Skocz do zawartości

To i ja sie swoim pochwalę


krispo

Rekomendowane odpowiedzi

jak słdusznie zauważył-a gusia-s jest to kemping Horyzont we Władysławowie/Chłapowie.

Bardzo fajne miejsce, zwłaszcza w Czerwcu. W sezonie podobno bardzo duzo ludzi i tłoczno. Czyściutenko, teren zadabny, trawa koszona co tydzien, bardzo ladne i czyste sanitariaty, ciepla woda itd itp. jedynym mankamentem tego kempingu sa dochodzące odgłosy przejezdzajacych samochodów. To jedyna rzecz na minus tego kempingu ale mimo to i tak chyba w czerwcu przyszłego roku tam sie wybiore ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak słdusznie zauważył-a gusia-s jest to kemping Horyzont we Władysławowie/Chłapowie.

Bardzo fajne miejsce, zwłaszcza w Czerwcu. W sezonie podobno bardzo duzo ludzi i tłoczno. Czyściutenko, teren zadabny, trawa koszona co tydzien, bardzo ladne i czyste sanitariaty, ciepla woda itd itp. jedynym mankamentem tego kempingu sa dochodzące odgłosy przejezdzajacych samochodów. To jedyna rzecz na minus tego kempingu ale mimo to i tak chyba w czerwcu przyszłego roku tam sie wybiore ponownie.

 

drugim mankamentem w sezonie jest umpc umpc umpc :gitara: dochodzące z przeciwnej strony ulicy z namiotu eska live i dzikie wrzaski wychodzących z tamtąd o 3-4 rano, no i woda to nie zawsze byla ciepla a czasami to wręcz ledwo kapala z prysznica to raczej w te dni gdzie bylo duzo chetnych do kąpieli po plazowaniu, jak bylo brzydko to i woda byla :D reszta ok, pole zadbane, czysto - nie mozna bylo wystawic worka na smieci przed przedsionek bo zaraz zabierali do :kosz:

no ale nie o tym temat tylko o :przyczepa: czekamy na pełne portfolio :D

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja akurat byłem w połowie czerwca to była cisza spokój i nawet z woda zawsze było ok ;-). ale to własnie uroki bycia tam przed pełnią sezonu.

 

niebawem wrzucę fotki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz super wygląda.Zapodaj fotki środka.Mam trochę mniejszą wersję i jestem z niej bardzo zadowolony.Czy obok lewego górnego rogu tylnego okna wchodzi kabel antenowy do środka przyczepy?

Edytowane przez botax1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz super wygląda.Zapodaj fotki środka.Mam trochę mniejszą wersję i jestem z niej bardzo zadowolony.Czy obok lewego górnego rogu tylnego okna wchodzi kabel antenowy do środka przyczepy?

[/qu

 

zapodam fotki ale jakos w weekend bo musze zrobic. w tygodniu zarobiony jestem i nie ma czasu. w weekend cykne pare fotek srodka i wstawie.

 

tak, to o co pytasz to kabelek antenowy. zrobiłem sobie instalacje tv sat, wyciagnelem przy oknie z tylu, po drabine idzie na dach a tam zakonczylem go złaczem"f" i mocuje talerz na belkach relingowych i w 7 min tv gotowe bez placzacych sie kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz super wygląda.Zapodaj fotki środka.Mam trochę mniejszą wersję i jestem z niej bardzo zadowolony.Czy obok lewego górnego rogu tylnego okna wchodzi kabel antenowy do środka przyczepy?

 

 

tak, to o co pytasz to kabelek antenowy. zrobiłem sobie instalacje tv sat, wyciagnelem przy oknie z tylu, po drabine idzie na dach a tam zakonczylem go złaczem"f" i mocuje talerz na belkach relingowych i w 7 min tv gotowe bez placzacych sie kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widziałem Twoją przyczepkę na Horyzoncie w "weekend bożego ciała" zlosnik.gif. Szkoda że kolega naklejki nie ma to byśmy pogadali na miejscu waytogo.gif. Stałem kilka parceli obok http://forum.karawaning.pl/topic/7421-adria-opitma-380-tq-1993-rok/page__view__findpost__p__202456

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Byliśmy z rodzinka na urlopie na Horyzoncie od 11/06/2011 do 25/06/2011. No ja tez teraz poznałem Waszą przyczepke, staliście tak jakby przed nami patrzac w kierunku morza. Nawetna fotkach z załaczonego prze Ciebie linku widac nasza przyczepke ;-) Fajny ten przedsionek a zwłaszcza stelarz. Zapewne aluminowy i leciótki, Ja mam przystawke firmy DWT Zelte ale stelarz stalowy i troche warzy i zapewne mnie wygodny w rozkładaniu.

Co do naklejki to wlasnię ja u Ciebie zamówiłem a przelew pósciłem wczoraj i teraz cierpliwie czekam czekam na koperte i obklejam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, swiat mały jest. Ale nastepnym razem bede juz "rozpoznawalny" dzieki naklejom ;-)

 

 

Dobrze by było gdyby do soboty doszły bo w weekend to u mnie jedyny czas gdzie moge cokolwiek porobic i bym juz sobie min. obkleil przyczepke. No ale jak nie da rady to ciepliwie poczekam, nie pali sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.