Skocz do zawartości

UWAGA - Targi ForCamp - ODWOŁANE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie to miałem na myśli, ale nie chciałem tego słowa użyć.

 

tak patrząc obiektywnie to wydajemy tyle co EU ... tam średnia to ok 2tyś euro, u nas 2tyś zł

oni kupują sprzęt za 10-20tyś euro ... większość z nas podobnie 10-20tyś zł :palacz:

proporcje są zachowane :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a nie wydaje Wam się że odwoływanie targów na 3-4 dni przed ich planowanym terminem jest mało poważne. Ktokolwiek tam zawinił, czy organizator, czy najemca sali targowej to wszystko jest mało poważne sick.gif . Ja rozumiem jak było w przypadku expoCaravaning że spadł Tupolew i takich rzeczy nie przewidzimy i nie zabezpieczymy się przed nimi, a co się stało tutaj? Przypomnę że jeszcze 7 dni temu ktoś zapewne od organizatora próbował uskutecznić marketing na forum http://forum.karawaning.pl/topic/9534-miedzynarodowetargi-sprzetu-campingowego-i-caravaningowego/ , szkoda tylko że w przypadku odwołania imprezy organizator nie wysila się już w ten sposób. Trochę szkoda mi ludzi którzy pojadą na Targi i pocałują klamkę oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę że jeszcze 7 dni temu ktoś zapewne od organizatora próbował uskutecznić marketing na forum http://forum.karawan...aravaningowego/ , szkoda tylko że w przypadku odwołania imprezy organizator nie wysila się już w ten sposób. Trochę szkoda mi ludzi którzy pojadą na Targi i pocałują klamkę oslabiony.gif

 

 

Witam.

 

Nie chcę obrażać uczciwych handlowców ale coraz częściej handlowiec kojarzy się z oszustem. :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie też są ludzie potrafiący liczyć , mający kontakty z innymi targami a przecież ostatnio były w Krakowie , to ma przynosić zysk ne tylko dla organizatora , który za stoisko i tak dostanie ale dla wystawcy , do którego przychodzą oglądacze , którzy zrobili sobie towarzyskie spotkanie w tym samym czasie ... sztuczny tłok jak gdzies przeczytałem , dochodu nie uczyni a on właśnie jest tu najważniejszy ... niestety .:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie chcę obrażać uczciwych handlowców ale coraz częściej handlowiec kojarzy się z oszustem. :krzykacz:

 

 

Ale dlaczego ?

 

W Wawie też są ludzie potrafiący liczyć , mający kontakty z innymi targami a przecież ostatnio były w Krakowie , to ma przynosić zysk ne tylko dla organizatora , który za stoisko i tak dostanie ale dla wystawcy , do którego przychodzą oglądacze , którzy zrobili sobie towarzyskie spotkanie w tym samym czasie ... sztuczny tłok jak gdzies przeczytałem , dochodu nie uczyni a on właśnie jest tu najważniejszy ... niestety .:oslabiony:

 

Zyski z targów dla wystawcy przychodzą później , po nawiązaniu kontaktów,przedstawieniu oferty itp. Jak ktoś liczy na handel na targach to ma problem, niech jedzie na giełdę.Zawsze targi to spotkania towarzyskie, czesto picie wódki i innych napojów ;),rozmowy handlowe.Przynajmniej tak jest na targaach w europie zachodniej, owszem są stoiska ale nikt nie nastawia się na zysk, mało tego można kupić zdecydowanie taniej -po kosztach produkty powystawowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to powód ale ,, zbyt często padam ofiarą oszustwa,,

 

Chociaż masz rację ,,oszust ,, to nie ,,handlowiec,, i odwrotnie.

 

Szkoda że można się o tym przekonać gdy ubędzie Ci troszkę grosza z kieszeni na badziewie.

 

Potrafię docenić uczciwego handlowca i znam takowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dzisiaj znalazłem trochę czasu, żeby tu zajrzeć. Szkoda, bo już zaplanowałem sobie cały sobotni dzień to raz a dwa, że chciałem trochę oka nacieszyć.

Jeśli chodzi o targi to tak jak kolega wyżej wspomniał, nie jest to impreza typowo handlowa. Od tego są giełdy. Na Expo chodzi raczej o nawiązanie nowych kontaktów, zainteresowanie potencjalnych klientów swoją ofertą. Sam z tego skorzystałem po zeszłorocznych targach. Owszem znalazłem na miejscu potrzebne mi gadżety, ale więcej kupiłem później z katalogów, które tam dostałem.

Jednym słowem szkoda beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek wieczorem ( niestety dopiero teraz odczytałem ) dostałem taką wiadomość od organizatora :

 

Szanowny Panie, Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych targi ForCAMP zostały odwołane. Przepraszam, że dopiero teraz o tym informujemy, ale sami zostaliśmy postawieni w takiej sytuacji. Jeśłi mógłbym prosić Pana o umieszczenie tej informacji na forum celem poinformowania wszystkich, którzy się na te targi wybierali, byłbym bardzo zobowiązany. Jeszcze raz przepraszam Pozdrowienia Robert W... (to ja wyciąłem )

 

I chyba to naprawdę nie zależało od nich, bo chyba we wtorek lub środę widziałem jadącego do Warszawy z Góry trabanta z przyczepą kempingową oklejoną informacją o targach ... więc jakby wiedzieli wcześniej to by się nie wygłupiali ... ale to już moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.