Skocz do zawartości

Członkowie BürstnerKlub


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maciej1977 napisał:

Moja też jest w wersji zimowej i w zeszłym roku w Chorwacji +35 stopni a w środku było znośnie

mamy podobne układy ,tylko odwrócone... Twoja to 460, moja 465 ts . ciekawe jaka jest (czy w ogóle jest) różnica w długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pierzasty napisał:

mamy podobne układy ,tylko odwrócone... Twoja to 460, moja 465 ts . ciekawe jaka jest (czy w ogóle jest) różnica w długości.

no dokładnie układ podobny choć odwrócony , znalazłem taki katalog Burstnera i na stronie 46 są wymiary naszych przyczep :)

burstner_folder_2011_23.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maciej1977 napisał:

no dokładnie układ podobny choć odwrócony , znalazłem taki katalog Burstnera i na stronie 46 są wymiary naszych przyczep :)

burstner_folder_2011_23.pdf

O ! A właśnie się zastanawiałem która w hierarhi jest Belcanto i z katalogu wynika , że wyżej tylko Trecanto :) to by tłumaczyło jakość wykonania w moim Bustnerze, która wydaje się być wysoka (np drewniane obramówki mebli itp.  Ciekawy czym różnią się wg. katalogu Belcanto 465 i 510 ts :) Według wpisu rozmiar ten sam, chyba że szerokość.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może czas się powoli budzić z zimowego uśpienia:):) Jakie maci plany, choćby orientacyjne na pierwsze wiosenne wypady z przyczepkami? 

Fanie byłoby się gdzieś spotkać. My być może wyrwiemy się albo do Tylicza, albo znów do Poraja - ale to dopiero po świętach - czyli majówka, która wypada bardzo szybko po nich. Wcześniej chcę zrobić przegląd hamulców, zaczepu i gazu - i to będę chciał zrobić jeszcze w Elcampie - bo tam do  końca kwietnia będzie stać przyczepa ale już rozwiązałem umowę.

Ja niestety będę musiał opuścić parking w Elcampie ( podnieślui ceny ze 120 do 350(!!!!) PLN za miesiąc:) szukam jakiegoś bezpiecznego miejsca w Krakowie i okolicach, Mam już dwie propozycje ale obydwie w odległości ok 30 km od Krakowa. Na typowy parking strzeżony nie za bardzo chcę oddawać, bo to czasem ciasne miejsca, więc raczej szukam jakichś firm lub ofert od osób prywatnych mających odpowiednio dużo miejsca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już chyba do Elcampu nie dojadę... moja przyczepka po założeniu movera ciągle u kolegi pod Bochnią... ma wymienić opony, przeglądnąć i ciągle nie ma na to czasu...

Jak wrócę z nią do Krakowa to zaraz zrobię przegląd na SKP i będę gotowy na wyjazdy... długi majowy weekend chyba Węgry i ciepłe źródła (czytałem co polecasz więc może tam?)

z tym parkingiem na twoją to cienko... stoję pod wiatą koło domu i firmy a na reszcie miejsc ciągle rozpychają się auta...jak coś usłyszę o parkingu to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ja jeszcze nie wiem tak naprawdę gdzie pojedziemy - może na odpalić i być może też jednk pojedziemy na Węgry? w Ubiegłym roku majówka była tam naprawdę upalna:)

A gdzie będziesz robił przegląd ? ja mam ważny do 10.06. Ale tylko wybrane SKP robią przeglądy. W PZM powiedzieli mi, że na Zawiłej 56. No szukam jakiego miejsca na przyczepę, bo Elcamp chyba coś planuje i dostałem info,  że Zarząd podjął decyzję o podniesieniu opłaty ( drastycznym podniesieniu. Gdybyś cś wiedział - będę wdzięczny za informację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegląd w Auto Linii na Łużyckiej koło Biedronki i Orlenu... tam robię samochody, skuter i przyczepy też robią... przegląd mam coś na początku kwietnia.

Majówka oczywiście decyzja będzie w ostatniej chwili...ale Węgry w pierwszej kolejności...dla nas z Krakowa to blisko i chyba przez Nowy Sącz, Bardejow itd...

choć opłacę przejazdy przez Słowację... nie chcę być "upolowany" (kiedyś mi się to zdarzyło)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno "grubsza" podłoga, czy ściany inne nie powiem. Ale w mojej jest też wysoki komin od trumy, ogrzewanie x3 (choć u mnie dwa z nich nie działają :( ) , często grzałki na odpływach wody szarej ( tych nie posiadam). Ciekawy czy nie ma coś w temacie kolor budy (szary).

Generalnie wydaje mi się że moja może być zimowa, ale też pewności nie mam.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.