Skocz do zawartości

Zachciało mi się prawa jazdy B96 - co jak gdzie i po co ... perypetie + fakty


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Szan. Kolegom. Mam prośbę - jest jakiś wątek o Viatollu? Skomplikowane toto w nabyciu? Coś tu, na forum czytałem, że się wypełnia kwity, na stacji Orlenu? TIA

 

BTW na tę okoliczność (przekroczenie DMC -> XC90 + Chateau 1100kg) zafundowałem przyczepce AKS 3004. Była rozmowa nt. nakrętek samoblokujacych. Te oryginalne nakrętki mają trzy niewielkie, prostokątne zagniecenia na trzech spośród sześciu boków. Ot, i tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Szan. Kolegom. Mam prośbę - jest jakiś wątek o Viatollu? Skomplikowane toto w nabyciu? Coś tu, na forum czytałem, że się wypełnia kwity, na stacji Orlenu? TIA

 

Idziesz podajesz rocznik auta i dostajesz pudełeczko,  120 kaucja i 120 na koncie. 

 

I płatność gotówką - żeby nie było problemów przy zwrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj zdałem B+E i wcale nie był taki luz :) "Wylosowałem" trudniejsze manewry na placu czyli parkowanie skośne do garażu i wyjazd tyłem oraz parkowanie prostopadłe tyłem, oczywiście w zestawie tyłem łuk oraz rozprzęganie/sprzęganie. Placu się nie bałem chociaż przy sprzęganiu musiałem powtórzyć omawianie świateł bo mu się coś nie widziało. Wszystkie manewry wyszły wręcz idealnie no ale było przećwiczone. Na mieście czyhał chyba na błąd ale nie dałem mu tej satysfakcji i zdałem :) Jeszcze ok 2 tygodni czekania na odbiór + Viatoll i w drogę :)

Edytowane przez roro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zdałem B+E i wcale nie był taki luz :) "Wylosowałem" trudniejsze manewry na placu czyli parkowanie skośne do garażu i wyjazd tyłem oraz parkowanie prostopadłe tyłem, oczywiście w zestawie tyłem łuk oraz rozprzęganie/sprzęganie. Placu się nie bałem chociaż przy sprzęganiu musiałem powtórzyć omawianie świateł bo mu się coś nie widziało. Wszystkie manewry wyszły wręcz idealnie no ale było przećwiczone. Na mieście czyhał chyba na błąd ale nie dałem mu tej satysfakcji i zdałem :) Jeszcze ok 2 tygodni czekania na odbiór + Viatoll i w drogę :)

 

 

Gratulacje !! Takie prawko to teraz moje marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;) Patryszka, trzeba zapisywać się a kurs i robić B+E :) Nie polecam B96 bo ten sam egzamin a bez przygotowania trudno zdać. Ja zamknąłem się w niecałe 1,5 miesiąca (kurs+egzamin+odbiór prawa jazdy). 

Edytowane przez roro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.