Skocz do zawartości

Wózek na pomyje


Fil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie, ze nie. Tak jak napisałem ja już miałem. 250 zł mało to to nie jest, ale mozna to przeliczyć np na ilość dziennych kursów lub po prostu kregosłup :-), ja jestem zadowlony i jak ktoś ma pieniądze to warto je na to własnie rozwiązanie wydać.

Kiszon - nie pomyli sie, ten szary ma tak specyficzny zapach, że nawet jak jade z nimi po :hop1::]:(:]:]:] to sie nie pomyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.... gorzej gdy bedziesz adi po entym :hop1::] wtedy musi sie pomylic ... :]

 

Taaaak, ale po tym piwie to już mi obojętne czy woda jest czy nie :-), bo wtedy to tylko pilnuje, alby kolejne sie chłodziły i nie brakło, bo to jest najgorsze, co może sie na karawanie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 250 zł a 135 :]

 

http://przyczepytam.super.sklep.pl/sklep/product_info.php/cPath/14_50/products_id/201

 

Tyle co dwie doby nad morzem, a że sierpień będzie zimniejszy i mokrzejszy od lipca każdy kupi sobie wózeczek wracając szybciej z wakacji :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 250 zł a 135 :]

 

http://przyczepytam.super.sklep.pl/sklep/product_info.php/cPath/14_50/products_id/201

 

Tyle co dwie doby nad morzem, a że sierpień będzie zimniejszy i mokrzejszy od lipca każdy kupi sobie wózeczek wracając szybciej z wakacji :]

 

skąd ty masz takie wiesci o sierpniu...???????? :hop1: ,, bedzie :] pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Do pełni szczęscia zaadoptowałem wózeczek na dwóch kółeczkach taki do przewozu art. spożywczo - gospodarczych, troszkę go usztywniłem zeby dał rade przewieżc 30 l po wyboistej drodze , i jestem bardzo zadowolony :]:hop1:

 

Też podobny wózeczek sobie zafunduję (piwa nie pijam w ogóle, więc zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, pójdą na wózeczek) i będę dostojnie z baniaczkiem pełnym pomyji lub z kasetą od WC smarował przez camping, do stacjonarnego WC, by opróżnić pojemnik lub kasetę. Po co je nosić, skoro można wozić?

A co?

Wiadrko? No cóż. Może i dla niektórych jest dobre. Ale i tak pozostanie ono tylko pospolitym wiaderkiem na pomyje, tak jak i baniaczek. Czystą wodę do celów spożywczych i tak trzeba donosić w innym pojemniku. Na dodatek pod moja przyczepę, choćbym nie wiem jak się starał wiadrka nie wsadzę, jest za wysokie. A pojemniczek wchodzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucjan, dlatego pisalem czarnym wiaderku - budowlanym.. jest szersze i nizsze

Fakt, takie ono jest. Ale, w mojej przyczepie pod wylotem instalacji odprowadzającej pomyje, jest tylko 27 cm przestrzeni. Zatem wiaderko nie wejdzie, a baniak tak (25 cm).

A gdyby nawet jakimś sposobem wiadro weszło, to jego promiań jest większy od połowy grubości baniaczka (12,5 cm). Zatem baniak sie łątwiej niesie, bowiem nie trzeba rąk rozstawiać jak przypakowany kulturysta, bo inaczej podrapane podudzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.