Skocz do zawartości

Dlaczego karawaning? - album foto


Tsport

Rekomendowane odpowiedzi

No to może i ja...

Jezioro Wigry...400m do zabudowań, 8km do asfaltu...

IMAG2967.jpg

IMAG2904.jpg

IMAG2964.jpg

 

Nie ukrywam iż zupełnie inny rodzaj przyjemności to zloty na które jak co poniektórzy wiedzą staram się bywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to może i ja...

Jezioro Wigry...400m do zabudowań, 8km do asfaltu...

 

Rosochaty Róg ,przewspaniałe miejsce (Sławojka jeszcze stoi ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio...

Ptaku...

 

:blagac:

 

dajcie na PW jakiś namiar...

 

w drodze na wakacyje będę potrzebował międzylądowania na nocleg po trasie... i było by akurat.

:]

 

próbowałem na Mapie Sat przeszukać ale nie znalazłem... :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio...

Ptaku...

 

:blagac:

 

dajcie na PW jakiś namiar...

 

w drodze na wakacyje będę potrzebował międzylądowania na nocleg po trasie... i było by akurat.

:]

 

próbowałem na Mapie Sat przeszukać ale nie znalazłem... :look:

google mówi tak (m.in.):

http://www.rosochatyrog.pl/pole-namiotowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ściana wschodnia jest niesamowita...

Czy to miejscówka w drodze...chyba tylko na Litwę :)

Poprawka do asfaltu jest 2km, a do sklepu spożywczego 8 :)

http://tnij.at/rog

to jest miejsce właściciela:

IMAG2906.jpg

Ogólnie ściana wschodnia jest przeurocza nad Wigrami są małe parkingi - uważam ze można tam na dziko lub mniej lub bardziej zagospodarowane tereny "biwakowe" - najczęściej brak prądu, z wodą różnie, Tojki lub sławojki...w czasem ciekawych (wysokich cenach za brak wszystkiego, nawet koło 60-90zł za dobę przy 2+2)...

No to jeszcze kilka fotek...z okolicy Rogu

 

Jaś i Małgosia

IMAG2953.jpg

 

Jurkun

IMAG2962.jpg

 

IMAG2960.jpg

 

IMAG2956.jpg

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chris niestety jeszcze trzeba pracować i utrzymać rodzinę, dom :mlot: a w tym momencie - odwaga :hmm:  ? no to w takim razie jestem tylko tchórzem :thank:

 

nie mówię żeby wszystko rzucić i jechać w świat , tylko normalnie w ramach urlopu czy innego wolnego polecieć kawałek dalej i zobaczyć coś ciekawego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chris niestety jeszcze trzeba pracować i utrzymać rodzinę, dom :mlot: a w tym momencie - odwaga :hmm:  ? no to w takim razie jestem tylko tchórzem :thank:

Ta 'odwaga' to znak czasów. Kiedyś wziąć namiot i ruszyć w dzicz to była norma, wypoczynek i przygoda. Dzisiaj musisz mieć odwagę, żeby powiedzieć "jadę pod namiot", "byłem pod namiotem" - zaraz zaczną wytykać cię palcem z politowaniem: "U Kowalskich taka bida, że na wakacje pod namiot pojechali". Zlewam to, ciekawe ile tacy opili się surowej kranówki w napojach i drinkach z all inclusive. Niech więc mają "klątwę Faraona" i cztery gwiazdki, jeśli chcą.

 

W zeszłym roku byliśmy jeszcze z namiotem, dopiero po okazało się, że znajomi zachęceni naszym przykładem (ktoś w gronie się jednak odważył, i przyznał), zaopatrzyli się w namiot i śpiwory, w tym roku jadą pod płótno... Bo to jednak fajne było w latach szczenięcych, bo dzieciaki będą miały frajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, patrząc po lokalizacji już wiem czemu tam jeszcze nie trafiłem nawet wirtualnie. Dodane do listy... wstyd się przyznać, ale jeszcze na północ o Warszawy i jednocześnie wschód od A1 nie byłem.. 1/4 kraju widziana tylko w TV. Trzeba to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.