Jump to content

VII Zlotowisko Beskidników – „ II Wrześniowy Weekend Rodzinny”

Rafal_K
 Share

Recommended Posts

Na zeszłorocznym spotkaniu narodził się pomysł cyklicznej imprezy we wrześniu nad Zalewem Chańcza z racji tego, że jest to teren przez grzybiarzy uważany za interesujący. W związku z tym chcieliśmy zaprosić na VII Zlotowisko Beskidników – „ II Wrześniowy Weekend Rodzinny” odbędzie się w dniach 23-25 września 2011 r. nad Zalewem Chańcza. http://pl.wikipedia....(zbiornik_wodny)

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG%3A2180&bbox=643278.640625,310553.7890624999,644252.078125,311157.6953124999&variant=ORTO

GPS - N50,38,49,18 E 21,2,2.39

Link do strony CamperTeam http://www.campertea...p=239674#239674

Serdecznie zapraszamy chętnych do zapisywania się:

Lista chętnych:

1) Rafał K

2) Trafko

3 )Winniczki

4) Witek

5) Mazurek

6) Bizon

7) Krisio

8) Mesert

9) Piotr 59

10)Tadek 1

11)...

Plan VII Zlotowisko Beskidników:

• piątek 23 września 2011 r. przyjazd załóg,wieczorno-nocne polaków rozmowy, biesiadowanie przy ognisku

• sobota 24 września 2011 r. przed południem rozruch, czas wolny,wieczorem nocne polaków rozmowy, biesiadowanie przy ognisku,

• niedziela 25 września 2011 r. przed południem czas wolny, wyjazd do domu.

Jeśli pogoda i warunki dopiszą planujemy wspólne zbieranie grzybów i później ich konsumpcje, lasy nad tym zbiornikiem obfitują w tego typu bogactwo.

U w a g a:

Wszystko jest załatwione. W zależności od ilości załóg bierzemy pod uwagę ulokowanie imprezy na polanie otoczonej drzewami, Bardzo urokliwe miejsce lecz niestety ograniczona ilość załóg tam się zmieści. Spotkanie nasze jest na pół dziko tzn. dostęp do prądu tylko poprzez agregat który będzie do dyspozycji i wodę zapewnia właściciel pola ale proponuję zaopatrzyć się również we własnym zakresie.

Edited by Rafal_K (see edit history)

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Rafal_K

29

• Trafko

26

• mesert

20

• konrad_b

10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Może dodam że spotkanie w klimacie muzyki ,,Dżemu" i Ryśka Riedla, więc jeśli ktoś nie przepada za taką muzyką to zatyczki do uszu obowiązkowe. :gitara:

Miejsce jest bardzo urokliwe,szczególnie po sezonie.Jeżeli sypnie grzybami to Rafała trójnóg z patelnią będzie dymił, a swoją drogą to wybieram się już w czwartek

Edited by mesert (see edit history)

krzysiu z tego co wiem to witek też jedzie we czwartek a ja zastanawiam sie nad środą

Panieee, nie licytujmy się ,bo będę musiał w poniedziałek wystartować :palacz: Sens jest taki że pasuje na dłużej jechać , a nie opuścić klapy i za chwilę je podnosić.W temacie zwiedzania okolicy pasuje zwiedzić Szydłów i Kurozwęki

Edited by mesert (see edit history)

krzysiu ja się nie licytuję ale te grzyby mnie ciągną bojeden dzień na grzyby to mało

Hehee jakoś kupca nie znalazłem,chociaż dorzucałem najazd plastykowy -nie śmigany. :lol:

hola, hola bez pośpiechu, trójnóg jest mój i to ja za niego kase łyknę. ale dopiero po spotkaniu.

popytam o domek ale myślę że da się załatwić tylko muszęmieć pewniaka

a dlaczego nie chcesz przyjechać kamperem?

Witajcie po długiej przerwie. :przytul:

Prawie miesiąc was nie widziałem , a termin pasuje jak ulał do mojej pracy. :ok:

Dopisać do listy

Trafko 4-os.

1. Rafal_K

2. MESERT

3.Witek (nowy/stary)

4 Trafko

Dopisane,

Dzięki za dopisanie do listy.

Nie wykluczone ,że w środę melduje się jako pierwszy na miejscu. :winner:

Spotkanie o smaku "Dżemu"! Fajnie. Pozdrawiam fanów! Życzę udanego weekendu i pozdrawiam Brać Beskidzką!