Skocz do zawartości

hobby prestige


przemekg3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, a zarazem zwracam się z prośbą, Nosze się z zamiarem uszkodzonej przyczepy zdjęcie w załączniku, czy ktoś z forumowiczów, może polecić gdzie naprawić te uszkodzeni, oraz jakie mogą być orientacyjne koszta naprawy Przyczepa jest z rocznika 1999, nigdzie nie przecieka, środek zadbany. Mieszkam w okolicach Gdańska. Szyba jest również uszkodzona.

Z góry dziękuję za pomoc.

post-8215-0-80170700-1320786988_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Na szczęście nie stało się to mnie. Bocznej ściany nie chce ruszać, myślałem tylko o przodzie, czy te elementy są wymienne? Przyczepa stoi u znajomego w Niemczech, więc nie mam możliwości oglądnięcia jej w realu.

 

 

 

to musialo bolec...

gdyby nie boczna sciana to naprawa bylaby niewidoczna a tak slad zawsze zostanie na bocznej scianie :oslabiony:

 

jaki to model cepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to, że przyczepa nie przecieka w takim stanie to bym nie liczył. Koszt samych części z tworzywa to przynajmniej 2 tys.

Ściana jest też do zrobienia, Pytanie o podłogę. Cena musi być naprawdę atrakcyjna by opłacało się naprawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to, że przyczepa nie przecieka w takim stanie to bym nie liczył. Koszt samych części z tworzywa to przynajmniej 2 tys.

Ściana jest też do zrobienia, Pytanie o podłogę. Cena musi być naprawdę atrakcyjna by opłacało się naprawiać

 

podłoga chyba jest nie ruszona, przynajmniej z fotki tak wygląda, nawet ściana boczna poniżej załamania w dół jest OK

kufer, szyba przednia i ściany przednia i tylna, listwy alu :niewiem:

 

faktycznie porobić fotki od środka, od spodu i może ktoś wyceni naprawę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga j na 100% jest ok,nie przecieka w środku też wszystko jest ok. Myślałem,żeby nie ruszać przedniej ściany skoro nie cieknie, chciałbym się ograniczyć do kupna kufra i szyby, skoro reszta jest szczelna. Gdzie można orientacyjnie sprawdzić ceny części?

Czy znacie kogoś w okolicach północnej polski , kto zajmuje się naprawą ?

Edytowane przez przemekg3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku źle podchodzisz do tej naprawy oslabiony.gif. Ja wychodzę z założenia że jak robić coś to robić dobrze. Jeśli przyczepa jeszcze jest sucha to masz spore szanse że w następnym sezonie już nie będzie oslabiony.gif. To jest jednak delikatna konstrukcja i strzał w jednym miejscu może spowodować naprężenia w konstrukcji w zupełnie innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga j na 100% jest ok,nie przecieka w środku też wszystko jest ok. Myślałem,żeby nie ruszać przedniej ściany skoro nie cieknie, chciałbym się ograniczyć do kupna kufra i szyby, skoro reszta jest szczelna. Gdzie można orientacyjnie sprawdzić ceny części?

Czy znacie kogoś w okolicach północnej polski , kto zajmuje się naprawą ?

 

skąd wiesz że nie cieknie ? to że nie kapie w środku nie znaczy że szkielet nie podmaka ... a przy takim uszkodzeniu wątpię żeby na styku przód/bok nie ciekło :niewiem:

 

IMO do wycięcia jest kawałek boku, na lini okna (pionowa krawędź) i przód podobnie,

odtworzyć ładnie narożnik i będzie git :ok:

 

polecany kolega andrewa jest z Częstochowy, fakt masz kawałek, ale po drodze z D zostawiasz budkę i za jakiś czas jedziesz po gotową ... to chyba nie jest jakiś problem

pozostaje kwestia kasy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka cena tej przyczepy , jednak dostał dosyć mocno i jak piszą koledzy , mogło iść dalej po szkielecie.Woda potrafi wejść niewidocznym miejscem i mnie była to szczelina w która nie dało się włożyc żyletki a jednak zalało całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.