Skocz do zawartości

Sezonowe korki, objazdy


Lepciak

Rekomendowane odpowiedzi

Dla jadących przez Poznań do domu!

 

Wjazd od strony Murowana goślina/wągrowiec - remont mostu w Biedrusku - wszyscy muszą jechać tą samą drogą - kto nie musi niech omija ten wlot! Korki na 10km (alternatywą jest przejechać przez most w Obornikach)

 

Wjazd od swarzędza/wrześni - remont wiaduktu na trasie, nie tworzą się korki, ale jest drastycznie zmieniona organizacja ruchu - dla nie znających tego terenu proponuje dokładnie się zapoznanie z tym wiaduktem na stronie budowniczych.

 

Oprócz tego remont ul. Puławskiej i 28 czerwca 1956 - ale to już bardziej centrum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

dojazd do Sandomierza był utrudniony ze względu na powódź i nadal na dojazdówkach są tablice o braku możliwości przeprawy przez Wisłę - przejazd jest ale tablic niestety nie zdjęto, w paru miejscach nadal jest wypompowywana przez strażaków woda i na drodze do Tarnobrzega położono rury przykryte betonem, ale da się po tym bez większych problemów przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było napisane ?

 

[ Dodano: Wto 13 Lip, 2010 13:00 ]

Effendi , daleko nie masz , możesz sprawdzić , przy okazji :ok: się u mnie napić :ok:

 

Od wczoraj stoją barierki , i żaden pojazd nie przejedzie , sam sie dzisiaj zdziwiłem , że w środku sezonu zamknęli ten przejazd , ale fakt , faktem - zamknęli :ok:

 

w czerwcu jeszcze tam przejechałem , jeśli do Gąsek jechałeś tą drogą to możesz być zdziwiony :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

info 1:

Władysławowo - Hel

wziąłem "z marszu" z brakiem korka tam i z powrotem jadąc ok godz 21

takie same rady od kuriera 7-ki który dostarczał mi przesyłke na Hel.

 

info 2:

Obwodnica Trójmiasta w dalszym ciągu roboty, radzę grzecznie za tirami dawać nie brać się za wyprzedzanie pasy ruchu niekiedy schodzą niespodziewanie do zwężek, oznakowanie marne

 

info 3:

Reda, Rumia - brak większych utrudnień poza zwykłymi korkami.

Mnie tam i z powrotem w godz. kier. Władysławowo ok 20-tej i z powrotem ok 21-22-giej poszło mi całkiem płynnie

 

info 4:

Droga 214 z Kościerzyny na Zblewo Toruń

remont mostu w miejscowości Sarnowy

Uwaga - ostatnie oznakowanie możliwego objazdu jest na rondzie w Kościerzynie

Przed samym remontem mostu brak oznakowania objazdu tylko znak "ślepa" 800m i tyle.

Nie próbujcie polną drogą to ok 2km po pralce i dziurach, ja przeszłem tą polną w nocy ale był to test zawieszenia "szarpaki" na diagnostykach to pikuś w stosunku do tej dróżki, dało mi mocno w kość ale oba moje staruszki zaliczyły test zawieszenia z wynikiem dodatnim :-) można też tam asfaltem objechać też ale sporo się dokłada i brak oznakowania objazdu.

 

Prosty objazd dość możliwą drogą:

z Kościerzyny jedziemy na Wdzydze, Gołuń, Olpuch i wracamy do 214-tki

info 5:

1-ka Łysomice

tradycyjnie niestety korki w obie strony, większe dla jadących w stronę Łodzi.

Polecam w Stolnie dawać na Wąbrzeźno ok 20km drogi jest wąskiej i nieco gorzszej ale już za Wąbrzeźnem i przez Golub-Dobrzyń do Kikoła droga super po remoncie,

na 1-ke wracamy przez tamę we Włocławku omijając wszystkie roboty drogowe we Włocławku i na odcinku Włocławek Ciechocinek.

 

Jeszcze miła informacja dla jadących 1-ką - brak korków w Krośniewicach zrobiona jest ładna obwodnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego Wotr oszczedź wstydu i nie dobijaj mnie rybarką.

Za trzy tyg. jadę porybować na tydzień na Słowacje , może się odgryzę ; może ?

Wg. mnie fajny camping nad jeziorem Orawskim . Jednak najprzedniejsi są tam ludzie i atmosfera.

pozdrawiam

Grzech-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.