Skocz do zawartości

Niskie temperatury a karawaning


skoli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam! Dzieci siedzą praktycznie cału czas poza przyczepą. Możliwości jest wiele:

1. wspólne długie spacery (bardzo je lubimy)

2. lepienie bałwana itp

3. gonienie po śniegu po kampingu

4. kopanie połatkami w śniegu jak w piaskownicy

W przyczepie jest wsólne malowanie lub zawaba na dużym łużku z przodu.

Jeszcze raz chcę podkreślić. Dla dziecieków karawaning zimowy jest WSPANIAŁY. Też miałem obaby czy nie będą się nudzić ale teraz wiem że nie mają czasu.

Dodatkowo podkreślam, że w naszej przyczepie nie ma (i nigdy nie będzie!!!!) telewizora (kabel kazałem wyciągnąć zaraz po zapłaceniu u dealera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, cały dzień poza przyczepą...

miniona zima była dosyć deszczowa, bez śniegu

spacery i zabawy na dworze niezbyt przyjemne :bzik:

chyba że na południu mieliście ładniejszą pogodę?

 

nie zgodzę się z Wami w/s telewizora, a właściwie bajek dla dzieci- dlaczego pozbawiać ich tej przyjemności :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie no, rewelka :) Ja tej zimy zamierzam też spróbować wyjechać z budką na 2 dni. Tylko musi byc przyzwoita pogoda, tzn. nie deszcz tylkoo śnieg i mrozek :hop1: Powoli swoją połówkę przekonuję :) Muszę tylko o łańcuchach pomyśleć przed wyprawą :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuchy koniecznie - ostatnio wyjeżdżałem z przyczepą jak spadło trochę śniegu, i pomimo dobrych zimówek, TCSów i innych cudów :hop1: zryłem sobie pół placu.... Właśnie się zastanawiam, czy na następny wyjazd (jadę z budką na Sylwestra w góry) zaufać tylko łańcuchom, czy jednak pożyczyć od brata coś z napędem na cztery łapy... Zobaczymy.

Pzdr, Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez w końcu doczekałem się śniegu i mogłem sprawdzić jak sprawuje się ogrzewanie 220V jakie zainstalowałem w przyczepce. przy -3 stopniach w nocy w środku 20,5 :0 2 grzejniki 500W, dołożylem jeszcze na podłogę dość grubą wykładzinę dywanową żeby tak nie 'ciągnęło' po nogach. Dla zainteresowanych caravaningiem zimowym polecam, tak jak któryś z kolegów mały przedsionek zimowy, zafundowałem sobie nawet w środku 'parkiet' z europalet :) - SUPER SPRAWA

post-63631-imported-562a9290-ee51-4ea7-b92e-dc421353a51e_thumb.jpg

post-63631-imported-dad4628e-d09e-4f4c-8099-2ad9e4ff6462_thumb.jpg

post-63631-imported-871c544c-ae09-4bb3-837a-af75a81bed36_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmikunda, powiedz mi czy używasz tego przedsionka zimowego również latem? Długo się go rozkłada? Drzwiczki sa po obu stronach i czy okienko też jest otwierane?

 

Zastanawiam się czy nie przydałby mi się taki przedsioneczek... na wypady i letnie i być może zimowe (których początek mam w planach :):hop1: ).

 

Pozdrawiam! :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz gdzies pisalam, ze jak ktos ma w planie tz jest nastawiony na to ze bedzie jezdzil zima, to taki zimowy przedsionek jest niezastapiony.

Dziala to to jak wiatrolap, nie wywiewa ciepla z przyczepy po otworzeniu drzwi i nie nawiewa zimnego... nie mowiac o wietrze ze sniegiem, albo z deszczem. Jest gdzie ciuchy strzepnac, buty zalozyc i takie tam.

Latem takiego tez mozna uzywac, dlaczego nie .. jak ktomus miejsca nie potrzeba na stol-krzesla i takie tam, tylko na odstawienie czegos bedzie okejos.

 

No i podloga do tego, jak juz gmikunda napisal... blotko w przedsionku sie zawsze robi, bo jest cieplej. Europalety polecaja, tylko jak je wozic.... ja mam taka sprecjalna skladana podloge z elementow, z jakiegos tworzywa sztucznego. W miare lekkie to i u mnie idealnie elementy pasuja do skrzyni w narozniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.