Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Grodzisk Mazowiecki - "Żel-Wod"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomii

Tomii

• Administracja
  • 7916 postów
  • Skądpowiat wołomin
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:W poszukiwaniach 2 + 3
  • Holownik:VW Touran 2.0 TDi 140 KM

Napisano 20 styczeń 2009 - 19:51

Komis przyczep kempingowych

05-827 Grodzisk Mazowiecki
Na Laski 52
tel: +48 608 431 204
fax: +48 22 724 16 66

oferta w Internecie pod adresem:
http://www.zel-wod.otomoto.pl/
http://www.przyczepy...ingowe.auto.pl/

#2 Th0rn

Th0rn

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1358 postów
  • SkądWarszawa/Grodzisk Maz.
  • Model:Adria 502 Exclusive
  • Holownik:Honda CRV 2,2 iCDTI

Napisano 20 maj 2009 - 07:19

Mam ten komis doslownie kolo domu rodzicow 500metrow...bylem tam jak sie rozgladalem za przyczepa...ma sporo przyczep w ladnym stanie i pare przyczep w gorszym...natomiast sprawial wrazenie zaangazowanego w sprawe....rozmawial ze mna i ojcem...podpytywal..proponowal...a na kazde moje skrzywienie ze cos nie gra z przyczepa pokazywal co jest do zrobienia i od razu mowil....jesli sie dogadamy to najpierw ja wszystko zrobie a potem dopiero Pan ode mnie wyjedzie...jednym slowem czlowiek ktory dba o klienta...jesli faktycznie tak jest....ale polecam tak czy siak bo czlowiek podpowiada, proponuje i pokazuje wszystkie po kolei jesli sie chce...mial slicznego Buerstnera Ventane ale niestety nie w moim zasiegu...ale przyczepa super... ale patrze na strone i juz jej nie widze...pewnie sprzedana...wydaje mi sie ze na placu stoi duzo wiecej przyczep teraz niz tu widze na stronie....tak czy siak...bardzo fajny komis.

#3 szary11

szary11

Ekspert karawaningu

• Moderatorzy
  • 9264 postów
  • Skądpodlaskie
  • Model:LMC
  • Holownik:Ford

Napisano 21 maj 2009 - 19:52

Żeby tu nie mieszać przerzuciłem dyskusję do tematu w "Naszych pojazdach":
http://www.forum.kar...t=4539&start=15

Tam kontynuujemy :krzykacz:

#4 RULAK

RULAK

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 795 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:BüRSTNER 4308

Napisano 03 październik 2011 - 12:01

Bylem w tym komisie w sobote jest w czym wybrać,od 5tyś do 35tyś Bardzo mili ludzie i pom0ocnie ,sam chyba coś u nich kupie .polecam
Sekcja Łódzko - Mazowiecka

Dołączona grafika

#5 izaszw82

izaszw82

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2011 - 11:43

W czerwcu z polecenia znajomych zakupiliśmy z mężem przyczepę Caravelair w tej firmie. Ponieważ jest to nasza pierwsza przyczepa Szef spędził z nami prawie całą sobotę, na tłumaczeniu jak odpalić ogrzewanie i lodówkę oraz inne urządzenia. Cierpliwie wyjaśniał nam zasady korzystania z przyczepy. Dostaliśmy pełny pakiet dokumentów do rejestracji, (rejestracja przebiegła bez najmniejszych problemów). Obsługa pod każdym względem profesjonalna i chętna do pomocy. Wcześniej zwiedziliśmy kilka komisów, a tylko u Nich przyczepy tak jak na zdjęciach były czyste, suche i zadbane. Polecam wszystkim, którzy nie chcą być nabici w butelkę!

Użytkownik izaszw82 edytował ten post 13 październik 2011 - 11:43

#6 Sterckeman

Sterckeman

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2012 - 12:10

Pełen szacunek dla właściciela , kupiłem w lutym 2012 przyczepkę, po zakupie wynikł problem ku mojemu zdziwieniu dostałem zwrot kosztów naprawy, bardzo uczciwi ludzie nie wiem czy tak bym się zachował jak oni, zawsze mógł by powiedzieć że „widziały gały co brałyÔÇÖÔÇÖ.

Bardzo polecam, uczciwość i profesjonalizm, duży wybór przyczep.

#7 ianuszs

ianuszs

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • SkądMarki
  • Model:Fendt Joker 530
  • Holownik:previa 2,4 automat

Napisano 09 marzec 2012 - 12:22

tez tam byłem jeszcze w zeszłym roku, syn własciciela poświecił mi 2 godziny na doradzanie i pokazywanie przyczep, te które ogladałem były w naprawde idealnym stanie, wiec zarówno przyczepki na plus jak i podejście do klienta wzorowe!

Fendt Joker 530 TK

#8 Besiek

Besiek

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 318 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:Knaus Sudwind 590TK
  • Holownik:Mitsubishi Pajero 3, 3.2 DI-D

Napisano 09 marzec 2012 - 13:52

Nasza przyczepa była zakupiona u pana Tomka. Ze swojej strony mogę potwierdzić pozytywne opinie moich przedmówców. Jest jednak jedna sprawa która nie daje mi spokoju i muszę się tym z Wami podzielić, mianowicie w czasie kiedy kupowaliśmy naszą przyczepę zauważyłem kilka przyczep które były w różnym stopniu uszkodzone i rozebrane. W żaden sposób nie świadczy to o tym że firma Żel-wod kogokolwiek oszukuje i wciska klientom szmelc. Poza tym właściciel sprawia wrażenie uczciwego i solidnego człowieka który wie dużo o przyczepach. Może uszkodzone przyczepki służą jako dawcy części i akcesoriów. Podsumowując ze swojej strony polecam zakupy (oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku) u pana Tomka. Jeśli ktoś z Was będzie dokonywał tam zakupu radzę potargować się/przycisnąć sprzedającego o dodatkowe karawaningowe gadżety, nam udało się pozyskać wózek/zbiornik na szarą wodę, inny kupujący który akurat odbierał swoją przyczepkę pochwalił się że udało mu się wyciągnąć kilka innych gadżetów.
Post wyraża opinię w dniu dzisiejszym. Zastrzegam sobie prawo do jej zmiany bez podawania przyczyny.
Dołączona grafika
Dołączona grafikaGewichtsverhältnis: Dołączona grafika = 71% - Index: Dołączona grafika = 97 km/h - Steigung: Dołączona grafika = 29%

#9 gch10

gch10

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 187 postów
  • Telefon:600-92-11-96
  • Skądokolice Lublina
  • Model:BUERSTNER 4223 VENTANA
  • Holownik:Suzuki Grand Vitara 1,9TDI DDiS 160KM

Napisano 09 marzec 2012 - 14:31

Ja również tutaj kupiłem przyczepę i wszystko przez wielkie O.K.

#10 Pierzasty

Pierzasty

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2583 postów
  • SkądOstrówek/ k Wołomina
  • Model:Adria 461 UB
  • Holownik:Mitasubiszi Grandis

Napisano 09 marzec 2012 - 16:07

Kierując Się waszymi opiniami zajrzałem dziś do nich i też wrażenie raczej pozytywne...niestety bardzo mały wybór w moim przedziale cenowym..(Pani twierdzi, że się wyprzedały). Niemniej jednak znalazłem coś co wzbudziło moje zainteresowanie..

#11 chriss2

chriss2

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:Beyerland Vitesse 490 LB

Napisano 20 marzec 2012 - 14:19

Witam

to mój pierwszy post na forum a to z uwagi, że przygoda z przyczepami to dla mnie zupełny początek.
Przyczepa Beyerland zakupiona w Grodzisku. Przez to, że to mój początek nie do końca o wszystko się dopytałem, nie wszędzie zajrzałem. Oglądałem kilka przyczep w okolicach Warszawy i żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ta którą kupiłem. Pomoc ze strony sprzedającego naprawdę godna polecenia. Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, dostosowanie terminu odbioru oraz uruchomienie i przetestowanie przyczepy również na najwyższym poziomie.
Co do tych przyczep w kiepskim stanie to właściciel nie ukrywał, że są do remontu. Jeżeli nie są po totalnych wypadkach, zostaną dobrze naprawione to będą jeszcze długo służyć swoim właścicielom.
Ja jestem generalnie zadowolony.

#12 GregorY

GregorY

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1999 postów
  • Telefon:smartfon z działającym aparatem :)
  • SkądGdańsk już chyba na stałe....
  • Sprzęt:Brak
  • Model:było: HOBBY 420 i 440
  • Holownik:Zafira B Z19DTH po przeszczepie

Napisano 27 marzec 2012 - 06:49

Równiez odwiedziłem Grodzisk Mazowiecki - lekki wstepny rekonesans.
Wrażenia o sprzedawcy jak najbardziej pozytywne - jesli znalazłem przyczepę, którejś coś dolegało to własciciel nie krecił nic pod nosem lecz mówił jak faktycznie sprawy stoją.
Co ciekawe - jest tez możliwość kupna i naprawy w tym serwisie.
Wybór rzeczywiście dość mały, większość przyczep już sprzedana.
Obawiam się, że będę musiał być obecny podczas mojej śmierci.
Cholerne poczucie obowiązku........

#13 ink_s

ink_s

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • SkądONY...
  • Model:Bürstner Premio 495TK
  • Holownik:YETI

Napisano 23 maj 2012 - 17:41

Hej,
My też w tym roku kupiliśmy swoją przyczepę w tym komisie. Stan przyczepy był zgodny z opisem. Jako, że jesteśmy początkującymi w tym temacie zostaliśmy przeszkoleni w obsłudze itp. - ludzie bardzo mili i cierpliwi. Formalności i płatności przebiegły wzorowo. Trochę utargowaliśmy cenę, dorzucili nam też trochę gadżetów. Do tej pory przejechałem tą przyczepą ok 2tys. km i nic co można by uznać za ukrytą wadę nie wynikło. Naprawdę uważam, że to komis godny polecenia! :yes:

Użytkownik ink_s edytował ten post 23 maj 2012 - 17:42

Pozdrawiam serdecznie,
ink_s

#14 Marek1967

Marek1967

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 4 postów

Napisano 12 lipiec 2012 - 17:28

Witam,
Niedawno kupiłem przyczepę u Pana Tomasza i jestem niezmiernie zadowolony!!! Dopiero zaczynam przygodę z caravaningiem, zwiedziłem już kilka komisów i nigdzie nie spotkałem się z takim wysokim poziomem obsługi i profesjonalizmem w temacie przyczep kempingowych. Fakt faktem, że maja już nieduży wybór, ale może to dlatego, że się trochę zgapiłem z czasem; podobno na początku sezonu maja na stanie ok 50 sztuk... Niestety musiałem wybierać z ok 15 przyczep :/ ale i tak jestem bardzo zadowolony. Kupiłem Kipa Vision w idealnym stanie, podobno niedawno sprowadzony. Może fachowcem nie jestem, ale w porównaniu do innych komisów przyczepy w tym komisie są naprawdę w bardzo dobrym stanie! Bałem się trochę o dokumenty, ale z rejestracją nie było żadnych problemów. Z przyczepą zrobiłem jak na razie ok 500km i do tej pory nie mogę nic zarzucić, zarówno od strony technicznej jak i wizualnej. Generalnie jestem bardzo zadowolony i mogę polecić ten komis na 10000%!!!

#15 Darek_K

Darek_K

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
  • SkądPodkowa Leśna
  • Model:TEC 490
  • Holownik:Seat Alhambra

Napisano 06 kwiecień 2013 - 13:04

Witam,

ja co prawda nie kupiłem tu przyczepy, ale zakupiłem sporo różnych dodatków, czy części, które u mnie padły. Polecam!

Pozdrawiam

Darek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych