Skocz do zawartości

A w Czerwonej Wodzie "Zielono mi" :)


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Arku dopisz nas do naklejek 2szt, zaczęliśmy drugie uderzenie diety więc na kolacyjkę się nie wpisujemy jednak w sobotę wpadniemy solówką poregulować płomienie w lodówkach.banan.gif

My już też będziemy po drugim uderzeniu :lol:

Widzę , że przed kolacją trzeba będzie założyć dreny na Wasz ślinotok . :slina::lol:

 

Dopisałem naklejki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku, proszę dopisz do listy mojego znajomego, który ma problemy z netem i nie może się zalogować. Dopisz proszę: DJFREDO - 1 os0ba, 1 znaczek, 1 naklejka, 1 zupka, 1 jagnięcina. Dzięki stokrotne, pozdrawiam wszystkich a wachających się w szczególności ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Tommar'ku . Mam nadzieję , że się nie obrazisz bo na Twoje miejsce wpisałem znajomego Turtlika .

Jutro rano zamawiam znaczki i naklejki a wieczorkiem dzwonię w sprawie sobotniej jagnięciny .

Bardzo proszę o informacje w razie zmian na liście . Chodzi o zamawianie jagnięciny .

Są to jakieś pieniążki a za zamówione porcje trzeba będzie zapłacić .

 

U nas drobne kłopoty chorobowe . Do piątku będziemy a właściwie Aga będzie wykurowana . Zobaczymy jakie będą niespodzianki w jej grafiku bo w pracy też jakiś "pomorek" . :pad:

 

Na dzisiaj tak to wygląda :) Dalej nie wiem jak to jest ze Stefanem46. Domyślam się , że czytali wątek , więc raczej nie będę zamawiać , jednak wolę konkretną odpowiedź Stefana .

 

Lista chętnych:

1. finger - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

2. Wiecho57 - 2os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

3. Piaskowy 2 os. - 2 x zupka , 2 x jagnięcina , 2 x znaczek , 2 x naklejka

4. TURTL - 2 os. - 2 x zupka, 2 x jagnięcina , 1 x znaczek , 1 x naklejka

5. DJFREDO - 1 os. - 1 x zupka , 1 x jagnięcina , 1 x znaczek , 1 x naklejka

7. arsat - 3 os. - 2 x zupka , 1 x jagnięcina , 1 x znaczek , 1 x naklejka

8. endriu6711 - 1os. - 1 x zupka , 1 x jagnięcina , 1 x znaczek , 1 x naklejka

9. Dżino - 1 os. - 1 x zupka , 1 x jagnięcina , 1 x znaczek , 1 x naklejka

10. stefan46 - 2 os. - ?

11. ...

 

AkissJG - 2 x naklejka

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Przepraszam , że tak późno odpisuję ale to już kolejny wariacki dzień w tym tygodniu .

Dopiero teraz siedzę i mieszkam spokojnie w domku .

 

Drogi Turtliku . Ja mam zamiar przyjechać oczywiście jak najszybciej ale trochę zmuszony jestem do poprawek w planach .

Najszybciej mogę być między 16.00 a 17.00 i tak planuję do Czerwonej Wody przybyć .

Twój pomysł , Turtliku , postaramy się zrealizować . Uważam , że jest dobry .

Po rozmowie telefonicznej ustaliliśmy , że ustawiać zestawy będziemy w miejscu , gdzie znajduje się wiata , ognisko . Jak ktoś był to skojarzy a po liście widzę , że parę osób będzie w temacie . Postaramy się aby wszyscy ułożyli się , w nazwijmy to , kręgu .

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu . :)

 

Do szybkiego . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Jedzonko zamówione , drzewko będzie na nas czekało , znaczki i naklejki już odebrałem .

Co najważniejsze pogoda nam jak zwykle sprzyja .

Pozostało nam już tylko przyjechać i rozkładać serwis . :)

O prąd nie ma się co martwić bo bezpośrednie sąsiedztwo dużej wiaty daje nam duże możliwości . Częściowo lub w całości się do niej podłączymy . Oświetlenie zewnętrzne też jest .

Siedzieć będziemy wg uznania , pod małą lub pod dużą (osłoniętą) wiatą .

Myślę , że ognisko zrobi swoje .

 

PS - Dzięki Turtliku za telefon . Będzie cacunio . :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich uczestników czyszczenia lodówek.

My w tym samym czasie będziemy na Panowym. Mam nadzieję, że oba spotkania będą równie sympatyczne. Szkoda, że na weekend to trochę za daleko. Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że oba spotkania będą równie sympatyczne. Szkoda, że na weekend to trochę za daleko.

No tak , zdecydowanie daleko jak na krótki weekend . Kiedyś myślałem bujnąć się na takie Panowe do Was , jednak co chwilę coś niespodziewanie wyskakuje i weryfikuje moje zapędy .

Tak już było z kilkoma innymi spotkaniami .

 

Będziemy plumkać za Wasze dobre humory . Wy zróbcie tak samo . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.