Skocz do zawartości

WĘGRY 2016- kto? gdzie? kiedy?


AgaMar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie do osób, które były już w Sarvar. Patrzę na cennik i się zastanawiam. Dobrze rozumiem, że płacę za parcelę + za każdą osobę dorosłą + za dzieciaki + za prąd? 

 

Na to patrzę http://www.thermalcamping.com/campsite_rates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sarvaru wstępny plan aby polecieć gdzieś nad Balaton. Ktoś poleci jakąś ciekawą miejscówkę nad Balatonem?

 

No a dalej jeszcze się zastanawiamy :)

Jestem właśnie w Badacsony. Mogę polecić. Tłumów nie ma, jest pokój do kompieli niemowląt, kible nowe i czyste, zieleń zadbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w Badacsony. Mogę polecić. Tłumów nie ma, jest pokój do kompieli niemowląt, kible nowe i czyste, zieleń zadbana.

Hej, dzięki :-) Ja potrzebuję jeszcze coś, a może przede wszystkim dla 10-latka. Jakieś atrakcje :-) Z młodą to sobie poradzimy, ona głównie cycka potrzebuje ;-)

 

Obczaję dziś tą miejscówkę.

 

I powiedz mi proszę, bo pewnie byłeś w Sarvarze. Czy tam na kempingu jest duża patelnia? Bo widzę, że kemping mają typu parking bardziej. Jakie tam są warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki :-) Ja potrzebuję jeszcze coś, a może przede wszystkim dla 10-latka. Jakieś atrakcje :-) Z młodą to sobie poradzimy, ona głównie cycka potrzebuje ;-)

 

Obczaję dziś tą miejscówkę.

 

I powiedz mi proszę, bo pewnie byłeś w Sarvarze. Czy tam na kempingu jest duża patelnia? Bo widzę, że kemping mają typu parking bardziej. Jakie tam są warunki?

Jeśli chodzi o 10 latka.

Jest wejście do wody, kajaki (tylko coś drogie), piłkarzyki. 500 metrów od kempingu w centrum jest wesołe miasteczko z samochodzikami.

 

W Sarvarze raczej patelnia. Drzewka jeszcze małe ale popołudniu hotel daje cień na sporą ilość parceli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do warunków w Sarvarze to:

- jedna łazienka jest w piwnicy budynku hotelowego, druga taka letnia, przewiewna wśród parceli. W tej hotelowej jest pralka na monety :)

- parcele wysypane żwirem z jakąś twardą podbudową, weź ze sobą szpilki typu gwoździe krokwiaki jak na chorwackie skały, bo inne to się pogną

- prąd i woda na parcelkach, nie pamiętam co z kanalizacją szarą ale też chyba na parceli

- alejki wyasfaltowane więc z wózkiem nie ma problemu

- do tego blisko do lidla i na inne zakupy. Pamiętam nieźle zaopatrzony warzywniak.

 

Kiedy tam będziecie? Możliwe że w okolicach czwartku zajade do Sarvaru albo do Buk ale to wszystko kwestia pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy dopiero około 20 lipca. Czyli dojedziemy do Sarvaru pewnie około 23 lipca dopiero. Z młodą nie mamy zmiaru pokonywać znacznych odległości. Planuję maks 300 KM dziennie, czyli po drodze 2 noclegi :-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja winiety kupowałem na Słowację https://www.eznamka.sk/selfcare/purchase/?sessionexpired=False&frompayment=False14 E za 30 dni i  na Węgry D-1 na 30 dni za 17,5 E https://www.tolltickets.com/country/hungary/pricelist.aspx?lang=pl-PL pod tymi linkami bez problemu i od ręki.

 

 

Oczywiście zestaw do 3,5 T :D

Edytowane przez pathrow (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja winiety kupowałem na Słowację https://www.eznamka.sk/selfcare/purchase/?sessionexpired=False&frompayment=False14 E za 30 dni i  na Węgry D-1 na 30 dni za 17,5 E https://www.tolltickets.com/country/hungary/pricelist.aspx?lang=pl-PL pod tymi linkami bez problemu i od ręki.

 

 

Oczywiście zestaw do 3,5 T :D

dziękuję :) do tych dwóch stron tez już dotarłam... taniej niż w PZM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Słowacji wystarczy jedna winieta czy muszę na auto i na przyczepę? Bo tak wyczytałem w PZM Info ale wydaje mi się, że to błąd jakiś

Wystarczy jedna - spójrz na mój post wyżej, w PZM chyba specjalnie w błąd wprowadzają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rok temu miałem jedną :-) A teraz przy okazji wyrobienia w PZM karty CCI zajrzałem do tego ich Info Klubu i się zdziwiłem, że los piszą o dwóch

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.