Skocz do zawartości

Dlaczego karawaning? - album foto


Tsport

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Obserwowałem kilka postów na temat wyższości, opłacalności karawaningu w porównaniu do hoteli, kwater itp. Sporo osób wypowiadało się co jest takiego unikalnego i ciekawego w karawaningu. Oczywiście każdy może na forum napisać swoją opinię ale będzie to bardziej subiektywne odczucie. Proponuję w tym wątku dodawać zdjęcia oraz filmy, które w pozwolą każdemu ocenić to we własnym zakresie. W weekend kiedy robiłem tą fotkę po raz kolejny uświadamiałem sobie za co lubię karawaning.

 

Na pewno macie swoje zdjęcia i filmy, które są w stanie pokazać a co kochacie karawaning, podzielcie się nimi.

post-14411-0-59159600-1464604443_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My kochamy karawaning między innymi za to:

post-2010-0-50259300-1464612542_thumb.jpg

 

ale i za to:

post-2010-0-56934000-1464612689_thumb.jpg

 

i za...  no właśnie, za wiele wspaniałych chwil w cudownych plenerach oraz spotkania ze wspaniałymi ludźmi. :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię za to, że jak dojadę na miejsce które na stronie www wygląda idealnie a na miejscu okazuje się totalnym niewypałem (przykład z poprzedniego weekendu) to robię szybki zawrót i nie męczę się na miejscu bo rezerwacja opłacona :).

 

a w temacie foto :) bliżej morza chyba jeszcze nie stałem - poniżej 10m.

 

post-8007-0-61514900-1464725527_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie Kozarica - za ładna plaża, i widok na Biokovo lub raczej Peljesac. Wygląda jak na Dole w Zivogosce, ale tam z kolei pierwsza linia zajęta przez mobilhomy.

Edytowane przez Walt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murter camping Slanica.

 

nie wybierałbym się tam bez telefonicznej rezerwacji miejsca lub obczajki samą osobówką.

 

wjazd dla przyczep 250cm tylko dla ludzi o mocnych nerwach i zwieraczach ;]

 

do morza jakieś 4 m po długości i 2m w dół :)

post-8007-0-26149800-1464784547_thumb.jpg

post-8007-0-35969600-1464784569_thumb.jpg

post-8007-0-67987400-1464784659_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady 08-2015

 

attachicon.gifDSCN4309.JPG

Ok, zainspirowałeś mnie tym zdjęciem a ja wczoraj zastanawiałem się czy zapodać swoją wersję :)

Zapodaję więc z odpowiedzią na tytuł: Właśnie dlatego karawaning!!!

.

Gdzieś w rzece w dziczu rzecz jasna.

Ten bez koszulki to ja, a ta w okularach to moja ukochana a ci obok to nasi znajomi :)

post-2083-0-13473300-1464805662_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.