Skocz do zawartości

Jam grzechu pełen!


Fil

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że zlot nie udał sie w stu procentach, a tylko w dziewięćdziesięciu dziewięciu, i parę setek. i tu ma radość. Dopełniłbym "udaność" zlotu do 100% swoją obecnością. Niestety sprzedałem samochód i nie mogłem zwizytować. Robin o tym wie i mam nadzieję, ze nie ma mi za złe, tak jak pozostała reszta zlotowiczów. Za tak bezduszne postępowanie jestem w stanie ponieść kare i poradzić wyprawę do Paryża, którą to przeszedłem dwa dni pzed zaplanowanym spotkaniem z Wami. Honda-Polska gra w gumy i od października zeszłego roku obiecuje samochód, którego doczekać się juz nie mogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.