Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że namiot nie jest potrzebny na Zlocie. Nie wiem po co był wymyślony, bo nawet gdy pada to i tak nie ma w  nim miejsca. Po co wozić  lub przesyłać tyle kilogramów po nic. Chyba ta forma już się przeżyła i uważam, że flaga naszego Forum wystarczy i wszystkim odpadnie kłopot z transportem ciężkiego namiotu i masztów. Przecież maszt może być np z wędki - a czy maszt musi sięgać "do nieba"? Flagi a właściwie naszą flagę przywiozę do Olsztyna i przekażę organizatorom, ale co z nią dalej? Namiot wystawić na Allegro i pieniądze na utrzymanie serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dziwne ale zgadzam się z Edem. Na każdym zlocie wędka lub dłuższa żerdź znajdzie się a namiot zastąpi rozwinięta markiza. Tak było na drugim zlocie w Kozienicach gdzie podczas deszczu wszyscy upakowali się pod takim dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że namiot nie jest potrzebny na Zlocie. Nie wiem po co był wymyślony, bo nawet gdy pada to i tak nie ma w  nim miejsca. Po co wozić  lub przesyłać tyle kilogramów po nic. Chyba ta forma już się przeżyła i uważam, że flaga naszego Forum wystarczy i wszystkim odpadnie kłopot z transportem ciężkiego namiotu i masztów.

A znajdź jeszcze chętnych do pomocy przy rozkładaniu i składaniu. Z reguły zostaje tym obarczony ten, który przywiózł to żelastwo.

Namiot zdecydowanie jest zbędny a i tak wykorzystywany był jedynie przez góra dwie godziny.

Moim zdaniem zapytać sponsora (nie wiem kto to) i niech decyduje co z nim dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek - resztę mogę podrzucić 13 lub 14 kwietnia na Warszawkę (do Visitora, Gala lub Jarobaro)  lub tuz przez zlotem w okolicie Wysokiego Mazowieckiego lub Iławy / Ostródy, ale to może być nawet 28-30.04 (termin niezależny ode mnie)

To było fajnie, będę na miejscu i ewentualnie mogę gdzieś podjechać. Jakbyś faktycznie mógł tak zrobić to Bardzo Dzięki.

A znajdź jeszcze chętnych do pomocy przy rozkładaniu i składaniu. Z reguły zostaje tym obarczony ten, który przywiózł to żelastwo.

Namiot zdecydowanie jest zbędny a i tak wykorzystywany był jedynie przez góra dwie godziny.

Moim zdaniem zapytać sponsora (nie wiem kto to) i niech decyduje co z nim dalej.

Ja tam nie widzę problemu w tym temacie, ale jak zdecydują Admini, tak będzie. :)

Gdyby było trzeba to miałem taką opcję, aby jechać do finger`a

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdź jeszcze chętnych do pomocy przy rozkładaniu i składaniu. Z reguły zostaje tym obarczony ten, który przywiózł to żelastwo.

Namiot zdecydowanie jest zbędny a i tak wykorzystywany był jedynie przez góra dwie godziny.

Moim zdaniem zapytać sponsora (nie wiem kto to) i niech decyduje co z nim dalej.

Ja poprosiłem ludków w Bolkowie i problemu z rozłożeniem i złożeniem nie miałem ale to wożenie jest upierdliwe mocno.

Szkoda chyba zachodu , zwłaszcza , że jak napisał Paweł , wykorzystany jest chyba na góra 2 lub 3 godziny.

 

Tomku (Tomii) , kto to sponsorował , pamiętasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sponsorem nie był przypadkiem Mirek?

Namiot pamiętam z Warki a Mirka chyba jeszcze na forum nie było.

Maszt jest , zdaje się , od AdamaH ale jak pisałem , nie jest on tak kłopotliwy jak namiot.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek - jest chętny do wożenia żelastwa ze Zlotu na Zlot :)

Jestem po rozmowie z BartoszemK i wstępnie jest omówiony transport w okolicę Warszawy. Być może do Visitora o ile razem z Bartoszem się domówią .

Mi osobiście przetrzymywanie w dość dużym garażu nie przeszkadza ale za to w transporcie już tak.

Zupełnie inaczej wygląda to w aucie osobowym a inaczej w np VW Caddy lub jeszcze większym busie.

Jeżeli Visitor jest chętny to ja nie widzę problemu . Czy będzie jeździł wszędzie na zloty ? Tego nie wiem .

Dopiero zaczyna , więc mu się wszystko podoba .  ... Podobnie jak mi 8 lat temu . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.