Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

a od Krk to chyba bez sensu na radomsko jechać ?

będziemy jechać od Jędrzejowa, to zostaje tylko dojazd od Włoszczowej :hmm:

 

Można jeszcze przez Wolbrom i Szczekociny ale to i tak przez Włoszczową :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy domki to są jeszcze wolne? -(dla znajomych)

 

czy starczy prądu do podłączenia wszystkich cepek czy jak przyjadę trochę później np. w niedzielę to czy muszę zabrać 100 m kabla lub mały agregat??

 

czy jedzie ktoś z wawy mozę bym się jakoś dopasował

 

pozdrawiam

 

ps. chyba bedzie ładna pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy domki to są jeszcze wolne? -(dla znajomych)

 

czy starczy prądu do podłączenia wszystkich cepek czy jak przyjadę trochę później np. w niedzielę to czy muszę zabrać 100 m kabla lub mały agregat??

 

czy jedzie ktoś z wawy mozę bym się jakoś dopasował

 

pozdrawiam

 

ps. chyba bedzie ładna pogoda

 

W sprawie domków zwróć się do peter 1401. Podłączyć zawsze można się do sąsiada a zabrać kabel 100 m nie zaszkodzi.

 

Siemanko, jestem nowym użytkownikiem forum, jak i przyczepy. Nie widziałem powitalni, więc witam się tutajsmirk%281%29.gif

 

Na zlot mam całkiem blisko jednak na tą chwilę nie jestem na 100% potwierdzić przybycia z powodu małego remontu holownika.

Będę miał prawdopodobnie możliwość na 1 noc, tj 2 maja, bądź 5. I stąd moje pytanie do organizatorów: czy w takiej sytuacji (przyjazd w 2 osoby) zapisywać się na listę? nawet jak będę to nie będę brał udziału w żadnej wycieczce, itp, chodzi mi tylko by przez te parę chwil poczuć ten klimatzlosnik.gif

 

Zapisz się aby poczuć w pełni klimat.

Edytowane przez Jack (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jestem nowym użytkownikiem forum, jak i przyczepy. Nie widziałem powitalni, więc witam się tutajsmirk(1).gif

 

Na zlot mam całkiem blisko jednak na tą chwilę nie jestem na 100% potwierdzić przybycia z powodu małego remontu holownika.

Będę miał prawdopodobnie możliwość na 1 noc, tj 2 maja, bądź 5. I stąd moje pytanie do organizatorów: czy w takiej sytuacji (przyjazd w 2 osoby) zapisywać się na listę? nawet jak będę to nie będę brał udziału w żadnej wycieczce, itp, chodzi mi tylko by przez te parę chwil poczuć ten klimatzlosnik.gif

 

zapisy są prowadzone aby organizator wiedział ile czego i gdzie , w Twoim przypadku nie ma najmniejszego problemu żebyście przyjechali ,wiem teraz o co chodzi i serdecznie zapraszamy przywitamy IThankYou.gifIThankYou.gifIThankYou.gif, zobaczycie będzie wesoło biwak.gifpalacz.gifserduszka.gifpiwo.giffood.gif

 

i tak jesteście wpisani na listę bananaevil.gifbananaevil.gifbananaevil.gifbananaevil.gif

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że niedawno się obudziłem ze snu zimowego i jestem niedobudzony dojedziemy do Was (jak już pisałem) 29.04 wieczorem lub 30.04 rano :-)

Też nie możemy się doczekać :-D

Dobrze się bawcie i nie wypijcie całej cytrynówki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że niedawno się obudziłem ze snu zimowego i jestem niedobudzony dojedziemy do Was (jak już pisałem) 29.04 wieczorem lub 30.04 rano :-)

Też nie możemy się doczekać :-D

Dobrze się bawcie i nie wypijcie całej cytrynówki ;-)

 

A jak siostra bliźniaczka? gotowa do sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ciepła woda i WIFI się pojawi? Raczej nie. Tak więc co z ceną. Nie, nie broń Boże żadnych żali do organizatorów. Żal i pretensje kieruje do tych co nas oszukują. Wiele osób musi pracować i to WIFI jest bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.