Skocz do zawartości

Lista członków Hobby Club :)


konrad_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry!!! Witam serdecznie Wszystkich i chętnie dołączę do Waszego zacnego grona. Zaczynałam od angielki , ale miesiąc temu zostałam szczęśliwą posiadaczką Hobby 550 z piętrowym łóżkiem- mojego idealnego , jednego i jedynego wymarzonego modelu. Moja Hobbinka do lekkiej renowacji, ale mogłam za to sobie na nią pozwolić:-)))) Poprawki na ukończeniu wiec nie mogę się doczekać , aż zapakuję , załaduję Wszystko co niezbędne  + męża i dwie sztuki potomstwa i w drogę:-)))Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Żania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wswystkich bardzo serdecznie. Od niedawna posiadam hobby 400 prestige. Bardzo chetnie dolacze do Klubu Hobby.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich i do zobaczenia na kempingu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ! My również prosimy o wpisanie na listę sympatyków marki Hobby . Posiadamy przyczepę Hobby 535 Prestige z 1983 r , podróże małe i duże w składzie : Miłoszek - rozdarty 10 miesięczny synek mamusi , Gabrysia - sympatyczna 9-letnia dziewczynka wciąż bujająca w obłokach , Marcin -mąż ,tatuś- który ciągle mówi " Pusia wymyśl coś " no i ja Ania - kierownik załogi a zarazem pilot wycieczki . I oczywiście najmniejsza , jednak póki co nie najlżejsza , jednak zawsze zabiera najminiej bagażu ze sobą nasza wiekowa mopsica Diksy . Pozdrawiamy 

 

k32nwz.jpg

Edytowane przez twiggy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Co prawda to moja pierwsza przyczepka, ale jest fantastyczna. Jeśli to możliwe chciałbym zgłosić swój akces do Klubu Sympatyków. Hobby 460 10G. Mam pewnego problema. Chciałby zrobić wszystko na cacy, ale nie mogę dotrzeć do naklejki o ciekawym kształcie. Może ktoś z Was coś wie jak kupić tekie cudo! PS. Oczywiście naklejki forumowe jak się należy już umieściłem.

post-14545-0-55343300-1374606449_thumb.jpg

post-14545-0-08786000-1374606613_thumb.jpg

Edytowane przez Kusy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie  raczej to nie  w tym dziale , ale mam nadzieję, ze władze się nie pogniewają. Kusy zajrzyj tutaj http://allegro.pl/naklejka-logo-knaus-hobby-long-vehicle-na-camping-i3409986195.html

lub tutaj

 

http://allegro.pl/naklejka-hobby-elddis-globetrotter-kip-brenderup-i3409986240.html

 

Najwyże proszę usunąć:-))) i od razu się kajam  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac: , ale niech kusy zanabędzie sobie i ma :]

Edytowane przez zanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.