Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

Ma. Napisałem do niego i czekam na odpowiedź.

 

Kontaktowałem się z p.Matulewiczem w 2014 roku. Z tego, co mnie wtedy informował, zakończył swoją działalność w lutym 2013 roku. Wcześniej wystawiał niemieckie certyfikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ed, ale ja nie mam jorka :(

Chyba że to mi chciałeś założyć kaganiec jako groźnemu zwierzęciu ;)

 

Przepraszam Miśku ale  myślałem, że masz takiego pieska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sznaucera średniego... on głupawo wygląda w kagańcu...ale cóż...

Natomiast zobaczyć Fingerów czy Aaspów Jorki w kagańcach (mamy jeszcze kilka innych Joreczków w naszych budkach), to chyba dla tego widoku bym był skłonny przyjechać te z 500km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z p.Matulewiczem w 2014 roku. Z tego, co mnie wtedy informował, zakończył swoją działalność w lutym 2013 roku. Wcześniej wystawiał niemieckie certyfikaty.

Mirekmat mieszka 30 km od Olsztyna i od zawsze serwisował kampery i przyczepy w Camper Teamie. Skoro go znam to czemu nie mam zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Putam tylko informacyjnie bo tak czy siak i tak się zapłaci ;). Ale czy wjechać będzie można o tej godzienie to ważna informacja.

Ja mogę zestaw zostawic do rana przed bramą (jest autonomiczny) a do Was przyjść pieszo na %% ;). Potem się wjedzie ;):P

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

Nie ma problemu aby wjechać w nocy:)

Nawet się podłączysz do prądu, jeśli potrzebujesz.

Ja też pewnie będę przyjeżdżał wieczorem 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystał i będzie.

dziękuję pięknie jeszcze raz Zbyszku i jakbyś mógł to podeślij proszę jakieś namiary na tego pana na pw bo muszę z nim parę spraw omówić telefonicznie przed zlotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

visitor1967, no i pięknie. A prąd ma w wiaderku więc spoko ;)

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

Przecież gość nie musi w nocy wjeżdżać. Są miejsca przed bramą dla tych co nie zdążą. Poza Polską będzie cierpliwie czekał do rana aż go cieć wpuści. Czy on jest aż tak ważny, że musi? Dla bezpieczeństwa gości będących na kempingu bramę na noc zamyka się i nie ma w tym nic dziwnego czy niestosownego.

 

Piszę z kompa więc błędów nie ma.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak, nie kuma?? Znaczy co, wszyscy co przyjadą w nocy koczują pod bramą, nie wchodzą na teren ośrodka itd?

 

 

edit:

 

aaaaa, załapałem o co Ci chodziło :).

Widzisz, zjadłem literkę "m" w słowie "mam" i zamiast napisać, że "mam prąd w wiaderku", chodzi mi o solary więc prądu nie potrzebuję to wyszło jak wyszło.

 

meaculpa :( :(.

 

Generalnie ja to się własnie cieszę, że można wjechać jak zawsze na zlot "w nocy" a do tego nie muszę biegać z kablami po nocach czy za dnia.

 

 

 

Post proponuję zostawić aby była kontynuacja rozmowy w razie "W" :)

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystał i będzie.

Czyli serwis gazowy już mamy ???

Bo tak tak się tajemniczo dogadujecie :look:

Lepciak, nie kuma?? Znaczy co, wszyscy co przyjadą w nocy koczują pod bramą, nie wchodzą na teren ośrodka itd?

 

 

edit:

 

aaaaa, załapałem o co Ci chodziło :).

Widzisz, zjadłem literkę "m" w słowie "mam" i zamiast napisać, że "mam prąd w wiaderku", chodzi mi o solary więc prądu nie potrzebuję to wyszło jak wyszło.

 

meaculpa :( :(.

 

Generalnie ja to się własnie cieszę, że można wjechać jak zawsze na zlot "w nocy" a do tego nie muszę biegać z kablami po nocach czy za dnia.

 

 

 

Post proponuję zostawić aby była kontynuacja rozmowy w razie "W" :)

Jakby co to dzwoń na tel. załatwimy sprawę  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

A jaki koszt przeglądu , i czy inne drobne naprawy też przewiduje ?

( Tak na marginesie , dlaczego zrezygnowaliście z firmy ALPO i pana Darka , który od kilku juz zlotów świadczy nam różne usługi . ( dla Camperteamu również ) 

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.