Skocz do zawartości

Czyja przyczepka z forum


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. potrzebuje znaleźć byłego właściciela przyczepki hobby 495

stoi ona w komisie w Kutni Dudki 5c (największy komis)

Rozmawiałem z właścicielem i zostawił ktoś od nas z forum a ja się do niej przymierzam.

znak szczególny - obklejony zderzak szarą taśmą. (popękany)

post-5064-0-08305400-1314770522_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw muszę dybnąć tego co ją dał w rozliczeniu a nie puścił na forum <hahaha> albo się tak boii że taka zgnilizna.

 

bo szczegółowo jej nie oglądałem. tylko mi powiedział że jak z forum to będę wiedział wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jestem na 80% pewny że właściciel tej przyczepy był na III Zlocie w Sandomierzu i przyjechał wtedy jako ostatnia załoga grinser006.gif. Poszukaj w tematach, zdjęcia z III Zlotu. Może coś znajdziesz waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jestem na 80% pewny że właściciel tej przyczepy był na III Zlocie w Sandomierzu i przyjechał wtedy jako ostatnia załoga grinser006.gif.

 

 

 

 

Chylę czoła tak znakomitej pamieci :blagac: , :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już najprawdopodobniej namierzyliśmy gościa -- już napisałem PW jemu koledze z informacją ale jeszcze proszę nie zamykać tematu ponieważ jak się okaże że nie ten to będziemy dalej szukać.

znamy lokalizacje - że z Lublina lub okolic.(rejestracja) Koniec lipca zostawiona w komisie w Kutnie. I że to byli nasi.. hahaha

czekam cierpliwie na info od hobbysty

 

cytat. hobbysty:" Witam. Wczoraj kupiliśmy koledze przyczepę w Kutnie świeżo sprowadzoną z Holandii jeszcze była nie posprzątana Byliśmy bez żadnego wstępnego telefonu ze swoją starszą HOBBY zaproponowaliśmy zamianę na nowszą po oględzinach obu przyczep w ciągu kilkudziesięciu minut nastąpiła zamiana oczywiście za dopłatą .Facet konkretny nie okrada przyczep ( za nic nie chciał sprzedać bagażnika z innej ani dodatkowego stopnia) Polecam" koniec cytatu.

 

Wszystkim dziękuje za pomoc i szybką reakcje.. dużo nas to damy radę..

 

Maciek jestem na 80% pewny że właściciel tej przyczepy był na III Zlocie w Sandomierzu i przyjechał wtedy jako ostatnia załoga grinser006.gif. Poszukaj w tematach, zdjęcia z III Zlotu. Może coś znajdziesz waytogo.gif

 

już szukam informacji TOMKU dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. zlokalizowany poprzedni właściciel - informacje o stanie technicznym otrzymane - pozostaje decyzja.. :)

 

Serdecznie dziękuje w akcji poszukiwawczej.

Wszelkie uwagi były brane pod uwagę za co serdecznie dziękuje.

Adminów poproszę o zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.