Skocz do zawartości

A w Czerwonej Wodzie "Zielono mi" :)


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Po ostatnim spotkaniu z załogą Wiecho57 w dn.23-25.09.2011r. stwierdziliśmy , że nie mamy ochoty kończyć udanego sezonu tak szybko .

Zimowanie przyczepy nie wchodzi jeszcze w grę , więc sposobem na trwanie w tej myśli jest kolejne spotkanie w Czerwonej Wodzie , a konkretnie w gospodarstwie agroturystycznym Jagoda w Czerwonej Wodzie w dniach 21-23.10.2011r.

http://www.osrodekjagoda.blogspot.com/

 

Spokój , oddalone od głównej drogi miejsce , bliskie obcowanie z naturą oraz przychylność gospodarzy to silne strony tego ośrodka .

Owszem , można dopatrywać się minusów ale ja razem z załogą Wiecho57 jesteśmy zauroczeni tym miejscem i nam one nie przeszkadzają . Zwłaszcza po ostatnim spotkaniu z końca września .

 

Kolejne spotkanie w dniach 21-23 października 2011r. skierowane jest szczególnie do osób , które mają w miarę blisko . Oczywiście zapraszamy również chętnych z daleka .

Powtórzę tu jednak to co pisałem wcześniej w poprzednim temacie .

Wielu z nas jest wymęczona sezonem a przy tym kosztami jakie ponosimy w związku z podróżowaniem (paliwo , bramki opłat drogowych) i pobytem , więc zdaję sobie sprawę , że może liczba chętnych nie będzie taka duża jak w kwietniu i wrześniu ale ÔÇŽ -

warto się spotkać nawet w dwie załogi , każda następna to już gwarancja jeszcze lepszego humoru i zabawy .

 

Te słowa podtrzymuję . Nie jest to spotkanie mające na celu bicia rekordów frekwencji . Nie o to nam chodzi .

Ma to być spotkanie osób , które mają ochotę wspólnie pobiesiadować , poleniuchować i ÔÇŽ

No właśnie . Co jeszcze sobie wymyślimy na miejscu to będziemy robić .

Nie narzucamy sztywnego planu . Życie pokazało , że to jest najlepszy układ .

Liczyć się będzie nasza kreatywność .

 

Info dla osób , które jeszcze nie miały okazji być w Czerwonej Wodzie .

Cennik:

osoba - 7zł/dobę (dzieci do lat 16 -4zł)

przyczepa - 4zł/dobę

samochód - 4zł/dobę

prąd - 7zł/dobę

 

Woda ciepła w umywalkach oraz prysznicach z tym , że za prysznic płacimy 3zł/10min.

W razie przymrozków woda w nocy może być zamykana .

 

Zwierzaki na kempingu mile widziane , bez opłat ale z zachowaniem środków ostrożności (te duże) i czystości.

 

Namiary GPS -

Wjazd na drogę leśną z drogi głównej (296) między m. Czerwona Woda -Węgliniec:

N51-16-09-83

E15-12-24-94

(do bramy 1km)

 

Na bramę:

N51-15-50-97

E15-11-45-74

Drzewo na ognisko mamy na miejscu za symboliczną opłatą . Cenę dzielimy na załogi .

 

Sprawy kulinarne .

Każdy we własnym zakresie zabiera ze sobą swój prowiant , jednak na sobotę , o ile będzie taka wola biesiadników , przewidziana jest zupka SPOTowa (grochówka) w cenie 4zł/porcja doliczona do pobytu .

Istnieje możliwość zamówienia sporej porcji obiadowej (np. na sobotę) w postaci jagnięciny z ziemniaczkami i zestawem surówek w cenie 25zł/duża porcja .

Trzeba tylko określić się , najpóźniej do środy poprzedzającej sobotę 22.10 , po to by jagnięcinę przygotować .

Z przyczyn logistycznych minimalna ilość porcji jaką trzeba zamówić to 10 .

 

Bardzo proszę określać się co do kulinariów na liście chętnych deklarując swoje zamówienie .

Będzie wiadomo co i ile zamawiać .

post-1836-0-14075100-1317457990_thumb.jpg

 

Sprawy naklejkowo-znaczkowe .

Dla chętnych , ze względu na (prawdopodobnie) małą ilość znaczków i naklejek do zamówienia , do ceny jednostkowej , wykonawca doliczyć musi 50groszy , więc za znaczek (buton) cena wynosi 2,50 , naklejkę 1,50 .

post-1836-0-43651700-1317457895_thumb.png

 

Wszelkie płatności (pobyt , sprawy kulinariów) uiszczamy u Pani Eli (gospodyni) przy wyjeździe .

 

1.finger - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

2.Wiecho57 - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

3. ...

 

ZAPRASZAMY :thank:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć w sobotę ale może w piątek na jeden dzionek będziemy

 

1.finger - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

2.Wiecho57 - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

3 Piaskowy 4 osoby 3xzupka 3 x jagnięcina 2 x znaczek 2 x naklejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałem napisać , że jedzonko zamówimy na sobotę po to abyśmy wszyscy zasiedli do stołu w jednym czasie . W piątek (dzień dojazdowy) raczej ciężko będzie zebrać wszystkich .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, proszę o dodanie jeszcze mnie, brakuje nam takiego zakończenie sezonu :)

 

1.finger - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

2.Wiecho57 - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

3 Piaskowy 4 osoby 3xzupka 3 x jagnięcina 2 x znaczek 2 x naklejka

4. TURTL - 2 os, 2 x zupka, 2 x jagnięcina, 1 x znaczek, 1 x naklejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, proszę o dodanie jeszcze mnie, brakuje nam takiego zakończenie sezonu :)

:hmm: Ale ja nie wiem czy zakończę już sezon .

Chciałoby się jeszcze tylko mocy przerobowej brakuje . Pożyjemy , zobaczymy . :ok:

 

PS - Dziś rano za groma nie mogłem się zalogować . Mogłem tylko czytać . Jak długo nie będę odpisywał tzn. , że "cóś" się znów sp... zepsuło znaczy :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem agro "Jagodę" do naszego katalogu http://www.karawaning.pl/kempingi/katalog/agroturystyka-jagoda.aspx

Proszę o dodanie fotek i opinii ok.gif

 

Pozdrawiam!

Właśnie widziałem ale przyznam się szczerze , że zastanawiałem się kto to mógł być .

Faaajnie . W imieniu swoim i gospodarzy baaardzo dziękuję .

A fotki oczywiście dodam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.finger - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

2.Wiecho57 - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

3 Piaskowy 4 osoby 3xzupka 3 x jagnięcina 2 x znaczek 2 x naklejka

4. TURTL - 2 os, 2 x zupka, 2 x jagnięcina, 1 x znaczek, 1 x naklejka

5. TOMMAR - 2 os. 2x zupka, 2x jagniecina, 1x naklejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku nikt się nie wyłamie :)

sądzę, że jeszcze wiele osób dołączy!

Tego nie wiem . Zwyczajnie mam smaka na to jedzonko :slina: i liczę na to , że nikt się nie wyłamie .

Niechciałbym zostać sam z tym mięsiwem . Dbajcie trochę o moje zdrowie .

Już kiedyś pisałem , że mam słabą silną wolę ... jak widać . ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomki, jeszcze nie wiem czy z przyczepą na weekend czy przyjedziemy tylko na sobotni wieczór ale będziemy :slina:

 

1.finger - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

2.Wiecho57 - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

3 Piaskowy 4 osoby 3xzupka 3 x jagnięcina 2 x znaczek 2 x naklejka

4. TURTL - 2 os, 2 x zupka, 2 x jagnięcina, 1 x znaczek, 1 x naklejka

5. TOMMAR - 2 os. 2x zupka, 2x jagnięcina, 1x naklejka

6. WojtekGG- 2 os. 2x zupka, 2x jagnięcina, 1x naklejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę tu nie zaglądałem ale wszystko jest aktualne .

Jestem cały czas w kontakcie z gospodarzami .

Jak są jakieś propozycje to proszę , sprawa jest otwarta . O pogodę raczej się nie martwię .

:ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Fingierku, o pogodę się nie martw. Raczej będę zawiedziony jak wszystkie lodówki będą sprawne, bo widzisz, chętnie pomogę naprawiać te zepsute, weź mnie na staż, będe nosił za Tobą szkła tj. narzędzia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.