Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc w wyborze przyczepy kempingowej


jachu76

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie chodzi najprawdopodobniej o to ze przyczepa nie ma dokumentow

 

lub to czesc masy spadkowej po kims - rodzina dalej miala cepke ale jej nie przerejestrowala... i chodzi o to by formalnosci i podatki oplacic w NL

 

napewno to jedna z tych 2 opcji

 

jak szukalem cepki to tez trafilem na taki bubel prawny - dziadek umarl a dzieci smigaly jeszcze caly sezon na jego dowodzie rejestracyjnym

manewry takie nie robia holendrzy tylko przewaznie "mniejszosci narodowe" :)

dowiedz sie dokladnie co i jak i dlaczego

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny gość ale mniejsza już z tym ....

 

bodzioklb kupił bym od Ciebie ale troszkę mi za duża :(

 

 

nie istnieje w przyrodzie taka kategoria jak "za duża" przyczepa ............ buda zawsze jest za mała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz kolejny..

Co byście powiedzieli o tej cepce ?

http://allegro.pl/ch...1854553609.html

 

Naciąłem się jeszcze na hobby

http://allegro.pl/hobby-500-excellent-easy-5-metrowa-2004r-i1854785389.html

 

Pozdrawiam

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz kolejny..

Co byście powiedzieli o tej cepce ?

http://allegro.pl/ch...1854553609.html

 

Pozdrawiam

 

 

to jest angielka - nie to zebym mial cos do angielek ale wielkosc cepki w porownaniu do jej masy mowi sama za siebie - angielki sa delikatne - cieniutkie listewki, scianki itd... sprzyja to szybszej utracie sztywnosci szkieletu co wiaze sie tylkoz klopotami

 

pozatym maja na uwadze klimat na wyspach trzeba dokladnie sprawdzac te cepki - zeby hodowli pieczarek nie bylo pod tapetami

 

przy zakupie angielki - czujnosc x 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest angielka - nie to zebym mial cos do angielek ale wielkosc cepki w porownaniu do jej masy mowi sama za siebie - angielki sa delikatne - cieniutkie listewki, scianki itd... sprzyja to szybszej utracie sztywnosci szkieletu co wiaze sie tylkoz klopotami

 

pozatym maja na uwadze klimat na wyspach trzeba dokladnie sprawdzac te cepki - zeby hodowli pieczarek nie bylo pod tapetami

 

przy zakupie angielki - czujnosc x 2

Też tak pomyślałem że może to być angielka ale nie byłem pewny, zmyliły mnie drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzioklb kupił bym od Ciebie ale troszkę mi za duża :(

 

widze ze szukasz mniejsze gabaryty... ;) i chcesz oszczedzac opelka :D

nie ma problemu - ale pamietaj zeby sie na nic nie napinac za bardzo...

 

 

;) ja swoja zdjalem z ogloszen gdyz juz nie mam cierpliwosci do kupujacych/ogladajacych a tym bardziej do dzwoniacych...

czy tak ciezko komus zrozumiec ze w danym dniu mnie nie ma lub nie mam czasu aby pokazac komus cepke??

czy jak nie chce opuscic ceny o 30%:puk: to zaraz obraza majestatu i gadki ze na darmo jechali... nie masz tyle dudkow co w ogloszeniu to na h... jedziesz?

ludzie sa dziwni...

nie ma nic bardziej :klnie: jak telefon przed 6 rano w niedziele : "dzien dobry ja w sprawie przyczepy... bede za chwile przejezdzal w okolicy i chcialbym ja obejrzec..."

 

pozatym trafila mi sie nawet propozycja zamiany na łódz motorowa czy tez busa...

 

poki co musze powaznie przemyslec temat sprzedazy bo ogladalem kilka 2-osiowych cepek i jestem zdyzgotany znaczeniem slow: idealna, super, rewelacyjna czy bezwypadkowa...

 

zauwazylem tez tendencje ze najdrozsze cepki z danego rocznika czy modelu sa najgorsze - czyzby cena miala zmylic podejrzenia co do stanu technicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąłem się jeszcze na hobby

http://allegro.pl/ho...1854785389.html

 

Pozdrawiam

 

 

trzeba byla ja podlinkowac wczesniej - stoi juz dlugoooooo... zwroc uwage ze wiekszosc mebli w tej cepce jest nieoryginalna

tylne narozniki zamaskowane sprytnie jakas tapeta czy okleina i lampkami, przednia czesc cepki tez widac ze majstrowana a najlepszy jest ten tunel na okablowanie po prawej stronie z obcietych cokolikow mebelkow... ;) nie wspominajac o szafce z ikea

 

o gradobiciu nikt nie wspomnial...

 

nie wiem czy rozbebeszenie i wywalenie polowy oryginalnych mebli w tej cepce mialo na celu jej odchudznie gdyz takiej lekkiej 500 to ja niewidzialem jeszcze... wiec w papierach tez pewnie kombinowane

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest angielka - nie to zebym mial cos do angielek ale wielkosc cepki w porownaniu do jej masy mowi sama za siebie - angielki sa delikatne - cieniutkie listewki, scianki itd... sprzyja to szybszej utracie sztywnosci szkieletu co wiaze sie tylkoz klopotami

 

pozatym maja na uwadze klimat na wyspach trzeba dokladnie sprawdzac te cepki - zeby hodowli pieczarek nie bylo pod tapetami

 

przy zakupie angielki - czujnosc x 2

 

Dlaczego uważasz, że to jest angielka? CHATEAU to przecież francuska przyczepa i drzwi ma również po właściwej stronie. Ma także niemieckie tablice eksportowe. Masą też nie odbiega od standardu. Moja ADRIA UNICA 462 ma masę własną 990 kg a DMC również 1300 kg.

Poza kilkoma lekkimi wgnieceniami na prawej ścianie nie widzę nic niepokojącego.

Edytowane przez jankes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że to jest angielka? CHATEAU to przecież francuska przyczepa i drzwi ma również po właściwej stronie. Ma także niemieckie tablice eksportowe. Masą też nie odbiega od standardu. Moja ADRIA UNICA 462 ma masę własną 990 kg a DMC również 1300 kg.

Poza kilkoma lekkimi wgnieceniami na prawej ścianie nie widzę nic niepokojącego.

 

 

jesli to nie jest angielka to przynajmniej stylizowana na angielke i pewnie szla na rynek angielski...

 

co do tablic niemieckich - to nic nie mowi - to najlepszy i najtanszy sposob na zwiezienie czegos co nie ma tablic - mozesz wziac "czyste"blachy jechac bo pojazd, na miejscu wypisac kwit, zalozyc blachy i smigac po calej UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś CHATEAU i uważam, że są bardzo solidnie zrobione. Mają ładny design i mogą się podobać.

Co do rynku angielskiego to można tam spotkać większość kontynentalnych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przyczepka mi sie podoba, wygląd w miarę nowoczesny no i ma ułożenie wnętrza takie jakie mnie sie podoba.....no i cena jest dosyć niska jak na ten rocznik, tylko teraz trza by było ją zobaczyć w realu jak wygląda

Może mieszka ktoś nie daleko tego miasteczka ??

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Co byście powiedzieli o tej cepce ?

http://allegro.pl/ch...1854553609.html

 

(...)

Cena za niska. P-pa mogła być uderzona z przodu ale ucierpi z tyłu. Tak po prostu jest. Bakista /naklejki/foto 2 i 3.

Jachu76 a jaki limit $ masz przeznaczony na p-pę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.