Skocz do zawartości

Wózek na pomyje


Fil

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no i nosem i oczkami bedziesz penetrowal co tam ciekawego w zleiw bylo hihi... lucjan, nie ma zamiaru nikogo przekonywac.. osobiscie mi sie ten zbiorniczek baaaardzo podoba.. no ale cena to :hop1: ... no i jak mowilem ze wiaderko czesto do czego innego moze sie przydac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 miesięcy temu...

no to troche odkopany watek , ale na nadchodzący sezon jak znalazł ...kiedyś obiecałem fote mojego wózeczka to i prosze o to i jest:

 

oraz i zbiorniczek który wykorzystuje do transportu czystej ( pitnej, oraz do mycia naczyń) wody do przyczepy...z kranikiem co umożliwia przelanie bez wysiłku do kolejnego baniaczka ...hehehe a ten stoi dumnie przed przyczepą i sie wygrzewa we słońcu podrzewając wode sesese.

 

cały wózio sie składa w bardzo poręczna "laskę" na dwóch kółeczkach :D

post-37330-imported-971f7b4b-c829-4634-9319-18e5f4f46515_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dwa lata temu spedzalem pod namowa znajomych pierwsze wakacje w przyczepie na Pol. Helskim - w wynajetej jeszcze wtedy . I wiecie co , nikt nie przejmowal sie tym ze caly ten syf ze zlewow leci na glebe na plazy - i ze potem wszyscy sie w tym taplali i byli jeszcze zadoweleni jak baki !!! A campingow i wypoczywajacych w nich ludzi jest tam przeciez calkiem pokazna liczba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dlatego przestałem tam jeżdzić jakieś 6 lat temu, niestety wszystko prawda, nie mówiąc o kompletnym braku kultury ludzi tam przybywających, szkoda wielka....

 

Pozdro, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję fajny wózeczek. Wytrzymałość do 80 kg.

Składa się do naprawde malutkich rozmniarów.

 

Obrazek

 

http://elcamp.movera.com/?navID=91&pID=15985&tpl=details&lang=6&PHPSESSID=80ead4c7aa842c444d1cea7a8716e119

 

fajny , ale jak to cenowo wyglada???pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję fajny wózeczek. Wytrzymałość do 80 kg.

Składa się do naprawde malutkich rozmniarów.

 

Obrazek

 

http://elcamp.movera.com/?navID=91&pID=15985&tpl=details&lang=6&PHPSESSID=80ead4c7aa842c444d1cea7a8716e119

 

fajny , ale jak to cenowo wyglada???pewnie :)

 

Gdybyś "kliknął" na załączony link to byś wiedział - :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego WOJTKU z ELCAMPU wysłalem zapytanie a propo wentylatorka tzn coś na temat regulatora termicznego i nikt nie próbuje MI odpowiedzieć na moie pytanie tzn. chyba nie interesuje ich sprzedaż 2 wentylatorków po 97 zł.,zapytanie wysłałem ( tydzien temu) do konsultanta 2 razy i nie mam odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła odpowiedż ale nie ma opisu jak go podłączyć są tam 2 przewody a według mnie powinny być 3 i w którym miejscy gdyż moja przyczepa nie miała i tu mam problem.Jest jakiś opis po niemiecku a ja znam parę słów ale to nie jest opis podłączenia gdybyś Mi pomógł byłbym wdzięczny chyba że trzeci idzie na masę tzn. podłączony do obudowy czujnika i lodówki. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak samo wygladajacy wozek f-my Wolfcraft zakupilem w Castoramie w czerwcu ubieglego roku za 110 PLN - wozilem nim przez caly ubiegly sezon duzy 30 litrowy baniak na czysta wode - bardzo poreczna rzecz - i faktycznie po zlozeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.

:bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.