Jump to content
Tomii

Grodzisk Mazowiecki - "Żel-Wod"

Recommended Posts

izydor

Dzięki panowie , zastanowię się  i poobserwuje do sezonu jeszcze troszkę czasu.  Jak nie zmienię na młodszą to pozostaje mi  jeszcze moje stare poczciwe Chateau. Pozdrawiam.

kopczyn

Przed zakupem swojej przyczepki trafiłem też do nich. Faktycznie przyczepki ogólnie suche i porownujac z innymi komisami wygladały najlepiej, ale w każdej było cos nie tak - wiadomo używane. Mieli Hobby 620 w której byly problemy z otworzeniem i zamknieciem kazdej szafki - potem przyjrzalem sie ze przod byl malowany i swiezy silikon bylo widac :) czyli raczej powypadkowiec, oglądalem jeszce knausa 450 ktory nadal widze ze jest wystawiony, mialem szczery zamiar juz ja kupic - ale nie domykala sie tam przednia szyba - sprzedawca uznal ze to kwestia regulacji - przyjrzalem sie na zdjeciach z ogloszenia tam tez ta szyba odstaje, wiec nie jest to raczej problem regulacji, a przyepa stoi w takim stanie dosc dlugo :(. Z przyczepami tak jak z samochodami - trzeba uwazac szczegolnie w komisach. Ostatecznie kupilem od prywatnego uzytkownika :)

musze tez przyznac ze sprzedawca byl bardzo profesjonalny i reczowy, szkoda tylko ze towar nie odpowiadal moim oczekiwaniom

Edited by kopczyn (see edit history)

Commander

Szkoda tylko ze nie odbierają telefonów mejli i smsów...

budzik

Byłem i oglądałem przyczepy. Nie widziałem żadnych rozbitych i posklejanych egzemplarzy, natomiast wszystkie były bardzo zużyte (porównując z moją 20 letnią). Według mnie pochodzą z wypożyczalni, która po kilku latach użytkowania zmienia tabor na nowy.

Pierzasty

Byłem i oglądałem przyczepy. Nie widziałem żadnych rozbitych i posklejanych egzemplarzy, natomiast wszystkie były bardzo zużyte (porównując z moją 20 letnią). Według mnie pochodzą z wypożyczalni, która po kilku latach użytkowania zmienia tabor na nowy.

pochodzą z Francji o od kogo to wiadomo

KarolWWL

Tzn.?

Z wypożyczalni?

Przeglądając internet, raczej zdecydowanie przeważają opinie pozytywne.

NieKumaty

Jak kupowalem swoją cepke , byla to moja pierwsza za 4.5 tys . Sucha , Angielki po 10k nie które byly w gorszym stanie . Następna tez planowałem u Damiana kupic ale nic ciekawego nie mial w ofercie .

jarobaro

To i ja wyrażę swoją opinię ale na temat serwisu. Pojechałem w środę z paroma problemami z lodówka i ogólnie gazem oraz kranem w lazience. Obsługa najwyższych lotów termin wstępnie ustaliliśmy za 9dni gdzie po pierwszym dniu pisze Pan Damian że kamper do odbioru w piątek i wszystko zrobione na cacy oraz zniżki uwzględnione. Serwis pierwsza klasa a jeszcze zakupiłem część niedostępna na rynku a ja zakupiłem za fajne pieniądze z część używanych których troszkę mają ale trzeba pytać. SERWIS O BSLUGE POLECAM NA 100%. ceny super

Commander

Tylko ja nigdy się tam nie dodzwoniłem, jak miałem potrzebę...

jarobaro

Na Facebooku kontakt bezpośrednio w właścicielem Damianem jest super. jak coś to podam na pw numer bezpośrednio do Niego

Commander

Teraz już mam wszystko...

Dzięki

jarobaro

Polecam serwis gorąco ja już jestem umówiony na kolejna kosmetyczna wizytę. W końcu ma super serwis blisko domu i super dojazd i ceny

Pierzasty

Moje krótkie spostrzeżenia... Nie wiem jak serwis (tzn wiem, że problem z terminami), ale sprzedaż przyczep kuleje. Dawniej bez problemu można było coś dobrego kupić. Ostatnimi czasy nie jest tak różowo. Przyczepy ściągnięte z Francji , dość mocno wyeksploatowane. To moja subiektywna opinia.

chris_66

Z dobrym towarem jest duży problem, widać to u wszystkich "dealerów". Ciężkie czasy dla kupujących.

Wysłane z mojego Tapatalka

vrs

Z dobrym towarem jest duży problem, widać to u wszystkich "dealerów". Ciężkie czasy dla kupujących.

Wysłane z mojego Tapatalka

Dla sprzedających też bo ten cały badziew psuje rynek...