Skocz do zawartości

knaus azur 4807


galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna buda, daj parę zdjęć środka, jestem ciekawy układu. Przy takiej długości to wychodzi małe mieszkanie,

w bloku z lat siedemdziesiątych hehe%281%29.gif. Klosze lamp jak chcesz umyć to najlepiej do zmywarki, tylko uwaga na temperaturę.

Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolos jest , takiej właśnie szukałem a jest ich mało w ofertach , dlatego co do stanu nie mogłem za bardzo grymasić, powoli się ją wyszykuje. Fotki muszę zrobić , bo nie mam, czekam na plandekę z alledrogo i w weekend cykne środek , przyznam że w środku ma fajny układ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mam kilka fotek w końcu , wierzcie mi, ale nie byłem przy budce od poprzedniego wpisu tego postu , dziś po śniegach i mrozach pojechałem ją odwiedzić i zobaczyć co i jak ... nie jest źle , przyznam że dość sucho . no może trochę wody w brodziku

 

camp_in1.jpg

 

camp_in2.jpg

 

camp_in3.jpg

 

camp_in4.jpg

 

camp_in5.jpg

 

camp_in6.jpg

 

camp_in7.jpg

 

camp_in8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia , w brodziku było troszkę wody jakby 5 min temu ktoś się wykąpał ;) ... tam jest ten luk w dachu w łazience może on cieknie :niewiem:

 

Jak masz takie podejrzenie, to koniecznie musisz to sprawdzić bo to będzie początek do kłopotów....

Ten luk czyli daszek wentylacyjny od wewnątrz ma założoną okrągłą kratkę i ściągnij ją delikatnie ,nie powinna być niczym klejona i zobacz czy na suficie i wokół tego otworu nie widać zacieków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest wielgachna - takie niezłe mieszkanko - zawsze się zastanawiam jak tym się jeździ po jakimś nadmorskim małym kurorcie:)zawracanie cofanie jednokierunkowe etc.

 

w każdym razie bardzo ładna - podrasować i sru... na trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna duży cepka tylko czym to ciągać po polskich drogach gdzie dużo zakrętów, czy tam jest łóżko piętrowe bo na zdjęciach widać drabinkę na łóżku a piętrowego łoże nie widziałem

 

Miłej jazdy z cepką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna duży cepka tylko czym to ciągać po polskich drogach gdzie dużo zakrętów, czy tam jest łóżko piętrowe bo na zdjęciach widać drabinkę na łóżku a piętrowego łoże nie widziałem

 

Miłej jazdy z cepką.

 

tak jest łózko piętrowe w części środkowej tam gdzie ten mały stoliczek to nad nim to co widać to nie szafki tylko opuszczane łóżko :

 

camp_in5.jpg

 

 

ps. zlokalizowałem skąd leci woda w łazience ... po prostu popękany jest lufcik ktoś go już próbował naprawiać ale są dziury i kapie po postu jak pada. muszę poszukać takiego luka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna budka do mieszkania na wakacje. Do jazdy chyba nie najłatwiejsza. Ale skoro szukałeś duzej to pewnie jazda Ci nie straszna.

 

Jeśli chodzi o holownik mogę podpowiedzieć, że oprócz busów i terenówek będziesz miał pewien kłopot znaleźć coś spełniajacego wymogi. Raczej ratują Cieterenówki. Bo co prawda są auta, które maja wpisane na haku około 2 ton, ale zwykle są zbyt lekkie, żeby pociągnąć te 2 tony z hamulcem najazdowym. Wiadomy współczynnik 1,33 ogranicza mocno wybór. Na przykład mercedes W124 kombi (czyli S124) z silnikiem 3 litrowym ma 1900 kg na haku dla skrzyni manualnej i 2100 kg dla skrzyni automatycznej. Niby pięknie, ale ... jest za lekki, żeby ciągnąć przyczepę DMC=1800 kg z hamulcem najazdowym. Gdyby miała hamulec hudrauliczny to jak najbardziej.

 

Daj znać co wymyśliłeś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.