiwałem oferty ok 3 miesięcy, a decyzja o zakupie trwała... 20 minut - tyle co wstępne obejrzenie :-] Później oględziny i następnego dnia przyczepka była kupiona. Po prostu musi zaiskrzyć! :-]

 

Co może z nią nie tak? A to dlatego, że dziennie śledze ogłoszenia na allegro przyczep kempingowych, a tą przyczepę już widze kilkakrotnie, miesiąc temu i dwa miesiące temu, dokładnie ta sama z tymi samymi zdjęciami, ale teraz widocznie opuscił gosciu cenę bo za pierwszym razem kosztowała 6000 zł :-]

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile u as trwał wybor przyczpy ,po jakim czasei kupiscie ?

kiedyś ktoś na forum napisał, że przejechał 5 tysięcy kilometrów aż odnalazł tą, którą szukał - życzę powodzenia w poszukiwaniach :-]

 

 

 

_________________

pozdrawiqm Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.