Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc w wyborze przyczepy kempingowej


jachu76

Rekomendowane odpowiedzi

00d6613d0f750861gen.jpgfff81b9360aa58afgen.jpg Wydawało mnie się że uderzenie jest nie wielkie tym bardziej że za pękniętym przednim plastikiem jest schowek , porobiłem dodatkowe fotki:

Ale nie ma co się śpieszyć z zakupem.....cena 19.900..koszt naprawy myślę że okolo 1500+koszty rejestracji ( podobno ) 500 zł czyli na gotowo 21tys....

 

1a10b274dbe62e91gen.jpg

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka to cepka i za ile?

 

przod do wymiany a boczna scian jest w 100 do uratowania - blacha w uszkodzonym miejscu jest gladka - a nie rybia luska wiec mozna wyklepac i pospawac ubytki, wyszlifowac i pomalowac - to jest wszystko do zrobienia

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage ceny walonych cepek za granica sprzedawane sa w polsce za cene zakupu + koszt zwiezienia x 2 wiec spokojnie mozesz rwac jakies 30-40% i sprzedawca nie straci

 

zobacz zagraniczne serwisy - uszkodone cepki znikaja z ogloszen po 2-3 dniach ...

wiec popyt jest zwlaszcza teraz po sezonie jak duzo cepek z wakacji wraca po przygodach

wydaje sie byc to nieprawdopodobne ale w serwisach powypadkowych czy na aukcjach w firmach ubezpieczeniowych teraz cepki ida za smieszna kase bo nikt nie bedzie zimowal uszkodzonej cepki bo to klopot - zamoknieta bedzie na wiosne mniej warta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpuszczam temat tego zakupu, będę się rozglądał za czymś innym.

 

PS.

Przejadę się do Kutna widzę że mają tam dosyć duży wybór może coś wpadnie w oko :)

 

Co sądzicie o tej, cena 20.500 no może 20 tys, sprzedawca twierdzi że jest 100% bezwypadkowa no i stan super

http://allegro.pl/adria-502-unica-b-1998r-suer-model-i1803520271.html

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ten model ma, ale oglądałem swego czasu podobną i przeszkadzało mi, że wc/prysznic nie ma normalnych drzwi tylko harmonijkę z matowego pleksi (taką jak kabina prysznicowa-widać na zdjęciu). Z tej racji, że u mnie ekipa jadąca na wyprawy jest w różnych relacjach (także nie rodzinnych), to trochę wg mnie krępujące. Można oczywiście na czas kąpieli zamknąć całą sypialnię, ale to też nie do końca dobre rozwiązanie. Poza tym ta co oglądałem i ta w Kutnie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzioklb Ja nie twierdziłem, że walnięta jest gorsza tylko cena była chora za tę przyczepę.

Ty pisałeś o nowym Hobby za 600 euro, a tu była 10 latka za 5000 euro.

Jak byś miał takie Hobby to ja sam bym natychmiast kupił:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie angielek to bym nie generalizował. Poprzednio miałem Wilka i walka z wilgocią trwała tam praktycznie do samego końca. Teraz mam angielkę - sucho i wszystko na swoim miejscu ;).

Z taką kwotą naprawdę już można zaszaleć, dużo zależy od możliwości holownika.

 

Cierpliwości i powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, Jak widać sprzedawca postanowił naprawić przyczepę którą byłem zainteresowany, dołożył także przedsionek http://allegro.pl/burstner-ventana-455-ts-2003r-przedsionek-isabella-i1824863098.html ....dziś ma wystawić Adrie z 2001 roku, ma być bezwypadkowa.

 

Pozdr

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.