Skocz do zawartości

Członkowie BürstnerKlub


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo otwierane ale niestety :oslabiony:  teraz stałe bo gałąź dosyć spora spadła i wybila okno oraz lekko uszkodzila poszycie pod oknem (narazie taśma jest ale nic nie cieknie) a ze okna drogie to zamiennik staly tanszy zostal zainstalowany.

 

okna boczne od sypialni stale, nieotwierane ?

 

ja mam otwierane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis dojecjalem moja budka pod dom i mam dziwne objawy tzn przy ruszaniu czuc jakby przyczepa przeskoczyla taki stuk i tak samo tlucze sie przy cofaniu z budka takie stuki jakby ktos mlotem walil po zaczepie co to moze byc ?

Panowie jestem po wymianie calego najazdu i to z 3 roznych przyczep i mam nadal takie same objawy. Racze twierdzic ze jednak co innego mam uszkodzone niz jak podejrzewalem amorek najazdu. Ma ktos jakies pomysly ? Dodam ze przy cofaniu amor caly sie chowa az docisnie do blachy cala reszta, walniecie i dopiero przyczepa cofie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Na ta chwile mam czas zeby to ogarnac 

 

Kolego gofer. Jak tam z organizacją tematu. Dogadałeś się z administracją ?

Wątek umiera - nuda jak w Senacie   :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po wymianie calego najazdu i to z 3 roznych przyczep i mam nadal takie same objawy. Racze twierdzic ze jednak co innego mam uszkodzone niz jak podejrzewalem amorek najazdu. Ma ktos jakies pomysly ? Dodam ze przy cofaniu amor caly sie chowa az docisnie do blachy cala reszta, walniecie i dopiero przyczepa cofie

obstawiam że masz źle wyregulowany hamulec najazdowy,trzeba tam będzie pokrecić na pręcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że masz źle wyregulowany hamulec najazdowy,trzeba tam będzie pokrecić na pręcie

To tego wniosku juz doszedlem i za pomoca forum wyregulowalem hamulce w kazdym kole na podniesionej przyczepie a potem dokrecilem pret. Doszedlem do tego ze przyczepa najezdza na holownik za bardzo i blokuje kola dlatego porem przy ruszeniu mam ten objaw ale jak jest teraz zobacze dopiero jak gdzies wyjade bo narazie pogoda nie dopisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie w naszych cepkach jest miejsce na aku ?

A to różnie. Przeważnie gdzieś pod łóżkiem - o ile producent przewidywał i zamontował. Ale może być teoretycznie wszędzie. Ja mam w szafie za trumą, bo go sam tam montowałem  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej wersji brak ale lada moment będę montował mover więc muszę dołożyć i aku.

 

A to różnie. Przeważnie gdzieś pod łóżkiem - o ile producent przewidywał i zamontował. Ale może być teoretycznie wszędzie. Ja mam w szafie za trumą, bo go sam tam montowałem  :]

 

Beruang, nie za gorąco mu za tą trumą? Bardzo dobre miejsce tylko zastanawiam się nad temperaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie. Po pierwsze ciepłe leci do góry, po drugie gdyby truma grzała też do tyłu to zamiast szafy miałbym suszarnię, a nie zauważyłem zbytnio wzrostu temperatury w szafie.

Myślę, że tam nie będzie więcej jak 30 - 35 stopni  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że masz źle wyregulowany hamulec najazdowy,trzeba tam będzie pokrecić na pręcie

Wyregulowalem hamulce i poza tym ze musialem poluzowac spowrotem cylinderki przy kolach bo sie grzaly to problem dalej jest tak jakby blokowalo mi hamulce w kolach i dopiero jak amor wysunie sie caly cepka rusza i jest te szarpniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na bank musisz rozebrać bębny ,jeżeli nigdy tego nie robiłeś a nie masz kogoś kto ma na ten temat duże pojęcie ,nie że widział jak sie to robi, to jedz z tym gdzieś na serwis bo se raczej nie dasz rady,tak poradził Ci mój kolega co robi u Klaji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na bank musisz rozebrać bębny ,jeżeli nigdy tego nie robiłeś a nie masz kogoś kto ma na ten temat duże pojęcie ,nie że widział jak sie to robi, to jedz z tym gdzieś na serwis bo se raczej nie dasz rady,tak poradził Ci mój kolega co robi u Klaji

Kiedys w octavii robilem ze znajomym przy bebnach wymiana okladzin cylinderkow itd. A nie podejrzewa co to moze byc ? Bo odkad kupilem cepke to ciagle cos przy niej robie a to pochlania kase. Przed zakupem bylo wszystko ok a 2 tyg pozniej takie objawy i to po przegladzie rejestracyjnym tak jakby cos tam przestawiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.