Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości Sandomierz


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

ale tu cisza :) wszystkich chyba przymroziło i nic nie piszą więc ja zapytam :

- co z tym przewodnikiem ??? czy trzeba wcześniej czy na miejscu w piątek na sobotę się załatwi ???

- co z ogniskiem ???? czy właściciel załatwi nam jakieś drzewo czy sami musimy coś organizować ???

- czy ktoś może był i jest szansa na jakieś "tradycyjne" pływanie po Wiśle ??? oczywiście jak będzie ciepło :)

- co sądzicie o tych basenach które są w Sandomierzu ???? może taki wspólny wypad i pluskanie ???

- czy na polu jest jakieś miejsce do posiedzenie jak będzie zimno ???

 

a i może zrobić jakiś wstępny harmonogram zlotu :)

 

no i to tyle z mojej ciekawości :)

 

ps: Ptaku podaj link w pierwszym poście do kempingu i link do tego tematu w kalendarzu imprez nadchodzących :) bo jak ktoś wchodzi i nie wie jak szukać to tu nie trafia :)

 

A i jeszcze jedno flagi narodowe - obowiązkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- co sądzicie o tych basenach które są w Sandomierzu ???? może taki wspólny wypad i pluskanie ???

ps: Ptaku podaj link w pierwszym poście do kempingu i link do tego tematu w kalendarzu imprez nadchodzących :) bo jak ktoś wchodzi i nie wie jak szukać to tu nie trafia :)

 

A i jeszcze jedno flagi narodowe - obowiązkowo

 

link do strony już jest waytogo.gif

 

czy chodzi Ci o baseny MOSiR niewiem.gif

 

bez flagi narodowej się nie ruszam 033102bebe_1_prv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę nie siać defektyzmu policia.gif

 

będzie słonecznie , +17 swiety.gif

 

nasz forumowy szaman mówi to nie może być inaczej i tak trzymać bo po raz trzeci nie chce mi się ciągnąć budki tylko dla mnie :(

 

więc pogoda pewna to i cała rodzina pojedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza :) wszystkich chyba przymroziło i nic nie piszą więc ja zapytam :

- co z tym przewodnikiem ??? czy trzeba wcześniej czy na miejscu w piątek na sobotę się załatwi ???

- co z ogniskiem ???? czy właściciel załatwi nam jakieś drzewo czy sami musimy coś organizować ???

- czy ktoś może był i jest szansa na jakieś "tradycyjne" pływanie po Wiśle ??? oczywiście jak będzie ciepło :)

- co sądzicie o tych basenach które są w Sandomierzu ???? może taki wspólny wypad i pluskanie ???

- czy na polu jest jakieś miejsce do posiedzenie jak będzie zimno ???

 

a i może zrobić jakiś wstępny harmonogram zlotu :)

 

no i to tyle z mojej ciekawości :)

 

ps: Ptaku podaj link w pierwszym poście do kempingu i link do tego tematu w kalendarzu imprez nadchodzących :) bo jak ktoś wchodzi i nie wie jak szukać to tu nie trafia :)

 

 

nas również interesują te tematy, chyba nie będziemy siedzieć każdy w swoim przedsionku :niewiem: lub wszyscy na kupie w jednym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nas również interesują te tematy, chyba nie będziemy siedzieć każdy w swoim przedsionku :niewiem: lub wszyscy na kupie w jednym :lol:

 

 

 

 

w jednym to raczej nie - rok temu ustawiliśmy tak przyczepy blisko ze jak przedsionki był rozstawione to otworzyliśmy boczne ściany i powstała wielki "PRZEDSIONEK" - tylko wtedy Jaworek miał angielke i mogliśmy stanąc blisko do siebie tyłami hihihihi

 

a w tym roku plan jest może na 4 tak połączyć , ale to może będzie zbędne przy pogodzie jaka zapewnia organizator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a w tym roku plan jest może na 4 tak połączyć , ale to może będzie zbędne przy pogodzie jaka zapewnia organizator

 

pogodę obserwuję i nie widzę na razie drastycznych zmian ,z temperaturą to przesadziłem bo liczę na 8 - 10 stopni tuptup.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas szybko zleci :) aż szkoda że po 11-listopada budka idzie na koziołki :(

potem pięć miesięcy i na 1 kwietnia - zaczynamy :) znowu z :przyczepa:

 

niewiem.gifniewiem.gifniewiem.gifniewiem.gif

1-grudzień

2-styczeń

3-luty

4-marzec

i w kwietniu nowy sezon

 

rant.gifrant.gifrant.gifrant.gif

tylko cztery miesiące postoju budki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.