Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości Sandomierz


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie trzeba -przewodnika z uprawnieniami mogę załatwić lub jesli zdrówko (mamy małe dzieciaki) pozwoli i będzie nam dane pojawić się na spotkaniu (a mam nadzieję że będzie ok) to mogę Wam pokazać piękno naszego miasta. Znam dokładnie jego historię, zabytki, legendy (Sandomierz to mój konik, lata temu starałam się o licencję ale zabrakło czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comsio -- to moze sie zapiszecie :) na liste :) bo chodzi o sprawy organizacyjne - ilośc załóg --- bo widzę że kilka zestawików klika a ich na liście nie ma :) a jak nam się zrobi z 50 sztuk to gość może mieć z prądem problem hiihihi więc lepiej nich dokupi go troszkę - Choć kilka wiader :)

 

więc uprasza się w imieniu PTAKA o zapisy a nie tylko śledzenie :) a jak nie to tu zaczniemy wymieniać z nicka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dam ci info. :palacz:.

 

 

a kolega to miał o Siedlce zahaczyć w drodze z Sokołowa :drive: a nie umawiać się na boku na karawane z wawy hihi :boks: no ale dobra niech stracę :( aczkolwiek zastanawiamy się aby ruszyć w czwartek między godz. 12 a 16

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gemix - 1 os.

2. ptaku + Haluś

3. marmur 2 os.

4 Topmirex 1 os

5. Pati73 2+2

6. HobbyGibbs(2osoby i spokojny brązowy pies)

7. Jawor_ki (2+2)

8. Przemo.D (2+3)

9.szczepan 1 os

10. Misiek 69 (2+1+ Dwa spokojne brązowo złote psy.)

11. Misio (2+2)

12. Luksusowa_buda 2+2

13.gusia-s 2 os.

14.piotr05 2+2

15. adria465rt 2+1

16.RULAK 2os.

17.Jery 2+2

18.Harnaś 2+3

19.BJoe 2+2

20.marko75 2+1

21.GrzegorzK 2 os.

22.comsio 2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo pierwotnych planów uczestnictwa w zlocie i wielkiej chęci (naprawdę) - niestety nie będziemy mogli (prawdopodobnie) przyjechać.

11 XI zostaliśmy zaproszeni na uroczystość u przyjaciół. Nie chcemy odmówić, a w niedzielę - przygotowanie do Komunii Św. Daniela. Chyba, że nie będzie.

NIe obiecuję, ale może dam radę wpaść do Was w sobotę i przy okazji pozwiedzać Sandomierz. Temat podglądam. Nie odprowadzam budki na miejsce spoczynku do momentu uzyskania pewności, że nie będę mógł przyjechać na 100%.

 

Naprawdę - bardzo żałuję. Żona też. Bardzo jej się podobało ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś podejmie się załatwić naklejki zlotowe niewiem.gifniewiem.gif

czy starym zwyczajem zlot Listopadowy nadal będzie bez naklejek niewiem.gifniewiem.gif

 

Albo niech tradycją bedzie że naklejki z zeszłego roku bedą teraz ..... i tak co roku :) bedzie mobilizacja do jechania w kolejnych latach :) hihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.