Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

Zerwało mi przedsionek , niestety źle umocowany , bo nie ma gdzie dobrze wbić śledzi przez te betony .

Wirku ta burza to nie ostatnia ,więc wypróbuj mój sposób .gdy chcę wzmocnić przedsionek a nie bardzo jest wbić gdzie śledzi to wieszam w rogach takie pojemniki 5l z wodą .sprawuje się to doskonale obciąża rogi przedsionka i niejeden wiatr już wytrzymało.Oczywiście zamiast pojemników z wodą moze być coś innego :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nad Morzem Bieszczadzkim jeszcze nie ma burzy ale chodzi. Obserwuje jak chodzi dokładnie dokoła. Widac dobrych ludzi omija :ok::-]

Rano sie zbieram, i jade Wireczka pocieszać, szkoda że nie wybrał sie nad Soline, ale jakas buteleczka sie znajdzie na jego pocieszenie, tym bardziej że mi cos obiecał :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, spoko pogoda się jakoś unormowała , nie parzy słonce jest pochmurno nie pada i nie zapowiadają burzy na następne dni , ewentualnie dziś jeszcze może zagrzmieć , ja już przestawiłem się w inne miejsce , gdzie wbiłem śledzie, i pas sztormowy i na wszelki wypadek cegłówki :-] , jakoś damy radę , przygody muszą być , nie może być tak idealnie , bo dziś :ok: śmiejemy się z wczorajszego dnia i humory dopisują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne jakos damy rade...ale wiesz wolalbym zeby ludziom w przedsionku na nep nie polecialo wszystko...jak przyjade to bysmy tylko dobrze go postawili ok?? w sensie dobrze do podloza a i te patenty z obciazeniem rogow mozna pomyslec...oby nie bylo burz juz...do jutra kochaniency!! bede jakos przedpoludniem...wyjezdzamy w nocy dzis ok.2-3 :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze spotkania Bieszczadzkiego na razie żadnych fotek nie wrzucam bo jeszcze jestem w szoku co się tam dzieje taka impreza że :-]

też włłaśnie wszedłem do domu (miałem troszkę więcej do przejechania) i tak na szbko:

impreza i towarzystwo wyśmienite natomiast poziom "kampingu" jest jakimś kompletnym nieporozumieniem (to jest podłe pole namiotowe a nie campnig) Pomijając kwestie techniczne: nierówny teren, płyty betonowe, brak toalet i łazienek dodatkiem jest beszczelność obsługi czy też kierownictwa. Jeżeli jest gdzieś lista miejsc które odradzamy to chętnie rozwinę dlaczego nie polecam. Zresztą jak się rozpakuję to napiszę więcej o beszczelności itd ...

 

Pomijając wtopę z lokalizacją ( podobna jeden z najlepszych campingów w bieszczadach) to impreza była nad wyraz udana i dzięki za wspólne spędzenie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym miejscu możemy zakończyć wątek listy. Zapraszam do dzielenia się wrażeniami ze spotkania tutaj:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5008 :-]

 

Sam kemping "Górna Wetlinka" wymaga osobnego wątku. Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się wrażeniami na jego temat , obsługi, toalet itp. zapraszam do działu turystyki krajowej:

http://www.forum.karawaning.pl/viewforum.php?f=32 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.