Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości Sandomierz


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Pytalem wcześniej kolegów co zabrać itd(bo to nasz pierwszy wyjazd zbudka)ale nie bardzo otrzymalem odp

głównie mamy zabrać dobry humor to bedzie na pewno :) ,a moze cos jeszcze :niewiem:

 

coś do zjedzenia, coś do wypicia, coś do ubrania, coś do ogrzewania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ista uczestników zlotu :

1.Gemix - 1 os.

2. ptaku + Haluś

3. marmur 2 os.

4 Topmirex 1 os

5. Pati73 2+2

6. HobbyGibbs(2osoby i spokojny brązowy pies)

7. Jawor_ki (2+2)

8. Przemo.D (2+3)

9.szczepan 1 os

10. Misiek 69 (2+1+ Dwa spokojne brązowo złote psy.)

11. Misio (2+2)

12. Luksusowa_buda 2+2

13.gusia-s 2 os.

14.piotr05 2+2

15. adria465rt 2+1

16.RULAK 2os.

17.Jery 2+2

18.Harnaś 2+3

19.BJoe 2+2

20.marko75 2+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać :slina: jak do tej pory zachowywałem się nadzwyczaj grzecznie tak teraz pójdę jak dzik w maliny :bevil:

1.Gemix - 1 os.

2. ptaku + Haluś

3. marmur 2 os.

4 Topmirex 1 os

5. Pati73 2+2

6. HobbyGibbs(2osoby i spokojny brązowy pies)

7. Jawor_ki (2+2)

8. Przemo.D (2+3)

9.szczepan 1 os

10. Misiek 69 (2+1+ Dwa spokojne brązowo złote psy.)

11. Misio (2+2)

12. Luksusowa_buda 2+2

13.gusia-s 2 os.

14.piotr05 2+2

15. adria465rt 2+1

16.RULAK 2os.

17.Jery 2+2

18.Harnaś 2+3

19.BJoe 2+2

20.marko75 2+1

21.GrzegorzK 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulak rozumiem rozterki związane z pierwszym wyjazdem. Sami przechodziliśmy przez to w maju tego roku. na pewno ciepłe ubranko, bo przeciez w przyczepie cały czas siedziec nie będziecie, krzesełka, latarka, my na pewno kalosze w końcu to pole namiotowe i pogoda może być różna, my nie gotujemy w przyczepie, więc mamy kuchenkę elektryczną, płaszcze przeciwdeszczowe, naczynia, sztućce, coś do podgrzania, pościel do spania. Na pewno sprawdź czy wszystkie urządzenia działają, butla z gazem jeżeli masz coś na gaz, a jak czegoś Wam braknie to na pewno coś temu zaradzimy. Ja zawsze zabieram ze sobą koc żeby mi cztery litery nie zmarzły jak siedzę na zewnątrz. Ja za pierwszym razem chciałam wzabrać dosłownie wszystko z domu, na szczęście mąż skutecznie ostudził moje zapały, ale i tak mamy zawsze górę betów, bo wszystko sie przyda :hehe: . Mąż jak widzi górę toreb do wyniesienia to najpierw odpala papierosa na ochłonięcie, ale z drugiej strony nieraz przyznaje mi rację, że dobrze było coś zabrać, bo jednak się przydało. Mam nadzieję, że cos pomogłam. Patrząc na fotkę widzę, że wędkarz, więc sprzęt tez pewnie się przyda. Mąż zawsze targa patyki jak ja to nazywam ze sobą i dla nich zawsze musi miejsce być. Może Panowie coś złowią na grilla :niewiem:

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać :slina:

 

 

to ja nie mogłem się doczekać kiedy w końcu się zapiszecie tuptup.gifsciana.giftuptup.gif

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie mogłem się doczekać kiedy w końcu się zapiszecie tuptup.gifsciana.giftuptup.gif

 

Przebiarałem paluszkami żeby zrobić to w piątek :brawo: ale organizator to starszny formalista i miał otworzyć listę oficjalnie dopiero w niedzielę ale widzę że zaczeło się wcześniej. :ee: Pozatym pognałem swojego dziadka w sobotę do Lublina i w niedzielę z powrotem więc byłem offline :lol:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.