Skocz do zawartości

KEMPING IDEALNY - nad Bałtykiem


roadwarrior23

Rekomendowane odpowiedzi

skoro szukacie idealnego kempingu nad Bałtykiem, to chyba zabrakło jednego a w zasadzie dwóch kryteriów:

 

-czysta plaża

-czysta woda w morzu

 

no a tutaj odpada zatoka, szukajcie kempingów nad otwartym morzem! czyli począwszy od Helu na zachód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ziomek - dlatego tutaj, bo rozpoczęto wątek. Dwa - Albatros to nie jest typowe pole namiotowe. Tak jak napisałem (i nie tylko ja) - jest to ośrodek, w którym jest możliwość rozbić się namiotem/budką.

Tokyo - czysta plaża - TAK,

czysta woda - TAK,

niestety - jak to w Bałtyku - nie zawsze ciepła ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko Bałtyk? Szkoda, byłam na takim idealnym, czystym, rodzinnym ale nie w Polsce (a pogoda pewna na Węgrzech...)

 

Może dlatego że to kącik polska północna grinser006.gif.

Swoją drogą dla mnie to wszystko jest dziwne. Taka potyczka na kempingi zlosnik.gif, a każdy z nas ma przecież własne preferencje. Nie mówiąc o tym że kemping ma czasem to coś co powoduje że chcemy na niego wrócić. Często są to po prostu dobre wspomnienia. Czasem kemping może z opisu wyglądać fatalnie, ale wystarczy sympatyczne przywitanie właściciela w bramie kempingu i ono jest w stanie wiele zrekompensować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku! jeżeli Tobie oraz Małżonce, teściom i córci podoba się miejsce w ,którym tego roku spędzałeś wakacje z rodziną , wszystko znasz z własnych obserwacji to moim zdaniem wybór jest prosty, chyba że chciałbyś zobaczyć jak jest gdzie indziej.Absolutnie Cię do niczego nie namawiam ale ja osobiście to mógłbym spędzić urlop w pałatce wojskowej bo to znam i mi pasuje , jednak stawiam na zdanie małżonki i możliwości wypoczynkowych oraz atrakcji dzieci. pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie rozpisywać się nie będę o zaletach czy wadach, moja rodzinka od kilkunastu lat spędza wakacje na Campingu 78 http://www.camping.kolobrzeg.pl/polski/index.htm , najpierw był namiot kilka sezonów obecnie trzeci sezon spędziliśmy już z przyczepą .

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , kolego California , a czym ty się kierujesz jeżdżąc na ten kamping? czy jeśli Tobie tam pasuje bo z tego co piszesz tak wnioskuję, czy kierował byś się opiniami innych,którzy byli na tym kampingu i nie są zadowoleni z pobytu.? pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wyjeżdżając po raz pierwszy na urlop z samodzielnie zarobionych pieniędzy ciężko było czytać fora czy opinie , bo wtedy tego nie było po prostu brało się mapę i w drogę.

Po przejechaniu wybrzeża począwszy od ujścia Wisły do Szczecina miejscowość wskazana przez mnie po prostu nas zauroczyła i tyle, i od ponad 10 lat urlop zawsze kończymy w Kołobrzegu na Campingu 78. Nikomu nie narzucam mojego wyboru a jedynie się dzielę moją opinią, mam nadzieję że ci którzy choć trochę poczytają i pojadą tam nie będą żałować.

Powiem szczerze odwiedzając wiele miejsc ( na razie tylko nasz kraj) stawiam przede wszystkim na spokój i bezpieczeństwo bytowania, a jeśli o atrakcje to w każdym miejscu tym bardziej znanym i mniej znanym można wyszukać.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

ps. a jeśli chodzi o nie zadowolonych klientów , to zawsze znajdzie się ktoś co mu nie pasuje to czy tamto, czytać warto teraz jest taka możliwość a każdy ma swój rozum i ma ten luksus że może sam zadecydować gdzie chcę spędzić urlop czy przenocować jedną noc.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam

 

Nasuwa mi się jednak w tym miejscu pytanie, czy jechać tam gdzie byłem już i mi się podobało a także jak pisze kolega California gdzie jest bezpieczne bytowanie dla mnie i mojej rodziny czy jednak posłuchać niezadowolonych i wybrać inne dla mnie obce miejsce????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam

 

Nasuwa mi się jednak w tym miejscu pytanie, czy jechać tam gdzie byłem już i mi się podobało a także jak pisze kolega California gdzie jest bezpieczne bytowanie dla mnie i mojej rodziny czy jednak posłuchać niezadowolonych i wybrać inne dla mnie obce miejsce????

 

Witam, dodam na zakończenie jeszcze tylko to, nie ubliżając nikomu wybierając camping biorę pod uwagę obsadę jaka już jest na campingu ( choć nie zawsze) i wybieram te na których przeważającą liczebnością są obcokrajowcy ( to w pewnym sensie gwarantuje spokój i bezpieczeństwo), a jak ktoś to już powiedział trzeba zajrzeć wszędzie samemu, by mieć większe doświadczenie i mieć własną opinię na temat tego czy innego campingu czy pola namiotowego a może też gospodarstwa agroturystycznego. A wiadomo wszędzie są plusy czy minusy, myslęże wszędzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kemping ale dobre miejsca do nocowania (nie stoje dłużej niż dwa dni w jednym miejscu), w Świnoujściu -Warszów teraz sie po gorszyło przez budowę gazoportu ale nadal tam mozna postać, ten Robur jest tam często w sierpniu kilka lat wcześnie też tam bywał. Kawałek dalej w stronę Kołobrzegu Wisełka - swietny leśny parking (do morza daleko) , spotkałem gościa który stał tam kilka dni, między Mrzeżynem a Dźwirzynem wielki powojskowy plac manewrowy, też stoją tam campery w wiekszości zachodnie.

post-4799-0-95516300-1314529712_thumb.jpg

post-4799-0-68970500-1314529736_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz sam twój temat jest bez sensu wybierz sobie kika cempów w jednym rejonie i jedz sam i oceniaj

A jeżeli masz już jakiś z którego jesteś zadowolony to nie zmieniaj i siedż tam sobie tak wiele ludzi robi

Gfizyk - czy to uwłacza Albatrosowi żeby go wciągnąć na listę campów nierozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.